Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, samo życie. 

Potwierdzam wszystko co zawarł ten film, z własnych doświadczeń z kobietami samotnie wychowującymi dzieci. Najgorsze jest to, że one stawiając przeważnie na swoją własną wygodę, którą wmawiają im mas media obecnie " jesteś ważna, i jak partner nie spełnia oczekiwań to poszukaj nowej miłości", rozbijają rodzinę, bez baczenia na to jaką krzywdę tym robią swoim własnym dzieciom. 

Ostatni przykład z mojego życia z samotna matką - kiedy jeszcze byłem naiwny, i pomyślałem że takiej kobiecie dam wszystko co dobre, a ona będzie szczęśliwa i wdzięczna za to ( to jest głupota myślenia facetów, którzy chcą błyszczeć jako wybawiciele, a jest to w sumie zwykłe wyrachowanie i egoizm - czyli Ja kiedyś), i postanowiłem, że zacznę poważne życie z poważnie myślącą o życiu kobietą z 6 letnim synem. 

Piekło się zaczęło bardzo szybko, a syf jaki wytwarzała, o którym jej mówiłem, że spowoduje rozpad tego związku ( w którym dziecko było szczęśliwe tak na marginesie) i odejście. Bez względu na to, doprowadziła do rozpadu. Bez patrzenia na szczęście dziecka swojego.

Nie potrafiłem wtedy tego pojąć, i rozmawiałem o tym ze starszą panią, którą znałem i lubiłem. I ona mi wyjaśniła to tak: " Kobieta tak naprawdę w takiej sytuacji ma dziecko w dupie. Dziecko dorośnie i odejdzie na swoje. A ona zostanie sama. Dlatego wybór faceta - głownie pod kątem materialnym jest taki ważny dla niej".

 

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 10
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 27lat, przeglądam tindera czy też badoo i ogrom dziewczyn w moim wieku to dziewczyny po rozwodach czy też samotne matki. Współczuję z całego serca im bo dla mnie taka dziewczyna jest skreślona i ciężko mi ogarnąć kto też zdecyduje się by wziąć kobietę z bonusem ?. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego - gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała. Najgorszy możliwy typ zrzucenia swojego braku odpowiedzialności na barki innych. Co gorsze przez pizdowatość facetów, które, jak wiemy jest dosyć powszechne, to w końcu taka dziewuszka trafi na takiego, dla którego sam fakt, że jakaś dziewczyna się nim zainteresowała będzie, jak zbawienie.

Edytowane przez FranciscoFranco
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

kto też zdecyduje się by wziąć kobietę z bonusem ?

Ojj. Wiesz dobrze, że takich poczciwych białych rycerzy nie brakuje. Tylko, że przeważnie są to chłopaki, którzy nie mieli powodzenia wśród kobiet i brakuje im bliskości. A obcy dzieciak w gratisie może być dla nich okazją, żeby wykazać się swoją wrażliwością i uczuciowością. Oczywiście nie zapewnią pani emocji jak bad boy, z którym zaciążyła, będą dla niej tylko bankomatem. Szkoda mi takich chłopaków o wiele bardziej niż tych samotnych matek. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Mortyy said:

Tylko, że przeważnie są to chłopaki, którzy nie mieli powodzenia wśród kobiet i brakuje im bliskości.

Często tak, ale takimi kobietami z "bonusem" są też i bardzo piekne dziewczyny, które z racji posiadania owego bonusa, stają bardziej przystępne dla zwykłych facetów. 

 

6 minutes ago, Mortyy said:

Szkoda mi takich chłopaków o wiele bardziej niż tych samotnych matek. 

Mi nie tak do końca ich szkoda, bo to ze się wpierdalają w cos takiego, jest wynikiem myślnia ( jakie i ja miałem kiedyś), że on będzie wybawcą, i będzie na piedestale błyszczał wielbiony przez damę i jej dziecko/dzieci. 

Prawda jednak wygląda inaczej - on jest pogardzany, a tylko tolerowany ze względu na to, że/ i kiedy daje zabezpieczenie w taki czy inny sposób. Kiedy przestanie, staje się zbędny. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maggienovak napisał:

Mi jest bliższy temat mentalnego/psychicznego braku ojca. Tak samo szkodliwe zjawisko.

Potwierdzam.

Niby ciałem jest ale nic nie robi z dzieckiem. Nie bawi się z nim, nigdzie nie zabiera. Tylko siedzi przed TV i się ogłupia propagandą.

Często myślę, że lepiej już by było bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - można brać kobiety z bonusem, bo wiele z nich to hot milf. Najważniejsze to znać pierwszą zasadę takiego postępowania: jak jest dobrze to jesteś ojciec i partner numer 1. Jak jest źle to "nie wpierdalaj się w wychowanie bo to nie twoje dziecko". Kto zna i akceptuje pewne zasady - może mieć spoko związek z mamuśką. Trzeba tylko wiedzieć, że w pierwszej kolejności się jest dla niej pomocnikiem i bankomatem i tu miłości nie będzie. Tyle. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, AR2DI2 said:

Często tak, ale takimi kobietami z "bonusem" są też i bardzo piekne dziewczyny, które z racji posiadania owego bonusa, stają bardziej przystępne dla zwykłych facetów

 

Wtedy pojawiam się ja i mój mały czołg. Odwrót też następuje szybko. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, zuckerfrei said:

Wtedy pojawia, się ja i mój mały czołg. Odwrót też następuje szybko. 

