Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

21 godzin temu, MalVina napisał:

No WPROST nikt nie powiedzial. Ale jak przeczytasz...

No właśnie o tym mówię - nie zostało powiedziane, a Ty się upierasz, że tak. Zmyślasz. Urojenia masz. Bez sensu wkręcasz sobie zmyślone tezy i jeszcze masz o nie ból dupy.

16 godzin temu, MalVina napisał:

Jednak ostatecznie okazało się po kilku miesiącach ciąży, że nie potrafi udźwignąć odpowiedzialności

Na czy miała polegać ta odpowiedzialność, której nie potrafił udźwignąć? Tak konkretnie i rzeczowo potrafisz powiedzieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty już rozgrzebywać swojego życia osobistego. Koniec tematu

2 godziny temu, Jerzy napisał:

Zmyślasz. Urojenia masz. Bez sensu wkręcasz sobie zmyślone tezy i jeszcze masz o nie ból dupy.

Nie zmyślam, a ty nie czytasz wszystkiego tylko po łebkach. To już nie mój problem. 

Cytat Ci wstawiłam. Może mam Ci teraz zacytować to co Ci zacytowałam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jerzy napisał:

@MalVina Najpierw przyznałaś, że nikt nie napisał tego, co twierdzisz, że napisał, a za chwilę, że wstawiłaś cytat. Czyli wstawiłaś coś, czego nie ma. Hmmm.... wstawiłaś nic, czyli nic nie wstawiłaś...no w sumie ma to sens :D

 

 

Czytanie ze zrozumieniem widzę zbyt trudna sztuka dla kolegi. 

Bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak już nie da się wybrnąć z napisanych głupot, to pozostaje trzasnąć dupą :) No cóż, buziaczki ?

 

BTW - kwestia czego to typ niby nie udźwignął taktycznie przemilaczana. Jakie to typowe :) Laska naodpierdala, a potem jest, że to on nie udźwignął :D No bo swojej winy przecież typiara nie widzi. Zawsze winny jest tylko facet - kobieta to istota święta i nieskazitelna ;)

 

Niezły przykład do tezy, że samotne matki są samotne, bo się nienormalne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jerzy napisał:

No tak, jak już nie da się wybrnąć z napisanych głupot, to pozostaje trzasnąć dupą :) No cóż, buziaczki ?

 

BTW - kwestia czego to typ niby nie udźwignął taktycznie przemilaczana. Jakie to typowe :) Laska naodpierdala, a potem jest, że to on nie udźwignął :D No bo swojej winy przecież typiara nie widzi. Zawsze winny jest tylko facet - kobieta to istota święta i nieskazitelna ;)

 

Niezły przykład do tezy, że samotne matki są samotne, bo się nienormalne.

Już i tak za dużo napisałam o sobie i nie mam ochoty tego na forum nadal omawiać. To moje prywatne sprawy, a nie twoje. Nie uważam się za świętą, zresztą o tym pisałam, nikomu tutaj nic udowadniać nie muszę.

A ty nadal nie rozumiesz, jak ktoś ci pisze, zebys przeczytał komentarze. Liczysz, że ktoś to zrobi za ciebie i coś ci zacytuje, ale wielka afera jak ktoś traci swój czas i faktycznie doszuka się cytatu. 

Żenada.

Polecam zająć się swoim życiem, bo hejtowanie nie pomoże na własne problemy emocjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎08‎-‎06 o 16:34, MalVina napisał:

No WPROST nikt nie powiedzial.

 

56 minut temu, MalVina napisał:

A ty nadal nie rozumiesz, jak ktoś ci pisze, zebys przeczytał komentarze.

@JerzyNie wiesz? Masz się domyśleć. To jest ten element schematu.

 

56 minut temu, MalVina napisał:

Żenada.

No faktycznie żenada, ale z Twojej strony moja droga. Dość słaba i schematyczna jednocześnie próba wzbudzenia winy.

 

56 minut temu, MalVina napisał:

Polecam zająć się swoim życiem, bo hejtowanie nie pomoże na własne problemy emocjonalne.

Nie pisz Bratu co ma robić, nie kieruj jego życiem, on i tak zrobi po swojemu, ponieważ jest poważnym, dorosłym oraz emocjonalnie dojrzałym człowiekiem.

Chyba już to gdzieś czytałem, tylko nieco inaczej ujęte. O już wiem gdzie:

W dniu ‎2019‎-‎04‎-‎20 o 18:43, Cuba Libre napisał:

Niestety to, że napiszesz jakiś obelżywy komentarz na mój temat nie rozwiąże Twoich problemów.

Proponuję więc udać się do psychologa. O wiele więcej na tym zyskasz.?


O jaka Ty jesteś inna niż wszystkie i wyjątkowa. Każda z was to twierdzi w ramach schematu, przez to jesteście wszystkie takie same;)

Gdybyś nie byla samotną matką to kto wie:P

Ale póki co "beka z typiary". Hur dur hejtują mnie, ratunku, obrażę się i tupnę nóżką, może jakiś biały rycerz przyleci i mnie obroni.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krugerrand napisał:
1 godzinę temu, MalVina napisał:

A ty nadal nie rozumiesz, jak ktoś ci pisze, zebys przeczytał komentarze.

@JerzyNie wiesz? Masz się domyśleć. To jest ten element schematu.

A co to szarady ? Tak kobiety "myślą", że masz wiedzieć co miała na myśli.

 

Narysuję koło, a ona powie Ci że narysowała kwadrat. Ot kobieca logika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, świadomy wybór partnera, nie ma czegoś takiego,a na pewno nie w wieku 20lat.

No chyba że związki z rozsądku, chociaż też nie do końca.

Będę białym rycerzem i będę bronił @MalVina bo to co pisze trzyma się kupy.

Facetów którzy uciekają po zapłodnieniu jest pełno.

I takich którzy są z zołzami też kilku znam, zazwyczaj są to Ci "słabsi" tam kobieta nosi spodnie, a facet jest trochę uległy.

Znam nawet związek bad boya z zołzą, tam to iskry leciały, aż w końcu się rozwiedli.

W dniu 7.08.2019 o 14:21, Jerzy napisał:

No właśnie o tym mówię - nie zostało powiedziane, a Ty się upierasz, że tak.

Skończ już trollować, albo faktycznie naucz się czytać. Kolega @Bohun wyraźnie napisał w swoich postach, to o co pytasz, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.

To forum bywa tak tendencyjne, że aż nie da się tego czytać. Są różne odcienie szarości, a wy tylko w skrajności popadacie i brandzlujecie się wzajemnie.

A już najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy jeszcze niczego nie przeszli i nie musieli podjąć wiążących decyzji.

 

Gdyby wszyscy podejmowali tylko racjonalne i mądre decyzje, to świat byłby idealny, a tak nie jest i nie będzie. Związek z drugą osobą to loteria i nie pomoże tu żadne zdroworozsądkowe myślenie.

Edytowane przez Leniwiec
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.