Skocz do zawartości

Co zamiast Yamaha RX-E810


raul_na_102

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki doradźcie mi co kupić zamiast Yamahy RX-E810. Jestem z niej mega zadowolony. Dźwięk świetny. Dokupiłem też przystawkę pod bluetooth. Problem polega na tym, że się przeprowadziłem i nie mam jej gdzie postawić. Potrzebuję czegoś jeszcze mniejszego - tak do ok. 1000zł (używka chętnie). Najlepiej jakby nie przekraczało 30 cm głębokości.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A może Denon M41? Tylko ma słabe głośniki fabryczne, więc najlepiej brać sam amplituner, a kolumny dokupić osobno. Mają to w salonach hi-fi, więc można podjechać i przesłuchać z różnymi zestawami, a potem wyrwać używane. Jeśli Denon, to polecam wersję z DAB+ - będzie więcej stacji.

Ja generalnie jestem fanem starszego audio, ale więcej ono zajmuje. Zrobiłem niedawno kompromis pt. jeden pełnowymiarowy klocek Sony (radio) + aktywne głośniki Bose. Nie zajmuje dużo miejsca, bo odpada mi wzmacniacz (jest w subwooferze), a gra bardzo przyjemnie. Można tak samo zrobić np. z CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.