Skocz do zawartości

Życiowa zmiana, wyjście na prostą i....samotność.


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Cortazar napisał:

Mimo wszystko spróbuj się czasem zrelaksować, odpocząć, wyluzować, żeby Cię stres nie zeżarł.

Dla mnie super jest 20-25 minutowy spacer zaraz przed spaniem, gdzie staram się nie myśleć o pracy, nauce i żadnych problemach, być właśnie "tu i teraz". Daje to spokój, odskocznię i lepszy sen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2018 o 01:31, dobryziomek napisał:

Podejrzewałem u siebie już wszystko przez autyzm(nie mam) 

Jak zdiagnozowałeś?

 

No i szacuneczek za wytyczone ścieżki i aktywność życiową! Oby tak dalej.

 

Powiem ci, że z mojej perspektywy twoja sytuacja wygląda nie najgorzej. Zrób sobie wypoczynek, zasłużyłeś na niego, jak @Cortazar pisze.

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek

Myślę, że skoro uporządkowałeś tyły i dalej czegoś poszukujesz to po prostu dojrzewasz do tego, żeby zostawić jakiś ślad na ziemi np. żeby zostać ....ojcem.

A do tego potrzebna jest samica. Jeśli nie spełnisz się np. w wolontariacie i hobby, jeśli je znajdziesz, to przygotuj się do poniesienia kosztów i działaj :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exar.

Wchodzisz w zaprogramowany przez baby obszar.

Facet ma spłodzić dziecko i płacić na nie nastepne 25 lat.

A jeśli to nie on spłodzi to "nie ten się liczy co spłodził tylko ten co wychował".

Inny dyma - ty płacisz.

 

Do autora tematu:

Jeśli k-wa nie potrafisz sam mieć zainteresowań, zaplanować dnia, tygodnia i dalej - czy sądzisz że baba ci to załatwi?

One są CIENIEM mężczyzn.

(Przepraszam ale nie czytałem całego tematu, nie mam tyle czasu)

 

Podstawa to to żeby mieć swój cel i do niego dążyć.

CZEGO CHCESZ?

Co chcesz zostawic następnym pokoleniom tak żeby postawili ci pomnik?

Spłodziłem syna?

To potrafi nawet debil.

Chyba potrafisz więcej, hmmm?

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Exar napisał:

Myślę, że skoro uporządkowałeś tyły i dalej czegoś poszukujesz to po prostu dojrzewasz do tego, żeby zostawić jakiś ślad na ziemi np. żeby zostać ....ojcem.

A do tego potrzebna jest samica. Jeśli nie spełnisz się np. w wolontariacie i hobby, jeśli je znajdziesz, to przygotuj się do poniesienia kosztów i działaj :)

Ja to odradzam ?? przynajmniej do przekroczenia 30stki

6 godzin temu, JoeBlue napisał:

Przepraszam ale nie czytałem całego tematu, nie mam tyle czasu

To przeczytaj, bo w ogóle nie na temat napisałeś ?? 

 

@dobryziomek mam kilka pytań.

 

Czy zażywałeś w młodości jakieś narkotyki lub piłeś alkohol?

 

Dlaczego boisz się mocniej otworzyć do jakiegoś kumpla?

 

Najlepiej zacznij się otwierać do kilku, ale spokojnie i pomału. Paru odleci, bo nie będą fair, ale jak znajdziesz jednego z tego grona to może być przyjaźń na całe życie.

 

Ja sam często coś osobistego komuś powiem, aby ta druga osoba też się otworzyła i tak zaczyna się fajna znajomość.

 

Oczywiście paru kumpli życie zwerifikowało, ale mam jednego zajebistego przyjaciela i powiem Ci, że było warto.

 

Do kobiet może masz jakieś pretensje? Lubisz kobiety? Spędzać z nimi czas, droczyć się, dyskutować itd?

 

Może boisz się, że stracisz kogoś ma kim Ci bardzo będzie zależało i dlatego nie chcesz związać się z kimś aż tak blisko?

 

A tak to masz fajne plany i super, że je realizujesz !!! Tak trzymaj i nie wstydź się siebie, tego co robisz, na jakim etapie jesteś.

 

Brawo za odwagę, że to wszystko napisałeś i chcesz dalej się rozwijać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, JoeBlue napisał:

Exar.

Wchodzisz w zaprogramowany przez baby obszar.

Facet ma spłodzić dziecko i płacić na nie nastepne 25 lat.

A jeśli to nie on spłodzi to "nie ten się liczy co spłodził tylko ten co wychował".

Inny dyma - ty płacisz.

 

Do autora tematu:

Jeśli k-wa nie potrafisz sam mieć zainteresowań, zaplanować dnia, tygodnia i dalej - czy sądzisz że baba ci to załatwi?

One są CIENIEM mężczyzn.

(Przepraszam ale nie czytałem całego tematu, nie mam tyle czasu) 

 

Podstawa to to żeby mieć swój cel i do niego dążyć.

CZEGO CHCESZ?

Co chcesz zostawic następnym pokoleniom tak żeby postawili ci pomnik?

Spłodziłem syna?

To potrafi nawet debil.

Chyba potrafisz więcej, hmmm?

 

 

Dobre - nie czytasz tematu i wypowiedzi innych, ale przychodzisz wypisywać swoje mądrości. W tej sytuacji mnie również szkoda czasu na dyskusję z Tobą.

Dodam tylko, że ja akurat znam obie strony medalu i widzę, że to właśnie Ty jesteś zaprogramowany w określony sposób - jako gość z obszaru anty, anty, anty, zresztą w dobie pełzającego feminizmu bardzo łatwo wpaść w takie sidła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.