Skocz do zawartości

Wpływ imigracji mężczyzn na rynek matrymonialny


Kingboss

Rekomendowane odpowiedzi

Polki mają pociąg do egzotów. To nie jest (tylko) moja subiektywna opinia ale wynik badań Anglików (Polish women who move to the UK become more promiscuous, new study shows ), tak Anglików. I choć w tym przypadku badanie było robione w Wielkiej Brytanii to wynik wziął się z preferencji wyniesionych z domu (czyt. z Polski) bo badanie dotyczyło rozwiązłości Polek w UK, które same się przyznały, że już po paru tygodniach szły w tango, najczęściej z arabami i murzynami. Pokrywa się to z obserwacjami Mirków na temat orgazmusów - jak tylko cudzoziemiec z południowymi rysami to od razy piski zachwytu. To jest zachowanie wyuczone bo ludzie mają bardzo silne preferencje pro-własno-rasowe i jest to kwestia biologiczna:

 

1*NZbz63WenLrHWsNAcOrYsg.png (Race and Attraction, 2009–2014)

 

 

Skąd się wziął w takim razie pociąg do egzotów wśród białych ludzi? Otóż jest to nam wtłaczane przez zachodnie media, które są praktycznie wyłącznie lewicowe. Nie tylko media ale i przemysł rozrywkowy i państwowy monopol edukacyjny robią to samo. Ale skupmy się na mediach. W Polsce jeszcze tak tego nie widać ale zanim dojdziesz do kiosku po codzienną dawkę swojej ulubionej propagandy mijasz dziesiątki reklam, billboardów na których w większości są kolorowi. W kraju gdzie 85+% to biali (Francja, Wielka Brytania, USA, itd) kolorowa mniejszość (tak to nazwijmy) stanowi mniej niż 1/6 populacji a jest dosłownie wszędzie. Już trudno o białego modela/modelkę w tych "postępowych krajach", toteż taki obraz piękna się utrwala w umysłach kobiet zwłaszcza, bo kobiety są bardzo (pro)społeczne i wszelkie ustalone normy społeczne są dla nich święte a każdy kto próbuje je kwestionować jest oszołomem. Tak samo w gazetach, tak samo w telewizji, tak samo w internecie.

W internecie na rynku wyszukiwarek rządzi Google. Spróbujcie wpisać "white couple" jakie obrazki wam wyskoczą? Jeszcze niedawno wyglądało to tak: czarne i mieszane pary na pierwszych miejscach , teraz "się poprawiło" (przynajmniej u mnie), na 1 miejscu biała para, na 3, 5, 8 ta sama biała para, która urodziła czarne trojaczki (och jacy tolerancyjni). Już nawet postępowi Czesi to zauważyli. Dla porównania proponuję wyszukać "black couple" co się okaże? Pierwsi biali się pojawiają na 69 miejscu i tylko dlatego, że obrazek ma taki oto opis: "Royalty-free Black, Couple, Teenage", pierwsza mieszana para pojawia się na 104 miejscu i wciąż to jest wyjątek.

Jesteś tym co jesz. Jak się umysł karmi politycznie poprawną papką i kłamstwami to tym będzie potem operował. Komputery, a mózg jest komputerem, tak mają - operują na danych dostarczonych przez użytkownika - wrzucisz śmieci, wyjmiesz śmieci. I architekci rewolucji dobrze o tym wiedzą, dlatego używają kobiet w charakterze pługa rewolucji.

 

 

 

 

 

 

 

Choć to mężczyźni są biologicznie mniej wybiórczy to w tym przypadku to (białe) kobiety zarzuciły swoje naturalne mechanizmy selekcyjne i pozwalają się obracać opalonym panom z Azji i Afryki a gardzą białymi. To działa przeciwko nim bo ich dzieci zamiast być mądrzejsze, inteligentniejsze i bardziej atrakcyjne będą głupsze i brzydsze, to sobie trzeba powiedzieć szczerze. Biało czarne dzieci są bardziej czarne niż białe (#1, #2), i jak wyjdziesz na ulice co bardziej kosmopolitycznych miast to zobaczysz tego od groma. Po to był/jest Euroweek w Polsce, po to się wychowuje murzyńskie sieroty na Ukrainie, żeby zmiękczyć i przyzwyczaić tubylczą ludność do multi-kulti. Aby potem sami, rękami kobiet popełnili samobójstwo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2018 o 16:59, Kingboss napisał:

W Polsce rodzi się więcej mężczyzn niż kobiet. Wśród osób w wieku 20-29 lat mamy nadwyżkę mężczyzn licząca 94 tys. osób.