Dokładnie, bo mimo wszystko, dla niej ten facet choć potrzebny w danym czasie ze względów najpewniej finansowych, to i tak jest z niższej półki niż ona pod względem atrakcyjności. Nie da się utrzymać związku pięknej, wymagającej kobiety, z przeciętnym facetem, nie mającym jakiegoś innego mocnego atutu. 

Oczekiwania kobiet w takich próbach związkowych da się przewidzieć, bo one zawsze chcą kogoś choć odrobinę lepszego niż były mąż. Jak więc były mąż był np prezesem, to ona zaakceptuje co najmniej prezesa. Jak był bardzo przystojny, to zwiąże się z równie przystojnym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialo mi to pewna sytuację z życia.

 

Babka ma dziecko, kłóci się w sądzie o nie z mężem czy też byłym mężem nie jestem pewien.

Płacze, że żaden jej nie będzie już chciał... Co się okazalo? 

Babka nie dosyć iż ma już faceta co zarabia przeszło 16.000 złotych to jeszcze naprawdę no nie chce mówić źle o bliźnich ale totalnie nie mój typ kobieta - tak to nazwijmy.

 

Zobaczcie jak to te biedne panie mają źle w tym patriarchalnym społeczeństwie. Miała męża co zarabiał ponad 4.000 zł to teraz ma bonusa plus chce się ożenić z kolesiem informatykiem co zarabia ponad 16.000 zł :D

Ehhh biedne Panie, tak mają źle :D

 

Aha, facet mówi iż zawsze o takiej marzył :D

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, zależy też ile dziecko (dzieci) ma (ją) lat ;) ... Inaczej jest, gdy dziecko ma lat kilka a inaczej kiedy kilkanaście a gacha matki traktuje jak rywala ;) Tak czy inaczej takie uwikłanie jest zwyczajnie chujowe i nie warte angażowanie emocji i środków finansowych. Seks można mieć z niedzieciatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chuj zaczynać grę od czyjegoś save'a? ?

 

Amebiczność kobiet to nie mój problem, a jak ktoś chce się wpieprzać w związek z kobietą z dzieckiem (nawet hot milfem - skoro taka hot, to dlaczego typ, co jej zmajstrował bobasa, spierdolił? <<pomijam przypadki chlania, ćpania itd. przez tatusia>>) to jest naiwnym baranem, który myśli, że zbawi świat.

 

Co do video, to taka forma fast-foodowa dla tych baranów siedzących na YT non-stop i znających życie tylko z PC-ta jak znalazł, bo to przecież książki do ręki nie weźmie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną zależność na portalach, dziewczyny w moim wieku czy te koło 30 które nie mają dzieci czy też rozwodu na koncie to dziewczyny bardzo wykształcone typu lekarz / prawnik itp. Dziewczyny te często zadbane i dbające o zdrowie, niezależne finansowo jednak taka to już ma wymagania że hoho, gdzie Ja prosty robol mogę mieć szanse mimo że źle nie zarabiam. 

Jest też to aspekt który mnie irytuje, zarabiam znacznie lepiej niż jakieś panny w laboratorium czy z biur prukwy a mimo to jako prosty robol każda patrzy z pogardą na kogoś takiego, chyba że sam sobie to wmawiam.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Byłybiałyrycerz said:

Jest też to aspekt który mnie irytuje, zarabiam znacznie lepiej niż jakieś panny w laboratorium czy z biur prukwy a mimo to jako prosty robol każda patrzy z pogardą na kogoś takiego, chyba że sam sobie to wmawiam.

Dla nich liczy się pozycja społeczna jaką jej da partner. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2

Dokładnie.

Widać to chociażby po założycielu tego forum. Dawniej przegryw a założył forum i stoi na czele to nagle wygrywa i alfa no taki przystojny i tak ładnie mówi ochy i achy.

Marek wielokrotnie powtarzał, że się brzydzi tym i się pytał gdzie były jak nic nie miał i ma świętą racje.

Jeżeli ja do czegoś dojdę to tak samo będę mówił bo tak jest. Nie było żadnej by mnie wspierała to dlaczego ma żyć sobie świetnie i łatwo na mój koszt? Mowy nie ma.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Jak wygląda sprawa kiedy mam taki pogląd na życie że każda strona płaci za siebie ?. Mam samochód, w przyszłym roku odbieram mieszkanie i niczego od nikogo nie potrzebuje. Plan jest taki by kiedyś znaleźć panne która utrzymuje się sama a jak chce mieszkać u mnie to koszta życia dzielimy 50-50. Myślisz że znajdzie się taka czy każda patrzy by brać od chłopa nic nie dając ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.