Skocz do zawartości

obcy facet a moje dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym mieć charakter i siłę jak Maxiumus :) . Niestety jestem słaby, bez dumy i poczucia własnej wartości. Ciągle się użalam nad  sobą jak jakiś szczeniak zamiast myśleć po męsku.

 

17 lat zapieprzałem, żeby dziewczyna, potem żona wszystko miała, choć bywało różnie. Decyzje podejmowałem bezpieczne, wolałem stabilizację niż ryzyko. Dlatego jestem w ciemnej du... . Żona 

czasami bezrobotna. Teraz ma pracę płatną niemal dwukrotnie wyższą od mojej. Wiadomo stała się silna i niezależna. A ja kariery nie zrobiłem.

Ale tak naprawdę boli mnie, że syn ma 8 lat i musi w tej sytuacji być. Druga kwestia - zaczęła już go zabierać na wspólną zabawę ze "swoim nowym" i jego córką. A tak nawiasem jeszcze się ze mną nie rozwiodła. "Najlepsze" dopiero mnie czeka. Nie daję rady uporać się z myślami, że inny facet spędza czas z moim synem (syn lubi drifty autami RC, a ona go poznała na tych driftach). Facet ma podobną pasję jak mój syn i razem się bawią. Już mu zakłada jakieś światełka w obudowie auta itp. Pytając syna, że chcę pojechać z nim, już woli z mamą. Oczywiście facio pewnie też tam jest.

Panowie dajcie parę porad jak być w domu sam i nie zwariować od porąbanych myśli. W sobotę byli pół dnia na trampolinach, które im pokazałem, a już w niedzielę o 11 zabrała go na drift. Syn tylko u mnie nocował bo mi go odstawiła o 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powieliłeś schemat beta misia, który w związku dał się zdominować. Siedząc w domu i użalając się nic nie ugrasz. Czas mieć swoją pasję i możesz zarazić nią syna, a nie próbować się przypodobać i konkurować.

 

Czy zebrałeś już wystarczająco dużo dowodów na rozwód z orzeczeniem o jej winie z powodu jak widzę zdrady? W sumie nigdy za dużo, zbieraj ile się da.

Ona zarabia więcej więc rozwód i alimenty na Ciebie z powodu obniżenia Twojego standardu życia. 

 

Nie masz jeszcze 90 lat, możesz zacząć zmiany już dziś. Jakie masz cele w życiu?

 

Edytowane przez realista
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że boli, ale dla niego zawsze będziesz ojcem. A konkurent byłej partnerki sponsoruje Ci syna, raczej w ten sposób to odbieraj. 

 

I zbieraj dowody zdrady, im więcej tym lepiej. Nie pokazuj nerwów, nie rób scen i rzeczy, które by rzucały na Ciebie złe światło. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie.

Co do zbierania dowodów. Jak to uczynić (nie wynajmując detektywa) ? Koleś mieszka w innym mieście, musiałbym jeździć za ex z aparatem w ręce. Jedyne co mam to smsy od niej, że chce się z innym spotykać i jest wobec mnie szczera, żebym nie dowiedział się od osób drugich, trzecich.

Bardziej mnie rozpierd... że jakiś koleś będzie z moim synem na wakacjach, feriach itp. Jak sobie z tym daliście radę ?

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maximus Nie żałuj na detektywa, to się szybko zwróci przy orzekaniu o winie i w przyszłości.

Plus wszelkie pluskwy, posłuchy i kamerki aktywowane dźwiękiem albo ruchem to koszt ok. kilkadziesiąt do kilkaset zł. Ukryte w długopisach, zegarkach budzikach, brelokach do kluczy, zabawkach, itd. 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.