Skocz do zawartości

Czyżby Mężczyznopedia?


znienawidzony

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, ja jak zwykle siedząc chory w domu - oglądam, a właściwie słucham co tam w tv śniadaniowej, i ostatnio (kilka dni temu) w PNŚ tv 2 usłyszałem temat który skojarzył mi się z tytułem książki Pana Marka - Kobietopedia, (od razu mówię że nie czytałem ani jednej ani drugiej książki - a o drugiej za momencik), w reportażu była zaproszona Pani która mówiła o książce pt. Atlas Toksycznych Facetów - Barbara Strójwąs. Jako że ja sam nie jestem żadnym specjalistą od spraw damsko - męskich chciałem tylko dać informację o ww. książce, może będziecie chcieli coś podyskutować między sobą (beze mnie - bo nie czytałem a i z kobietami nie miałem jak na razie żadnego kontaktu), może ktoś czytał albo by chciał przeczytać, a może Pan Marek by coś nagrał, jakieś stwierdzenia? sam nie wiem, czy w ogóle ten temat może być interesujący, (pamiętajcie, nie reklamuje tylko informuje o istnieniu). Tak na koniec od siebie dam takie prymitywne pytanie, czy tylko mnie się wydaje że owa książka może być "kontrą" dla Książki Pana Marka?, czy nastały czasy że nawet na polu książek istnieć może wojenka między autorami? co o tym sądzicie?. Dzięki i cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link dla zainteresowanych obejrzeniem programu. 9 min. Nie bardzo wiem czemu zaproszono tam panią Tomaszewską (córcia słynnego bramkarza), która jest expertką od pogody, a nie od toksycznych facetów. Chociaż wygadane panie mogą być ekspertkami w każdej dowolnej dziedzinie.

 

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/40269749/atlas-toksycznych-facetow-tych-typow-unikaj

 

Gdyby napisać e-booka "Atlas toksycznych kobiet" to od razu byłby dziki kwik feminazistek, bojkot, nagonka na niedojrzałego emocjonalnie autora i w efekcie zakaz sprzedaży.

 

A ten jej atlas kosztuje 50 dyszek. 5 złotych bym nawet nie dał.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Gr4nt said:

. Bo jak chłopaki czerpią wiedzę z "oczami mężczyzny" to czarno to widzę:)

Problem w tym, ze oni czestokroc chcą czerpac " wiedze" z tego, i jemu podobnych G.

 

Ostatnio wszedlem na fejsie tam sie posmiac, patrze, a tam szwagier brata sie udziela. Koles ktory zapier na 3 zmiany na niunie i dziecko, i taki bardzo czuly i rozumiejacy kobietę. Jak na razie rogi mu zrobila tylko raz. 

 

A on lajkuje post mowiacy mw "...ona sie wycofuje kiedy nie czuje wsparcia i milosci ze strony mezczyzny". Na razie raz sie wycofala...na innego bolca, ale mis sie poprawil, wzial nadgodziny zeby miec na kwiatki dla swojego kochania.

 

 

Przeczytalem streszczenie tego cuda.

To kolejny poradnik " Silna i niezalezna, uczy przyszle silne i niezalezne ". Kupa szitu, se tak podwojnie, fekalnie to ujmę.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do tego jak pojechano po tych dwóch prawnikach w jakieś telewizji śniadaniowej (był link na forum też), to tu w mojej ocenie nie było tak źle, większość kobiet i tak nie skuma tego co tam jest napisane (emocje bedą i chuj) lub będzie to wyglądało tak jak randka żołnierza z tą typiarą co nie chciała mowić o pracy (też wczoraj było na forum). 

 

Strójwąs, marzy mi się aby napisała jak nie gnoić byłego męża, aby zachować sie jak człowiek... I się obudziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.