Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
mac

Nienawidzę (współ)pracować z kobietami

Polecane posty

Niewiele rzeczy wyprowadza mnie z równowagi, ale każdorazowo współ(praca) z kobietami. 10 razy powtarzasz to samo, a nic nie dociera. Absolutnie nic. Jakby obwody w mózgu się wyłączyły. Piszę tak, piszę siak, no nic kurwa nie dociera. Za każdym razem, w każdej robocie, przy każdym zleceniu, jeżeli pojawia się kobieta to wiem, że będzie chujowo. Teraz się zmagam z "problemem technicznym", który uwaga rozwiązują same kobiety. Zgadnijcie, co się dzieje? 

Problem jest przesuwany od stanowiska do stanowiska, aż wiecie, do kogo doszedł? 

Do mężczyzny. 

Łańcuch 4 niekompetentnych bab doprowadził do jednego kompetentnego mężczyzny. 

JA PIERDOLĘ. 

Panie mistrzyni w odsuwaniu od siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności, szczególnie w sprawach zawodowych. 

I jak tutaj powiedźcie nie wierzyć naszemu mistrzowi? No jak kurwa. Przecież małość kobiet się wylewa zewsząd. 

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.