Skocz do zawartości

Wizyta byłej.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pewnie mój temat jest niektórym znany. Tak jak kazaliscie odcialem się od byłej, a ta szanowna "pani" wpadnie dziś do mnie, bo kozaków zapomniała, których od dwóch lat nienosila chyba i lampek na choinkę za 15 zł. Może przez okno jej podam. Wkurza mnie to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest schematyczne. Daj przez dzwi wypachniony się, jeżeli sie golisz to ogolony, nie dyskutuj za długo, a styk bedzie zwarty... Potem spodziewaj sie przykrego smska. Chyba ze masz w chuju oddaj i zamknij dzwi ubrany jak dziad. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, TheShy said:

Może jeszcze sama powie, że szybko, bo Januszek czeka na mnie na dole, więc bez spiny, może nie wejdzie nawet ;).

No, jak otwprzy jej ogolony i wypachniony, to sie dowie bądz od razu, badz smsowo jak ona teraz wspaniale zyje, i jaki on jest żalosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, zuckerfrei napisał:

Jakie to jest schematyczne. Daj przez dzwi wypachniony się, jeżeli sie golisz to ogolony, nie dyskutuj za długo, a styk bedzie zwarty... Potem spodziewaj sie przykrego smska. Chyba ze masz w chuju oddaj i zamknij dzwi ubrany jak dziad. 

Dla mnie perfumy to podstawa. Z tym, że z perfum mam dwa rodzaje.  Diora Fahrenheita używam na codzienn, do spotkań itp a do pracy używam Zary. 

Co do ubioru, weszło mi w nawyk, że chodzę elegancko ubrany. Po jednym ze spotkań z ex, pańcia mówi: myślisz, że gdy odjebiesz się jak milion dolarów, to coś zmieni? Dalej będziesz złym człowiekiem :lol: Czytaj- dupke ściska, oj ściska ;) 

14 minut temu, mpawel5 napisał:

Tylko dla mnie to poj..., że po jakieś pierdół przylazi.

Bada teren, chce zobaczyć czy nie siedzisz w kącie zachlany i zdesperowany. A ja bym się na twoim miejscu odjebał :)  Niech widzi co straciła ;) Aha i nie zapomnij napluć w kozaczki, tak by szanownej byłej małżonce, nóżka gładko wchodziła :D

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, mpawel5 napisał:

Może przez okno jej podam.

Każ jej zaczekać na dole / przed furtką / u ochroniarza - zależnie, gdzie i jak mieszkasz. 

 

7 minut temu, Still napisał:

Po jednym ze spotkań z ex, pańcia mówi: myślisz, że gdy odjebiesz się jak milion dolarów, to coś zmieni? Dalej będziesz złym człowiekiem :lol: Czytaj- dupke ściska, oj ściska ;) 

Dobre :D Tak od razu całego człowieka włącznie z paznokciem u najmniejszego palca wrzucić do wora z etykietką "zły". Musiałeś jej bardzo zaleźć za skórę. Czytaj - zdarłaby z Ciebie te ciuchy i pożarła, gdyby tylko mogła ? 

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5

Nie rób żadnych cyrków z kartonami i podawaniem przez drzwi. Zachowaj się jak kulturalny człowiek - przygotuj fanty, gdy Pani przyjdzie, przywitaj się, zaproś do środka, poproś by sprawdziła czy to te rzeczy po które przyszła, zapytaj czy o czym jeszcze "zapomniała". Potem pożegnaj się i tyle - masz z bani. Spokojnie i z szacunkiem (dla samego siebie zwłaszcza) - bez zbędnych emocji i dramy. 

  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wojkr napisał:

 

Kozaki to tylko pretekst, coś babsko chce.

Brat ma rację. Albo zwyczajnie bada teren to co pisałem wyżej albo coś kombinuje. Nie pisała w ostatnim czasie dziwnych rzeczy??? Wiesz one planują coś z wyprzedzeniem..... i to dość długim.

A może nadal :wub: kocha? 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Still napisał:

 @mpawel5 bierz na wyro a po skończonym seksie, rzuć jej 10 zł, ze słowami klasyka :D tyle jesteś warta ;) 

A potem znokautuj nieśmiertelnym "A jak cię będzie rżnął następnym razem... możesz myśleć, że to ja" ? 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.