Skocz do zawartości

Jak osiągnąć orgazm bez wytrysku?


Alehiandro

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro można mieć wytrysk bez orgazmu to można mieć orgazm bez wytrysku. Podobno jest nieprawdopodobnie silniejszy niż tradycyjny orgazm z wytryskiem. Dzięki temu, że zatrzymujemy w sobie nasienie nie tracimy energii życiowej przez co mamy ochotę na jeszcze więcej i za każdym razem gdy się powstrzymujemy od wytrysku orgazm jest silniejszy, ogólnie jest więcej mocy.

Edytowane przez Niepowtarzalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to trochę odbiegnę od tematu. Pamiętam jak byłem nastolatkiem, to miałem bardzo silne orgazmy, aż mnie zginało i przechodziły dreszcze. A tak od około 20 r. życia mi się zmieniło. Niby jest przyjemnie, ale już tak nie telepie jak kiedyś, dużo słabszy orgazm. Miał ktoś z was coś podobnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznij ćwiczyć te ćwiczenia jak oddech jąder, Sprężanie powietrza i wielki ciąg, to jest codzienna praktyka :).

Mi się póki co nie udało tego osiągnąć, mam za dużo blokad w ciele ale jest jeden użytkownik forum który robi to skutecznie, może sam się wypowie w temacie jak zechcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Mortyy said:

A to da się tak całkiem na sucho? Nie poleci nawet kropelka?

Co kropelka kleju, sklei żadna siła nie rozklei!  

 

 

To czym piszesz o orgazmach, mam podobnie lecz jak partnerka ma odpowiednia chemię, a ja mogę realizować moje plany to jest luz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jak osiągnąć orgazm bez wytrysku?
1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Znajoma lekarka od naturoterapi twierdzi że wstrzymywanie wytrysku prowadzi do zaburzeń, to że nasze ciało potrafi coś zrobić nie znaczy że jest to normalne dla niego. Szpagat też można wyćwiczyć a czy jest to zdrowe ? Nie.

Masz jakieś dobre pozycje nt. rozciągania? Co jest zdrowe itd. żeby być gibkim gostkiem ale jednocześnie sobie nic nie popsuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.centrumorgazmow.pl/porady/metody-wstrzymywania-wytrysku-i-osiagania-wielokrotnego-orgazmu-u-mezczyzny/#

Tu masz całą wiedzę jaką potrzebujesz.

 

 

Osiągnąłem suchy orgazm po tygodniu, niby fajnie ale i tak nic mocniejszego niż dochodzenie w trakcie seksu, 

Fajne było to że ogólnie czujesz orgazm, ale jest to inny orgazm, inne uczucie, miałem lekkie dreszcze na całym ciele i ogólnie większy haj niż po masturbacji zwykłej który nie zamienia się w senność (wprost przeciwnie, nie mogłem usnąć).

Powiedzmy że masturbacja<masturbacja bez wytrysku<seks.

 

Ciekawe jakby to było z seksem bez wytrysku, ale nie próbowałem, takie skupianie się podczas seksu na tym żeby nie uronić ani kropli nie jest w cale fajne.  Może można dojść do takiego poziomu że chcesz to cyk i wytrysk nie chcesz to cyk i sam orgazm, nie wiem nie chciało mi się dłużej w to brnąć, wróciłem do nofapu.

Jak ktoś ma czas i nie jest na nofapie to polecam tylko spróbować i podjąć decyzję czy chce się dalej w to brnąć. Polecam także tym co męczą kapucyna codziennie.

UWAGA JAK JESTEŚ NA NOFAP TO NIE WCHODŹ NA STRONĘ!!! DUŻO NAGOŚCI!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.