Skocz do zawartości

Inżynieria społeczna vs nauka


Rekomendowane odpowiedzi

 

Można przedstawiać naukowe dowody, można debatować x razy a lewica i tak swoje. Najbardziej wkurza tępe spojtzenie prezenterki, i jej śmiech typu chuj tam z dowodami i tak mam racje. Pokerface Pana Petersona na końcu - bezcenny.

 

 

Pan Jordan B Peterson porusza też ten bardzo ważny temat, o którym często wspomonał nasz warchief @Marek Kotoński . 

 

Bardzo ogarnięty gościu, uzmysłowił mi jak bardzo ważne i niepozorne jest odchylenie ogólu choćby o 1% na końcach tabeli społecznej. Ogólnie filmy z nim są bardzo wartościowe, według mnie.

 

Ps. Ciekawi mnie kto to jest, czy taki sam bojownik jak my? Jakby ktoś wiedział, niech napisze.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę:

 

oraz również ciekawa audycja o drapieżnictwie czyli o męskich rzeczach bez tego pierdolenia o pozytywnym myśleniu.(Trochę nie w temacie, ale komuś się może przydać)

 

Zrozumienie swojej męskiej natury i oczywistych różnic jakie są między kobietami i mężczyznami to obowiązek, żeby nie spierdolić sobie życia.

 

Kto zna wroga i zna siebie, nie będzie zagrożony choćby i w stu starciach. 
Kto nie zna wroga, ale zna siebie, czasem odniesie zwycięstwo, 
a innym razem zostanie pokonany. 
Kto nie zna ani wroga, ani siebie, nieuchronnie ponosi klęskę w każdej walce

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, SzatanKrieger said:

Dzięki bardzo. Ogólnie materiały tego Pana są mega wartościowe. Muszę go też słuchać więcej.

 

52 minutes ago, Mosze Black said:

Można przedstawiać naukowe dowody, można debatować x razy a lewica i tak swoje.

Jak widzę takie babska jak ta na pierwszym filmie, patrząca na Petersona jak na niespełna rozumu, to mam ochotę dać w ryj bez ostrzeżenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Żydów, to prawdą jest, że pochodzą z tej nacji najwięksi zbrodniarze bolszewiccy, że Marks był komunistą. Oskarża się polityków europejskich o bycie "nimi" i samo to, że są Żydami (a nie muszę mówić, że często nie są) stanowi koronny argument ku temu, że ci ludzie naturalnie są źli, niedobrzy, chciwi i w ogóle chcą wyr*chać gojów. 

Nikt z tych, którzy mówią, że komunizm jest zły nie powie, że Żydami byli: Friedman, Mises, Rothbard, Ayn Rand, którzy ideologicznie walczyli z zarazą socjalizmu świetnie argumentując na rzecz kapitalizmu. Tutaj już nie widzę tego argumentu - wręcz przeciwnie! Stawia się znów - przeciwieństwo komunizmu - kapitalizm jako zły ustrój dlatego, ponieważ był polecany i promowany przez tutaj wymienione osobliwości narodu wybranego. 

Jak dla mnie większość białych (gojów) zachowuje się względem Żydów tak jak czarni Amerykanie wobec białych. Wojna na argumenty taka sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić nasłuchały się tego pierdolenia o równości. Więc jak wychodzi Peterson i mówi im prawdę to się patrzą na niego jak na kosmitę.

 

W Polsce też będziemy mieli przejebane. Biedroń ma co raz lepsze notowania.

 

Wyborów prezydenckich nie wygra, ale trzecie miejsce jest spokojnie w jego zasięgu a chwilę później wybory parlamentarne jak wykręci dobry wynik to będzie miał zdolność koalicyjną z Platfusami i nowoczesną.

 

Nie chcę krakać, ale obawiam się, że zrobią nam z Polski.....

 

Promują go strasznie.

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mosze Black napisał:

Można przedstawiać naukowe dowody, można debatować x razy a lewica i tak swoje. Najbardziej wkurza tępe spojtzenie prezenterki, i jej śmiech typu chuj tam z dowodami i tak mam racje

Wszystko sprowadza się do pieniędzy. Feminizm (oraz pochodne myślenie) nie byłby popularny, gdyby go nie finansowano na szeroką skalę. Myślicie, że w mediach oraz w filmach politpoprawne treści idą prosto z wizji reżyserów? Prikaz bierze się z góry. 

 

Gdyby tak odciąć organizacjom feministycznym

kurek z hajsiwem, ludzie sami przejrzeliby na oczy. A tak - większość płynie z prądem i zachowuje się tak jakby „potknęła się o prawdę, wstaje, otrzepując się z kurzu i idzie dalej jakby nigdy nic”. Niewielu jest w stanie przezwyciężyć zagłuszanie sumienia przez media. Ta mniejszość ma odwagę postawić się kolektywowi pomimo zagrożeniu ostracyzmem ze strony matriksa.

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.