Cześć z pozostałych na rynku kobiet w wieku 20-29 lat ma już nieślubne dzieci, zaburzenia psychiczne, szuka księcia, chce ciapatego, itd. Więc niedobór rokujących na związek kobiet w tym wieku może być wielokrotnie większy niż 100 tysięcy.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wrotycz napisał:

Skąd się wziął w takim razie pociąg do egzotów wśród białych ludzi? Otóż jest to nam wtłaczane przez zachodnie media, które są praktycznie wyłącznie lewicowe.

Być może. Ale to chyba nie jedyny czynnik. Jak już kiedyś wspominałem, mam kumpla o ciemnej karnacji, do którego laski same podbijają. Pytałem, czy tak zawsze było, to powiedział, że zaczęło się już w podstawówce, a teraz jest po 40-ce. Jakoś mi się nie wydaje, że laski 25 lat temu miały wtłoczony pociąg do egzotów zachodnimi mediami. Kołacze mi się po głowie teoria o naturalnym dążeniu do różnicowania puli genetycznej czy coś takiego.

 

Niemniej masz rację, że coraz więcej na bilbordach czy w reklamach ciemnoskórych, skośnych itp. Na razie nie jest to większość, ale tu jest przykład:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jerzy said:

Kołacze mi się po głowie teoria o naturalnym dążeniu do różnicowania puli genetycznej czy coś takiego. 

To nie jest teoria, to hipoteza, w dodatku fałszywa. Zdanie, które pseudonaukowcy forsują bo tak im się wydaje, że to prawda, tymczasem nie ma na to dowodów. To wymyślili pierwsi PUA. Nie chcę ich całkiem dyskredytować, bo to oni ruszyli w podstawach skostniałe i fałszywe tezy o tym że kobiety są dobre i niewinne, ale nie wszystko co wymyślili jest słuszne i wytrzymuje krytykę. Kobiety preferują swoją rasę na co są dowody z OkCupid, oparte na setkach tysięcy, jak nie milionach przypadków (coś jak testy SAT). To samo można powiedzieć o przeciętnej twarzy - najbardziej atrakcyjna jest najbardziej podobna a jednocześnie taka do której jesteśmy najbardziej przyzwyczajeni (różne zjawiska). Do tego dochodzi moda - a modę łatwo stworzyć - i ludzie, zwłaszcza kobiety, owczym pędem polecą za nią. Wystarczy stworzyć modę na południowców i większość popędzi w tę stronę (w 2013 1% piosenek z samego szczytu zgarnął 77% przychodu - tak działa "popularność"). A propos 25 lat temu - wtedy wciąż były popularne wczasy w Rumunii, w Bułgarii, była moda na południowe i południowców. To że nikogo nie było stać? Nieważne, pomarzyć można.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, żeby w Polsce odnośnie imigrantów , muzułmanów było to samo prawo co w Japonii

 

https://hnews.pl/index.php/2018/11/09/oto-dlaczego-japonia-nie-ma-problemow-z-uchodzcami-18-miazdzacych-powodow/?fbclid=IwAR0wXyu6KMxxwaujbi5qvDn_7av0myKfUhInOAyrqxnAHuA2NM6M0xUi_UM

 

Wtedy problem sam się rozwiąże. Po a tym w Polsce jest już za dużo Ukraińców 2 mln. powinno ich być góra 500 tyś. Nie dość że płacę przez nich nie rosną, to na dodatek Banderyzm tam się rozwija i jeszcze nasz kochany rząd daje im pożyczki bezzwrotne. Planowane jest jeszcze ściągniecie dodatkowych imigrantów. To jest jakiś stan umysłu w jakim żyjemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.