Skocz do zawartości

Kręcą was pończochy?


Er12

Rekomendowane odpowiedzi

@Er12 Ojj kurde, kręcą :D. Ostatnio spotkałem się z moją "koleżanką" i miała na sobie opinającą sukienkę do kolan. Myślałem, że ma rajstopy bo zima. Jakie było moje zdziwienie, gdy w aucie moja ręka powędrowała w górę po nóżce i natrafiła na gołe udo a później koronkowe majteczki... Cały wieczór miała tylko pończochy na sobie i było zajebiście, podobała mi się bardzo. Oczywiście dziewczyna szczupła i zgrabne nogi. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleofas napisał:

Pani o wielkości hipopotama ubierze pończochy, to choćby nie wiem jak były piękne i seksowne (te pończochy oczywiście) to kręcić mnie nie będzie.

Nie no bez jaj o pasztetach nie ma mowy :P mam na myśli normalną atrakcyjną laskę w pończochach :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie kobieta nie musi zakładać ani pończoch ani nawet fikuśnych majteczków-sznureczków (w bieliźniarskiej nomenklaturze to są ponoć 'stringi').

 

Wystarczy, że owa białogłowa założy 10 cm szpileczki i kusą czarną sukieneczkę i jest zgrabna i powabna i psiknęła się Anais Anais. I żeby wiedziała kto to jest Tolle.

 

Ja tam nie mam wielkich wymagań. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za szatańskie forum? Gdzie ja się zapisałem? Biedny miś.

 

Pończoszki, rajstopki, majteczki, młode i zgrabne samiczki, perwersyjne fotki damskich odnóży obleczone czarną sexualną siateczką? O co kaman?

 

Wam się ciurlać chce, ot co, bezbożniki. Pewnie najlepiej bez sakramentu małżeńskiego.

 

Dobrze, że jutro uroczysta suma, będziecie się spowiadać korporacji watykańskiej z tych nieczystych myśli.?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.