Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
TheFlorator

Kobieta o samcach alfa, beta i wlasnej naturze.

Recommended Posts

Polecam.

Kobieta w bardzo przystepny i rzeczowy sposob tlumaczy zagadnienia dobrze znane z tego forum i ksiazek Marka K.

• Like 8
  • Thanks 3

Byłeś dla mnie za dobry, to bardzo trafne zdanie, i każdy facet powinien się nad nim zastanowić, kiedy to usłyszy.

• Like 1

Ja usłyszałem, że jestem niezły skurwysyn w negatywnym sensie. Z różnych damskich ust. To musi być schemat. 

• Like 1
  • Haha 1

Problem z tym wszystkim jest taki, że uczono nas od małego inaczej, topimy się w kłamstwie na długie lata, nikt nam nie mówił prawdy, jak należy postępować z kobietami, do tego mass media ze swoja siłą i młody człowiek myśli że tak trzeba.

• Like 1

6 minut temu, Pilot Pirx napisał:

Babie nie dogodzisz w żaden sposób.

No właśnie i tu doszliśmy do sedna problemu.

Ty masz dogodzić samemu sobie pod każdym możliwym względem, stylu życia, finansowym, zainteresowań, samorealizacji i tyle.

Jak babie będzie podobało się to co będziesz sobą reprezentował to sama przyjdzie ci dogodzić ;) 

Gdy do tego dodasz twarde stawianie swoich spraw i potrzeb na pierwszym miejscu to będzie ci dogadzała ze zdwojoną siłą.

• Like 6
  • Thanks 4

14 minut temu, Pilot Pirx napisał:

Tu jest pies pogrzebany.

No babka ma fajne materiały.

Już kiedyś widziałem jej materiały, bardzo spoko babka :)

Dzięki za materiał.

22 minutes ago, Pilot Pirx said:

Najwiekszy problem wspolczesnych facetow to to, ze ich głownym zajęciem jest ciągłe kombinowanie jak dogodzić babom.

To jest slepa uliczka. 

• Like 2

Piękny film na temat zachowań samotnych matek i ich wpływu na dzieci:

W mojej opinii ta pani zasługuje na oddzielny wątek w dziale YT. 

• Like 1

Przed chwilą, SzatanKrieger napisał:

Tylko pewno by trzeba dorobić napisy po polsku dla chłopaków. 

Może to najwyższy czas, żeby się zaczęli uczyć języków 😆  

• Like 2

Ja chętnie liznę jej języka...

Przecież nie mówi tam, niewiadomo jak skomplikowanym językiem....

Edited by zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 1

Napisy po Polsku, jak najbardziej  potrzebne. Niektórym nauka języków jest już nie potrzebna, ze względu na osiągnięty wiek.

• Like 1
  • Thanks 1

@ZdzisławBeton dobre znalezisko apropo tej Himalajki👌

Właśnie o to chodzi. Nie łykać wszystko bezrefleksyjnie.

Zrobić taki kanał i filmiki, które ma to bułka z masełkiem dla sprytnej laski wiedzącej co gadać i jak zrobić na tym fajny i wygodny biznes. Ten jej cały kanał to jest właśnie ten "small buiseness" którym tak się chełpi. Nie ufać a sprawdzać taką zasadę w życiu wyznaję. 
"

• Like 1

To mam teraz do was pytanie przy okazji. Co jeśli z natury jestem uległy i lubię jak kobieta mi rozkazuje. Czy jest możliwość utrzymać jakoś jej zainteresowanie?

3 minutes ago, scrufa said:

To mam teraz do was pytanie przy okazji. Co jeśli z natury jestem uległy i lubię jak kobieta mi rozkazuje. Czy jest możliwość utrzymać jakoś jej zainteresowanie?

Tak, jak Cie wyrzuci na balkon zimą, jak będziesz nieposłuszny, to drapkaj tak pazurkami o szybkę jak kotek. Na taki widok im serce pęka, i uwaga gwarantowana. 

• Like 2

52 minuty temu, scrufa napisał:

Co jeśli z natury jestem uległy i lubię jak kobieta mi rozkazuje

To wtedy pucuj zbroje, weź kredyt, zapisz jej mieszkanie. 

Przyczyn takiej cechy jak posiadasz @scrufa szukałbym w dzieciństwie. Moim zdaniem to jedna z najgorszych cech i odwiedziłbym chyba wszystkich psychologów, pracowałbym non stop nad sobą by to zmienić.

Edited by trop

7 minut temu, trop napisał:

To wtedy pucuj zbroje, weź kredyt, zapisz jej mieszkanie. 

Przyczyn takiej cechy jak posiadasz @scrufa szukałbym w dzieciństwie. Moim zdaniem to jedna z najgorszych cech i odwiedziłbym chyba wszystkich psychologów, pracowałbym non stop nad sobą by to zmienić.

Naturalnie że w dzieciństwie. Mama dominująca ojciec raczej cichy pantofel z babciami i dziadkami tak samo. Takie wzorce nic nie poradzę. Ja generalnie jestem ogarnięty, mam pasje i poświęcam na nie dużo czasu. Prowadzę zdrowy sportowy tryb życia. Próbowałem dominować w związkach ale źle się z tym czułem tak nie swojo, w ogóle mnie to nie podniecało. Czuje spełnienie jedynie jak kobieta jest dla mnie surowa.

2 minuty temu, scrufa napisał:

Czuje spełnienie jedynie jak kobieta jest dla mnie surowa.

3 minuty temu, scrufa napisał:

ojciec raczej cichy pantofel

Tym właśnie będziesz. Bez urazy oczywiście.

P.S. Załóż osobny wątek bo sam jestem ciekaw co Bracia o tym myślą.

3 minutes ago, trop said:

P.S. Załóż osobny wątek bo sam jestem ciekaw co Bracia o tym myślą.

Niektórzy mają tak wdrukowaną tą uległość, że przybiera ona patologiczne stany. Pracować nad tym się da, ale tak jak napisał autor wyżej - jemu wygodnie z tym, i czuje się psychicznie spójnie kiedy kobieta nim pomiata, a w takim przypadku może to być już za głebokie aby to naprawić.

Po prostu przybierze to forme masochizmu psychicznego, i tylko tak będzie potrafił funkcjonować i doznawać przyjemności.