Skocz do zawartości

Wspomnienia o 1 dziewczynie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia

Wczoraj byłem w pubie i siedziałem przy barze z kolegami , gdy nagle moim oczom ukazała się dziewczyna do której podbijałem ok 4 lat temu. Kontakt sie urwał bo pisaliśmy tylko 2 może 3 dni. Była wtedy małolatka, lecz teraz bardzo się wyrobiła nie ukrywam, że teraz całkiem inaczej na nią patrze. Była z koleżankami i ewidętnie chodziła zamawiać by głeboko popatrzeć mi w oczy. Potrafie poznać kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana. Pisze bo chciałbym dobrze to rozegrać, moim jedyną opcją na kontakt z nią jest komunikator społecznościowy. Myślicie , że powinieniem napisać, a jeśli tak to w jakiej formie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tupak1992 napisał:

Potrafie poznać kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana.

Często to co się nam wydaje jest tylko złudzeniem. 

 

1 minutę temu, tupak1992 napisał:

Pisze bo chciałbym dobrze to rozegrać, moim jedyną opcją na kontakt z nią jest komunikator społecznościowy. Myślicie , że powinieniem napisać, a jeśli tak to w jakiej formie?

A co z dziewczyną z wczorajszego wątku? Lubisz tak z kwiatka na kwiatek myślisz, że poprzez to jesteś fajny? Załatw jedną sprawę a potem ogarniają następną. 

 

2 minuty temu, tupak1992 napisał:

Była wtedy małolatka, lecz teraz bardzo się wyrobiła nie ukrywam, że teraz całkiem inaczej na nią patrze.

Skończ pierdolić po prostu napisz wprost, że chcesz ją wyruchać bez tego zbędnego biadolenia ,, wyrobiła się inaczej na nią patrzę " chłopie to jest forum dla facetów i tu się pisze konkretnie po męsku byle bez byków. 

 

Dodaj, że jej wnętrze jest dziś inne niż wtedy :D. 

 

Chłopie Twój temat można by zamknąć w kilku zdaniach

 

,, Zobaczyłem swoją byłą wczoraj, mam na nią mega ochotę jak zacząć temat " 

 

Prosto, konkretnie i po męsku.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kimas87 napisał:

Skończ pierdolić po prostu napisz wprost, że chcesz ją wyruchać bez tego zbędnego biadolenia

@Kimas87

Uważam, że tylko szmata by poszła by na coś takiego. Ta dziewczyna jest w moim zasięgu tylko wymaga czasu, który bd musiał poświęcić. Pytałem jak dobrze rozpocząć kontakt po latach, a wy piszecie,  żebym  napisał że chce ją wyruchać. Haloo!!!!  Wyszedł bym na dupka co chce tylko poruchać (a takich jest wielu ) i nic sobą nie przedstawia a jak wiemy atrakcyjnej dziewczynie nie brakuje kandydatów na sex ?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tupak1992 napisał:

Wyszedł bym na dupka co chce tylko poruchać (a takich jest wielu ) i nic sobą nie przedstawia a jak wiemy atrakcyjnej dziewczynie nie brakuje kandydatów na sex ?

No i najprawdopodobniej taki dupek właśnie będzie ją ruchał w czasie jak Ty będziesz kminić co do niej napisać. 

 

Laska jak by była tak jak mówisz zainteresowana Tobą sama by napisała.

 

Jak Ty chcesz do niej napisać to ja nie wiem co tu kminisz, piszesz że chcesz się spotkać, jak będzie chciała to na pewno się zgodzi, podajesz datę i godzinę i tyle. Jedyne co mogę Ci doradzić to używaj znaków polskich i interpunkcji, tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tupak1992 napisał:

Uważam, że tylko szmata by poszła by na coś takiego. Ta dziewczyna jest w moim zasięgu tylko wymaga czasu, który bd musiał poświęcić. Pytałem jak dobrze rozpocząć kontakt po latach, a wy piszecie,  żebym  napisał że chce ją wyruchać. Haloo!!!!  Wyszedł bym na dupka co chce tylko poruchać (a takich jest wielu ) i nic sobą nie przedstawia a jak wiemy atrakcyjnej dziewczynie nie brakuje kandydatów na sex ?

Dawno się tak nie uśmiałem :D tego to już nie zniosę. 

 

Biały rycerzu, bo do samca alfa Ci daleko. Weź kredyt, kup maszkanie i weź laskę do siebie :) i kup tą BMke jak przystało na Tupaka.

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One wszystkie są takie same, moja ex w pracy śpiewała dookoła że " Ona do łóżka idzie tylko z kimś z kim planuje przyszłość " Ta ? A ze mną poszła na 3 spotkaniu a gdybym chciał to na pierwszym bym ją zaliczył. Trzecie spotkanie i co nagle wie że ze mną planuje przyszłość ?, z kobietami nie ma sensu dyskutować ani rozmawiać. Rozmawiać można z osobą logiczną a kobiety nie mieszczą się w tej rubryce. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, tupak1992 said:

widętnie chodziła zamawiać by głeboko popatrzeć mi w oczy.

