Skocz do zawartości

Polka zmieniła kolor skóry.


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Pochodząca z Polski użytkowniczka Instagrama stała się nagle znana, bo zarzucono jej że zmieniła kolor skóry i upodabnia się do Murzynki. Więcej można przeczytać poniżej w zalinkowanym artykule. To ciekawe i przerażające jak pogoń za sławą sprawia, że ludzie głupieją.

 

https://menway.interia.pl/styl-zycia/po-godzinach/news-polka-udaje-czarnoskora-modelka-wywolala-burze,nId,2718126 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam "autorytety" naukowe środowisk lewicowych twierdzą,  że istnieje white privilege ?  

 

Więc nie wiem w czym problem, jak biała osoba zrzeka się dobrowolnie white privilege ? To chyba dobrze i postępowo? 

 

A może jest jakieś inne privilege, którymi mniejszości nie chcą się dzielić ? 

 

Takie małe drwinki ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twarzy nawet okej ale jej ciało to jakieś nie naturalne monstrum.

Była ładna to rozwaliła swoją urodę (zapewne przez kompleksy i programowanie społeczne).

Spójrzcie na jej instagrama.

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleofas napisał:

 To ciekawe i przerażające jak pogoń za sławą sprawia, że ludzie głupieją.

 

Ogólnie w społeczeństwie jest taki bezmyślny pęd. Jedni pędzą za sławą, inni za pieniędzmi, zależy kto ma jakie priorytety...Przykre to jest, bo ludzie pozapominali, co tak naprawdę jest ważne. Wystarczy, ze zmienisz środowisko i między wronami kraczesz jak one. Zatracona tożsamość.

 

Ludzie już dawno zgłupieli, i nie widać szans na poprawę...ale to temat na długi wieczór :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ziareiro napisał:

Wystarczy, ze zmienisz środowisko i między wronami kraczesz jak one. Zatracona tożsamość.

A jeśli nie będziesz krakać to będą cię atakować bo nie chcesz robić tak jak inni, wiem to z doswiadczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Patton napisał:

A jeśli nie będziesz krakać to będą cię atakować bo nie chcesz robić tak jak inni, wiem to z doswiadczenia.

No właśnie. A to jest niepoprawne, że ludziom brakuje tolerancji. Grupa nie zaakceptuje, ze ktoś ma inne myślenie, priorytety, cele... Nie mówię o pomaganiu. Jeśli masz inne zdanie to z automatu możesz się spodziewać kłody rzuconej pod nogi. Ludzie powinni patrzeć na swój talerz i o niego dbać, żeby był napełniony tak jak im się podoba. A tymczasem łypią na talerze innych, i tylko czekają na okazję żeby ukradkiem napluć :)

 

I później w społeczeństwie wyskakują takie rodzynki jak opisana w tym wątku. abo Rafatralalala, biedni i ograniczeni ludzie, którzy nie widzą innej szansy aby zaistnieć, niż ta żeby zrobić z siebie debila. :)

 

Edytowane przez Ziareiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Patton napisał:

Nawet ostatnio z tego powodu miałem zwarcie w pracy z jednym gościem.

Hehe, ile ja już miałem dyskusji na statku. Nie dość, zę często się jakiś nasz rodzynek trafi, który by chciał wszystko zmieniać...do tego przerobiłem już uświadamianie Brytyjczyków:

-nie było czegoś takiego jak polskie obozy koncentracyjne!;

-tak, to myśmy złamali kod Enigmy;

-nie słyszeliście o dywizjonie 303? nic dziwnego, skoro do bań wam wkładają, ze Polak tylko sprząta;

Itp itd :) Powyższe to tylko przykład. Trzeba znaleźć balans, mieć swoje zdanie, ale nie dać sobie wejść na głowę :) Ogólnie uśmiech dużo daje...ale tu urywamy temat, żeby nie zrobił się off topic.

 

reasumując, kiedy czytam o takich osobach jak ta dziewczyna to jest mi ich po prostu żal. Nie szyderczo tylko naprawdę. Zmieniać swoje ciało, dusze i charakter tylko dlatego, żeby przypodobać się innym. Marne to...

 

 

 

Edytowane przez Ziareiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę ciekawą zależność. To to wyżej wpisuje się w kanon obecnie lansowanej urody w USA - Kim Kardashian, Nicki Minaj, Kylie Jenner itp. 

Ciekawe jak duży wpływ na taką figurę w USA mają:

- coraz większa ilość murzynek i latynosek 

- otyłe społeczeństwo

Co to ma być, powrót do kanonu rubensowskiego? :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.