Skocz do zawartości

Jak osiągnąć orgazm bez wytrysku?


Alehiandro

Rekomendowane odpowiedzi

Da się bo kiedyś się w to bawiłem. Systematyczny trening męskich mięśni Kegla. 

Co do tego czy nic nie poleci bywało różnie. Jeżeli zaciśniesz trochę za późno albo za słabo to trochę poleci. Zależy od Twoich umiejętności, wytrenowania i fizjologii.

Nie lubię seksu bez wytrysku bo w moim przypadku orgazm był wtedy słabszy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
W dniu 8.12.2018 o 22:18, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

http://www.centrumorgazmow.pl/porady/metody-wstrzymywania-wytrysku-i-osiagania-wielokrotnego-orgazmu-u-mezczyzny/#

Tu masz całą wiedzę jaką potrzebujesz.

 

 

Osiągnąłem suchy orgazm po tygodniu, niby fajnie ale i tak nic mocniejszego niż dochodzenie w trakcie seksu, 

Fajne było to że ogólnie czujesz orgazm, ale jest to inny orgazm, inne uczucie, miałem lekkie dreszcze na całym ciele i ogólnie większy haj niż po masturbacji zwykłej który nie zamienia się w senność (wprost przeciwnie, nie mogłem usnąć).

Powiedzmy że masturbacja<masturbacja bez wytrysku<seks.

 

Ciekawe jakby to było z seksem bez wytrysku, ale nie próbowałem, takie skupianie się podczas seksu na tym żeby nie uronić ani kropli nie jest w cale fajne.  Może można dojść do takiego poziomu że chcesz to cyk i wytrysk nie chcesz to cyk i sam orgazm, nie wiem nie chciało mi się dłużej w to brnąć, wróciłem do nofapu.

Jak ktoś ma czas i nie jest na nofapie to polecam tylko spróbować i podjąć decyzję czy chce się dalej w to brnąć. Polecam także tym co męczą kapucyna codziennie.

UWAGA JAK JESTEŚ NA NOFAP TO NIE WCHODŹ NA STRONĘ!!! DUŻO NAGOŚCI!

Cześć. Możesz opisać jak to zrobiłeś że w tydzień udało Ci się taki orgazm osiągnąć ? Co po kolei robiłeś podczas masturbacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Alehiandro napisał:

Cześć. Możesz opisać jak to zrobiłeś że w tydzień udało Ci się taki orgazm osiągnąć ? Co po kolei robiłeś podczas masturbacji ?

Oddychanie, zaciskanie prostaty palcem i zaciskanie mięśni kegla, jak się później popuściło to miałeś orgazm bez wytrysku. 
Ogólnie przestałem tej praktyki bo powodowała u mnie podrażnienia na główce (tak jakby penis za bardzo nabrzmiały) i późniejsze infekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 02:30, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Oddychanie, zaciskanie prostaty palcem i zaciskanie mięśni kegla, jak się później popuściło to miałeś orgazm bez wytrysku. 
Ogólnie przestałem tej praktyki bo powodowała u mnie podrażnienia na główce (tak jakby penis za bardzo nabrzmiały) i późniejsze infekcje.

Bez uciskania palcem też potrafiłeś ? Samym mięśniem PC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.