Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Strusprawa1

Nastolatek znienawidzony za słowa "Biali zbudowali współczesny świat"

Recommended Posts

Na twitterze popularność zyskał film, w którym nawalony młody gość krzyczy, że kocha białych ludzi, którzy zbudowali współczesny świat. 

 

 

Oczywiście gość jest wyzywany od białych suprematystów i rasistów (a jakby inaczej...), a także przytykane są jakieś banaluki w komentarzach. 
Chłopak tworzył na yt filmiki z fizyki kwantowej, tam także w komentarzach można zauważyć to: 

 

 

 

A fakty są takie: 

comment_WObycxqVZ9oUqzrI8EPEzrxwiOeBz1Cw

 

95% Nobli naukowych było przyznawanych dla białych i Żydów (Aszkenazyjskich [np. Einstein za zjawisko fotoelektryczne] - czyli znów białych) - są to fakty niezaprzeczalne i znane każdemu kto jakkolwiek orientuje się w historii. 
Temu tematowi została poświęcona książką Charlesa Murraya - The Human Accomplishment, którą gorąco polecam (ten sam autor napisał The Bell Curve).

 

Za wikipedią: 

Quote
Murray pozycjonuje 4,000 czołowych innowatorów w kilku dziedzinach ludzkiej realizacji od  roku 800 do 1950. W każdej dziedzinie Murray identyfikuje z wielu źródeł (z wiodących encyklopedii, historii i ankiet) dostarczając informacje na temat czołowych postaci w tej dziedzinie. Rankingi pochodzą z informacji zawartych w tych źródłach. Surowy wynik jest określany na podstawie tego, ile źródło jest przeznaczone dla danej osoby. Następnie te nieprzetworzone wyniki wynoszą 100. Otrzymane wyniki są nazywane "Wyniki indeksowe".

Kategorie ludzkich osiągnięć: astronomia, biologia, chemia, nauki o ziemi, fizyka, matematyka, medycyna, technologia, nauki skojarzone, filozofia chińska, filozofia indyjska, filozofia zachodnia, muzyka zachodnia, malarstwo chińskie, sztuka japońska, sztuka zachodnia, literatura arabska, Literatura chińska, literatura indyjska, literatura japońska i literatura zachodnia. Pominięcie kilku kategorii, w tym szerszej chińskiej kategorii sztuki lub kategorii sztuki indyjskiej, wynika z braku identyfikowalnych liczb.

Dla poszczególnych kategorii wymienione są następujące kategorie.

https://en.wikipedia.org/wiki/Human_Accomplishment

 

Wstawiałem niedawno link do ksiązek. Tam, w jednych z nich jest do ściągnięcia pełna wersja książki. Myślę, że to dogłębnie wyczerpuje temat w NAUKOWY sposób i obala mit poprawności politycznej jakoby biali wszystko zawłaszczyli (matematykę od Arabów szczególnie - argument koronny), wszystko ograbili (w Polsce Karoń gada dużo bzdur na ten temat), oraz wykradli z kolonii, które oczywiście były wydajne i produktywne. 

 

https://mega.nz/#F!0F5GXTjS!oGdz8UP5JbcleNMy6YKLvg!5MIV1KqY

 

https://mega.nz/#F!B4dB2SzQ!h_pMC30v2a_y31iD0dy0sg!o0Uk3KTJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż - kultura łacińska zdominowała świat i jej wpływy możemy wszędzie zauważyć - zaprzeczanie temu byłoby historycznym kłamstwem. Swoje brudy to też ma oczywiście.
Druga sprawa - po II WŚ środowiska postępowe coraz bardziej wrzucają kwestię przynależności do białej rasy na cenzurowanym. Jakiekolwiek próby ruszenia tego tematu kończą się atakami typowo szowinistycznymi. (Co rzutuje również na mentalność). 

Na tym polu sporo pracy jest do zrobienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ten temat mozna pisac w nieskonczonosc. Politpoprawnosć sprała łby ludziom, a do tego glownym jej zajeciem i zadaniem jest zaklamywanie prawdy ktora jest niewygodna dla projektantow nowego " porządku".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nad czym tu dyskutować? Przecież powszechnie wiadomo, że ludzkość najwyższy stopień rozwoju osiągnęła w Afryce, to zdecydowana większość wynalazków pochodzi z Afryki, ludzie z Afryki otrzymali zdecydowaną wiekszość nagród Nobla i wreszcie to ludność afrykańska tworzyła kolonie na innych kontynentach, głównie w Europie, a nie odwrotnie. Przecież to tak proste jak cała ta polityczna poprawność czyli współczesna ignorancja.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Historia lubi się powtarzać. Nasza cywilizacja zakończy się w podobny sposób jak skończyła się cywilizacja rzymska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic odkrywczego. Biali, a potem żółci zbudowali potęgę tego świata, będąc rasą odkrywców, wynalazców i konkwistadorów, gdy inni najczęściej albo mieszali gówno patykiem, albo palili wdowy na stosach w systemie kastowym,  składali ludzi w ofierze etc.