 

2 hours ago, tupak1992 said:

Potrafie poznać kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana.

 

2 hours ago, tupak1992 said:

Pisze bo chciałbym dobrze to rozegrać, moim jedyną opcją na kontakt z nią jest komunikator społecznościowy. Myślicie , że powinieniem napisać, a jeśli tak to w jakiej formie?

Taki zajebisty jesteś to dlaczego nie zagadałeś do niej skoro - tak głęboko patrzyła Ci w oczy??

 

Odważny na necie?

 

Piszesz heja co słychać? Jak udała się impreza? Idę do lokalu x w Y dzień chciałbym porozmawiać dołączysz?

i na koniec dodaj tylko umyj i ogol Bobra tak na wszelki wypadek. (żart tego nie pisz)

Edytowane przez Pytonga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mogłem ale uważam lepiej porozmawiać w 4 oczy niż przy koleżankach i kolegach albo wolnych słuchaczach. Są sytuacje w ktòrych lepiej sie wstrzymać, niż wyjść na napaleńca. Ta dziewczyna należy do tych wstydliwych dlatego nie podszedłem. Odważny na necie? Po co te podtexty skoro pisze konkretnie na temat to oczekuje konktetnej odp albo porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tupak1992 napisał:

Po co te podtexty skoro pisze konkretnie na temat

vs

1 godzinę temu, tupak1992 napisał:

Problem polega na tym, że nie znajdzie mnie na fb. Pewnie jak większość dziewczyn nie odważy sie na 1 krok.

Dorabiasz sobie teorię do rzeczywistości i tłumaczysz sam sobie postępowanie które z konkretami ma mało wspólnego.

 

W tym przypadku nie ma co tu rokminiać, bądź konkretny i napisz do niej a nie do nas, bo porady już dostałeś, ale widać że dalej masz jakąś batalię w głowie, zupełnie niepotrzebną.

 

Jesteś tez na forum więc skorzystaj z tej wiedzy tutaj, czytaj tematy, przeczytaj książki Szefa. Jak już rzeczywiście zrobisz konkretny krok w stronę nowej znajomości, to wtedy o wiele bardziej przyda Ci się doświadczenie starszych Braci ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Taboo napisał:

Jesteś tez na forum więc skorzystaj z tej wiedzy tutaj, czytaj tematy, przeczytaj książki Szefa. Jak już rzeczywiście zrobisz konkretny krok w stronę nowej znajomości, to wtedy o wiele bardziej przyda Ci się doświadczenie starszych Braci ;)

Tupak ucz się ucz. A nie jaraj się, że ktoś Ci dał na 1-3 spotkaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tupak1992 piszesz jej:

Cześć jak tam wczoraj po imprezie, bo mnie to nogi bolą od tych tańców i co to ma znaczyć, że nawet nie podeszłaś i nie przywitałaś się.

 

Ona napisze, że to facet pierwszy itd.

 

To jej piszesz, że walczsz za równouprawnieniem, i myślałeś, że pierwsza podejdzie, a tak serio to dawno się nie widzieliśmy i musimy wyskoczyć na dobry obiad i drinka na bajere. Powspominać stare dzieje.

 

Chyba starczy na początek. Jak nie będzie zainteresowana to napisz, no nic fajnie było pogadać i do następnego zobaczenia w klubie tylko teraz nie bój się mnie poprosić do tańca.

 

Cześć Makeńka.

 

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko chciałem zobaczyć wasze zdanie na ten temat. Wiem, że musze napisać to z sensen i dać jej do zrozumienia, że jestem z tych konkretnych. Nie jaram się ale podchodze do tematu poważnie. Po to jest forum by czerpać porady od innych, którzy mogą mieć pozytywny wpływ na rozwój sytuacji. Wczoraj byłem w barze a nie w klubie a do tego mam złamaną nogę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, 

 

Czy Ty sam przeczytałeś to co napisałeś? Mam wrażenie, że nie. 

 

4 lata temu pisaliście może 2 lub 3 dni. Wow. Nic tylko pogratulować. Na pewno w międzyczasie nikt inny z nią nie pisał, nie chodził na randki, nie wjeżdżał w nią gdy Ty się zastanawiałeś dlaczego dalej nie piszecie. 

 

Chłopie, skoro to było tak ważne dla was obojga to dlaczego nie podszedłeś wczoraj, nie przedstawiłeś się i nie zagadałeś? Pipa z Ciebie, nie żaden oficer. I teraz kombinujesz jak koń pod górę zamiast zrobić jedną prostą rzecz: podejść do niej wczoraj i powiedzieć "Cześć". 

 

Zastanów się nad swoim zachowaniem i postaraj się działać. Samym myśleniem nic nie zwojujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.