Skocz do zawartości

Chcecie wojny? Zobaczcie jak wygląda


Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas twierdzi się, że nieuchronnie zbliża się III Wojna Światowa. Oczywiście można na to machnąć ręką, zająć się całkowicie problemami randek z kobietami, tym czy odpisała na fb czy nie odpisała... itd. Tyle tylko, że pewne siły wyżej dążą otwarcie do konfliktu (ukraińskie prowokacje, polscy(?) politycy machający szabelką wobec Rosji...). Jakiś czas temu ponoć wyszła książka z gatunku politycznej fikcji, opisująca dosadnie (delikatne słowo), to co by się działo z tzw. żołnierzami Narodowych Sił Rezerwowych i żołnierzami Obrony Terytorialnej i byliby po prostu mięsem armatnim. W każdym razie, ci którzy by chcieli wojny niech zobaczą nagranie poniżej. Masakra w Sarajevie... Jeden z tych konfliktów o których Europa zapomniała... Uwaga: drastyczne....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cagliostro może mi coś umknęło, ale ja nie widziałem na forum nikogo chcącego kolejnej wojny. Co najwyżej niektórzy wieszczyli że ona nadejdzie bo wiele na to wskazuje. Chociaż nie wiem czy juz nie pełza. Niby lokalne konflikty, wojny celne, handlowe, nachodźcy, protesty (zamieszki) tak naprawdę antyestablishmentowe we FR czy obecnie w IT. Robiono nawet na jakimś kanale BBC ankietę w kontekście zamieszek we FR i większość ankietowanych twierdziła że Brytowe też powinni wyjść na ulice. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.