Skocz do zawartości

Problem z laską


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Bronisław napisał:

Zerżnąć porządnie i zapytać co ona planuje, bo Ty noe chcesz teraz mieć kobiety i jak jej pasuje taki deal to kontynuujecie jak nie to powiedz, źe nie chcesz jej robić nadzieji, bo jest super laska ??? 

 

A za dwa lata ?♥️?

A za 9 miesięcy po spotkaniua6cc35a0c4c9a.jpg na porządne rżnięcie był już czas, teraz chodzi o wycofanie się, jak najszybciej i w miarę bez konsekwencji, no chyba, że  zagrozi samobójem.

Edytowane przez Cagliostro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cagliostro napisał:

że delikwentka zagrozi samobójstwem...

Już taką przerabiałem. 

 

Powiedziałem, aby się zabijała. No, ale to jak wszystko u kobiet było pod publiczkę, szantaż, litość itp.

 

To nie jest Twoja wina. Tym bardziej odstrasza taka relacja i tylko utwierdza w przekonaniu, że dobrze robisz.

 

Miłość to danie wolności drugiej osobie. Jak kocha to powinna chcieć Twojego szczęścia, jak nie z nią to z kimś innym.

 

Tak do tego zawsze podchodziłem.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezduszny samiec zaciągnął biedną, niewinną, niczemu nieświadomą myszkę do łóżka. Wręcz ją zmusił do tego, żeby rozłożyła nogi, mamiąc obietnicami przyszłego bogactwa i splendoru przy jego boku. Teraz w życiu białogłowej rozgrywa się dramat, bo okazało się, że rozłożyła nogi na darmo. Ty draniu, jak mogłeś? Pójdziesz do piekła! Kolejne, zranione kobiece serduszko. A przecież ona tak kochała :) 

 

Skończcie z tym byciem nie fair w stosunku do kobiet. Rozłożyła nogi w jakimś celu. Za frajer tego nie zrobiła.

AAA i jeszcze jedno. Zaangażowanie kobiety, uczucia? Hahhahaha give me a break! Panie, tnij to jak chirurg i idź dalej bez poczucia winny. 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, giorgio napisał:

Skończcie z tym byciem nie fair w stosunku do kobiet. Rozłożyła nogi w jakimś celu. Za frajer tego nie zrobiła.

Święte słowa podkreśliłem na niebiesko.
Za cipkę zawsze przychodzi zapłata.
Kobieta nie robi nic za darmo, a już tym bardziej oddaje swoje łoże ;) 

Aczkolwiek jesteśmy tylko ludźmi.
Trzeba grać na jasnych zasadach bez mydlenia oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tupak1992 napisał:

Chciał bym to zakończyć ale jak to zrobić delikatnie żeby jej nie zranić.

Wbij do niej na chatę.

Przeleć.

Dochodząc "pomyl" imię w ekstazie.

Na koniec wytrzyj małego w firankę.

 

Jeżeli pomimo to będzie dalej mieć maślane oczy (znam takie przypadki!!!) - znalazłeś myszkę inną niż wszystkie i możesz niezwykle łatwo przeramować relacje na FWB. Głównie B.

 

Nie dziękuj ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niczego jej nie obiecywałeś, to uważam, że jesteś całkowicie w porządku. To, że ona sobie w główce coś tam wymyśliła, to jej problem. Najlepiej będzie jak najszybciej to zakończyć. Przygotuj się na to, że Cię zwymyśla i zrobi scenę. Uważam, że nie ok by było w odwrotnej sytuacji - gdybyś widząc, że ona się angażuje, obiecywał jej złote góry. 

Edytowane przez ElChico
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wyraźnie napisał, że gdyby dziewczynie powiedział, że chodzi mu o FWB to by nie było seksu... Zatem co jej powiedział? :)... Nie uważam, żeby był w porządku. Bo coś jej na pewno powiedział, chyba że na migi rozmawiali, ale to też jest alfabet... Brat chciał mieć po prostu seks, dziewczyna sądziła, że jest w jakimś związku z nim zapewne poprzez ten fakt... Ja bym nie chciał być tak zrobiony w "uja".  Teraz mleko się rozlało, Brat chce sobie zapewne zamoczyć kij w innej, a fakt "pozornego" bycia w związku mu przeszkadza w tym. Tak jak napisałem wcześniej a niektórzy potwierdzili od siebie - jak najszybciej zakończyć.

Ps. zdanie "przecież nic ci nie obiecywałam" to ja słyszałem od kobiet :D... Bracia, nie przejmujcie tych wzorców...

Edytowane przez Cagliostro
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei  Nie mam BMW. Rozmawiałem z nią wypytuje nieustannie ile mam takich jak ona na sex i , że ona chce robić to tylko ze mna pod warunkiem,  że ja będe robił to tylko z nią. Dziś powiedziałem , że chce tylko FWB i co dziwne zgodziła się. Wydaje mi sie, że ona jest zakochana a to , że godzi się na FWB jest kwestią tego , że nie chce stracić ze mną kontaktu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tupak1992 napisał:

@zuckerfrei  Dziś powiedziałem , że chce tylko FWB i co dziwne zgodziła się. Wydaje mi sie, że ona jest zakochana a to , że godzi się na FWB jest kwestią tego , że nie chce stracić ze mną kontaktu.

Nie musisz mówić konkretnie, że masz jeszcze na boku x Pan do sexu. Poprostu masz przyjaciólki czy bliskie koleżanki. 

To albo wzbudzi zazdrość u pani i będzie dawała z siebie więcej w łóżku albo zwyczajnie odpuści. 

 

A reakcja i rozmowa z damą prawidłową. Brawo. Krótko i na temat. 

Teraz masz czysta kartę. Jeżeli ewidentnie będzie Ci mocno przeszkadzało jej zaangażowanie, jesteś kryty. Bo przecież się zgodziła. 

A to, że kiedyś będzie Ci wyjeżdżać z poczuciem winy, to już dobrze wiesz co o tym sądzić. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, tupak1992 napisał:

nie jest skończenie tylko forma

Dobrze, że tak stawiasz sprawę. Jeśli rozstanie z się z nią godnie nie będzie się za Tobą ciągnąć zła energia. 

 

Powiedz jej wprost że zrywasz. Spokojnie i bez długi wstępów. Jeśli nie chcesz bezpośrednio to napisz. Nie tłumacz, że miało być inaczej. Daj jakiś neutralny powód rozstania, to szybciej psychika "się odkocha". Np. że musisz skupić się na pracy czy nauce lub nie możesz zaakceptować jej światopoglądu np. że głosuje na PiS lub że nie zależy jej na obronie lasów tropikalnych. Coś wymyśl. Nie wymyślaj kolejnych argumentów. Jak ona będzie drążyć, to metodą zdartej płyty powtarzaj to samo. Po fakcie od razu blokata tel i socjalów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.