Edited by Obliteraror

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem rasistą, i proszę nie wyciągać takich lub podobnych wniosków z tego co napiszę.

Opinia tego chłopaka opiera się pewnie na postrzeganiu teraźniejszej sytuacji na Świecie. Niestety, ale kontynent z największymi problemami ekonomicznymi czy społecznymi to Afryka.

Kraje afrykańskie rozwijały się w miarę dobrze, kiedy były koloniami satelitami mocarstw europejskich. Kiedy zrezygnowano z oficjalnych kolonii, zaczęły się problemy. W obecnym ustroju geopolitycznym opartym tylko i wyłącznie na pieniądzu, kraje te nie są sobie w stanie samodzielnie poradzić.

 

Weźmy na to Nigerię. Kraj praktycznie w stanie wojny domowej, z trzecimi co do ilości zasobami ropy naftowej czy gazu. a bieda aż piszczy, tylko się szlachtają o wpływy, religię itp.

Na drugim biegunie Norwegia - również ogromne zasoby gazu i ropy. Uznawana za najbogatszy kraj Świata, który przed erą ,,naftową '' był bardzo biedny.

Po prostu jedni umieją sobie sami poradzić i wyciągnąć zyski i profity, a inni potrzebują być ciągle prowadzeni...

 

Głębszy temat, ale jeśli ktoś go chociaż liźnie, to łatwo może sobie wyrobić opinię.

Edited by Ziareiro
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Afryce warunki zawsze były lepsze niż w Europie. Ciepło, zwierzęta, uprawy, dużo terytorium i miejsce dla każdego etc. W Europie ludzie musieli walczyć o przetrwanie: klimat, wojna o terytorium, epidemie etc. Cięższe warunki wymuszały na ludziach pomysłowość i nieustanną konieczność rozwoju. To skutkowało rozwojem rolnictwa, medycyny, technologii, transportu, literatury, filozofii, sztuki, fizykim chemii etc. W Afryce nigdy nie było takich ciężkich warunków. 

 

W efekcie to Biali przypłynęli do Afryki, nie na odwrót, ponieważ to Biali zrobili progres. Murzyni żyli dokładnie tak samo jak ich przodkowie 1000 lat temu. Czaicie to!!!??? Nie zrobić żadnego postępu przez tysiąc lat! A przecież mieli spokój, mieli więcej czasu (ludzie przyszli z Afryki do Europy, choć coraz mniej w to wierzę), mieli wszystkie warunki. Nie wykorzystali ich. Nawet ci murzyni, którzy teraz się plują, ich przodkowie zostali przetransportowani do UK czy Ameryki przez Białych, sami nigdy by tego nie ogarneli. Gdyby nie Biali, nie mieliby nic, nawet resztek tego, co zostało teraz w Afryce. Dalej mieszkali by w chatkach z gówna, i rozpalali ogień przez pocieranie. 

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 11.12.2018 o 15:25, manygguh napisał:

A przecież mieli spokój, mieli więcej czasu (ludzie przyszli z Afryki do Europy, choć coraz mniej w to wierzę), mieli wszystkie warunki. Nie wykorzystali ich

Bo nie musieli. Człowiek jest tak skonstruowany, że jeśli czegoś nie musi to tego nie robi tak jak ja np. nie uczę się teraz Esperanto tylko daję wpis na forum - tak samo murzyn zamiast mapować kosmos, czy sumować kwadraty w trójkącie prostokątnym wolał robić małe murzyniątka. 

Dnia 11.12.2018 o 11:58, Strusprawa1 napisał:

Na twitterze popularność zyskał film, w którym nawalony młody gość krzyczy, że kocha białych ludzi, którzy zbudowali współczesny świat. 

Głupim narodem łatwiej rządzić, władcy tego świata i tak żyją w zamkniętym kręgu własnej adoracji, a "zwierzoludzie" to dla nich plastyczny materiał który trzeba tak kształtować, żeby dało się go maksymalnie wykorzystać. Najlepszą metodą, żeby stworzyć idealnego niewolnika jest jego skundlenie o czym wiedzieli już starożytni rzymianie. Taki mieszaniec dajmy na to Jennifer z UK i Abdula z Pakistanu jakie ma korzenie? Za jakim krajem się opowie w ciężkich chwilach? Jakie będzie miał sentymenty historyczne, kulturowe, społeczne? Żadnych, pójdzie tam, gdzie właściciel mu więcej prosa do koryta wsypie i nie będzie się buntował "walcząc o swój kraj" bo taka postać nie ma "swojego kraju". O to w tym całym cyrku chodzi, żeby ci którzy mają władzę mieli jej jeszcze więcej i żeby jej nie stracili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.