Skocz do zawartości

Do panów programistów.


deleteduser91

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, somsiad napisał:

Nigdy nie jest za późno chociaż rzeczywiście ciało nie jest już tak sprawne jak 10 lat wcześniej. 

A ja nic takiego nie odczuwam: nie zauważyłem by moje ciało by mniej sprawne niż jak miałem 19 lat. Tak samo z mózgiem, nie jest wcale mniej chłonny, a wręcz przeciwnie. Spadła tylko emocjonalność: emocje już nie są tak intensywne niż 10 lat temu oraz pogorszył się wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, pytamowiec said:

A ja nic takiego nie odczuwam: nie zauważyłem by moje ciało by mniej sprawne niż jak miałem 19 lat. Tak samo z mózgiem, nie jest wcale mniej chłonny, a wręcz przeciwnie. Spadła tylko emocjonalność: emocje już nie są tak intensywne niż 10 lat temu oraz pogorszył się wygląd.

10 lat temu byłem w stanie zarwać parę nocy ucząc się do egzaminów i w sumie po zdaniu egzaminu mogłem od razu oblewać z kolegami jego koniec. Następnie odespać do południa i w sumie byłem już zregenerowany i gotowy do dalszych bojów (czasem po drodze miałem jeszcze siłę na spotkanie z dziewczyną)

 

Teraz wiek 31lat:  mimo bardzo dobrego stanu zdrowia, zdrowej diety i uprawiania sportu  czuję  jedną niedospaną noc przez  kolejnych parę dni :D 

Są też badania na ten temat, jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości proponuję popatrzeć w jakim wieku są czołowi szachiści, pokerzyści, czy też sportowcy.

 

Oczywiście wraz z wiekem rośnie doświadczenie (także życiowe) z innych branż co też może być atutem przy przekwalifikowaniu do IT

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.12.2018 o 21:39, self-aware napisał:

Jak ja zaczynałem uczyć się JSa to robiłem proste tutoriale... Przerobiłem ich chyba ze 100 i potem zacząłem pisać sam. I co? I gówno. Jak już musiałem zacząć sam to nie wiedziałem jak napisać prostą funkcję. To nie jest takie proste, tutaj trzeba siedzieć i pisać, pisać, pisać...

Kilka lat temu interesowałem się programowaniem i miałem dokładnie tak samo jak Ty. Teorię ogarniałem dobrze, wyobrażałem sobie jak napisze to i tamto, a gdy siadałem przez PC, odpalałem program to była dupa :) Tak jak napisałeś, trzeba dużo pisać, ćwiczyć, ale łatwo się zniechęcić, jeśli nie wychodzi (dlatego sobie odpuściłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.