Skocz do zawartości

Kręcą was pończochy?


Er12

Rekomendowane odpowiedzi

Pończochy bywają miłym urozmaiceniem. W niczym nie przeszkadzają, a ponieważ kobieta sama czuje się w nich seksowniej, ma to przełożenie także na jej zachowanie. Ale koniecznie muszą mieć miłą w dotyku fakturę.

 

Co się tyczy rajstop, to już umówiłem się ze swoją, że niedługo założy same rajstopy bez majtek pod spodem tylko po to, żebym mógł je sobie rozerwać i rżnąć od razu przez tę własnoręcznie (albo własno-zębnie) wykonaną dziurę. Przyznam, że już nie mogę się doczekać i pewnie po tym doświadczeniu stanę się wielkim wielbicielem tychże :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nimi kręcę ich nadgarstki, czasem podduszę albo zrobię smycz z rajstopy. Właśnie wpadłem na pomysl, że na głowę mogę jej założyć i będzie jak renifer.

 

Zrezygnowałem z używania krawatow, bo szkoda ;). Linka do shikari kinbaku strasznie gubi włókna, a związana samica przecież nie posprząta po sobie...

 

Właśnie dlatego używam rajstop pod warunkiem, że nie porwe ściągając.

 

Ogólnie rajstopy tak.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona część damskiej garderoby ?

Trochę wyobraźni i można je fajnie wykorzystać. 

Rajstopy, czy też pończochy świetnie nadają się do krępowania, kneblowania podduszania. Uwielbiam jak babka nie ma majtek pod nimi, wtedy rozdzieram rajty i biorę się do roboty. Kobieta może też obwiązać nimi wacka i masować go.

Opcji jest wiele a najlepsza akcja była jak jedna zamaskowała się pończochą i odgrywała rolę badytki - pokręciłem się na maksa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie... Tak! Chociaż wolę jak samica w kulminacyjnym momencie jest całkowicie odkryta, na początku tak.

19 godzin temu, XYZ napisał:

Ja nimi kręcę ich nadgarstki, czasem podduszę albo zrobię smycz z rajstopy. Właśnie wpadłem na pomysl, że na głowę mogę jej założyć i będzie jak renifer.

 

Zrezygnowałem z używania krawatow, bo szkoda ;). Linka do shikari kinbaku strasznie gubi włókna, a związana samica przecież nie posprząta po sobie...

 

Właśnie dlatego używam rajstop pod warunkiem, że nie porwe ściągając.

 

Ogólnie rajstopy tak.

Sprobój paskiem od spodni. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.