Skocz do zawartości

Kobieta o samcach alfa, beta i wlasnej naturze.


Rekomendowane odpowiedzi

Problem z tym wszystkim jest taki, że uczono nas od małego inaczej, topimy się w kłamstwie na długie lata, nikt nam nie mówił prawdy, jak należy postępować z kobietami, do tego mass media ze swoja siłą i młody człowiek myśli że tak trzeba.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pilot Pirx napisał:

Babie nie dogodzisz w żaden sposób.

No właśnie i tu doszliśmy do sedna problemu.

 

Ty masz dogodzić samemu sobie pod każdym możliwym względem, stylu życia, finansowym, zainteresowań, samorealizacji i tyle.

 

Jak babie będzie podobało się to co będziesz sobą reprezentował to sama przyjdzie ci dogodzić ;) 

 

Gdy do tego dodasz twarde stawianie swoich spraw i potrzeb na pierwszym miejscu to będzie ci dogadzała ze zdwojoną siłą.

 

  • Like 6
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdzisławBeton dobre znalezisko apropo tej Himalajki?

 

Właśnie o to chodzi. Nie łykać wszystko bezrefleksyjnie.

Zrobić taki kanał i filmiki, które ma to bułka z masełkiem dla sprytnej laski wiedzącej co gadać i jak zrobić na tym fajny i wygodny biznes. Ten jej cały kanał to jest właśnie ten "small buiseness" którym tak się chełpi. Nie ufać a sprawdzać taką zasadę w życiu wyznaję. 
"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, scrufa said:

To mam teraz do was pytanie przy okazji. Co jeśli z natury jestem uległy i lubię jak kobieta mi rozkazuje. Czy jest możliwość utrzymać jakoś jej zainteresowanie?

Tak, jak Cie wyrzuci na balkon zimą, jak będziesz nieposłuszny, to drapkaj tak pazurkami o szybkę jak kotek. Na taki widok im serce pęka, i uwaga gwarantowana. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, scrufa napisał:

Co jeśli z natury jestem uległy i lubię jak kobieta mi rozkazuje

To wtedy pucuj zbroje, weź kredyt, zapisz jej mieszkanie. 

 

Przyczyn takiej cechy jak posiadasz @scrufa szukałbym w dzieciństwie. Moim zdaniem to jedna z najgorszych cech i odwiedziłbym chyba wszystkich psychologów, pracowałbym non stop nad sobą by to zmienić.

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, trop napisał:

To wtedy pucuj zbroje, weź kredyt, zapisz jej mieszkanie. 

 

Przyczyn takiej cechy jak posiadasz @scrufa szukałbym w dzieciństwie. Moim zdaniem to jedna z najgorszych cech i odwiedziłbym chyba wszystkich psychologów, pracowałbym non stop nad sobą by to zmienić.

Naturalnie że w dzieciństwie. Mama dominująca ojciec raczej cichy pantofel z babciami i dziadkami tak samo. Takie wzorce nic nie poradzę. Ja generalnie jestem ogarnięty, mam pasje i poświęcam na nie dużo czasu. Prowadzę zdrowy sportowy tryb życia. Próbowałem dominować w związkach ale źle się z tym czułem tak nie swojo, w ogóle mnie to nie podniecało. Czuje spełnienie jedynie jak kobieta jest dla mnie surowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, scrufa napisał:

Czuje spełnienie jedynie jak kobieta jest dla mnie surowa.

 

3 minuty temu, scrufa napisał:

ojciec raczej cichy pantofel

Tym właśnie będziesz. Bez urazy oczywiście.

 

P.S. Załóż osobny wątek bo sam jestem ciekaw co Bracia o tym myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, trop said:

P.S. Załóż osobny wątek bo sam jestem ciekaw co Bracia o tym myślą.

Niektórzy mają tak wdrukowaną tą uległość, że przybiera ona patologiczne stany. Pracować nad tym się da, ale tak jak napisał autor wyżej - jemu wygodnie z tym, i czuje się psychicznie spójnie kiedy kobieta nim pomiata, a w takim przypadku może to być już za głebokie aby to naprawić.

Po prostu przybierze to forme masochizmu psychicznego, i tylko tak będzie potrafił funkcjonować i doznawać przyjemności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.