Skocz do zawartości

Kiedy zakończyć małżeństwo?


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, RealLife napisał:

Bardzo mocno skomplikował sytuację, tym bardziej, ze wygląda jak mały ja

Ślepa uliczka. Żonka się zbierze do rozwodu będzie nim grała. Już widzi jak to na Ciebie działa. 

 

6 godzin temu, RealLife napisał:

Niestety wzorce z jej domu rodzinnego bardzo mocno odbijają się na jej zachowaniu (u niej ojciec z nerwicą - był w domu na zasadzie był bo był, ale był izolowany od życia rodzinnego i decyzji w domu). Ona po prostu nie umie stworzyć ciepła domowego i takiej kobiecej opieki bo nie widziała u swojej matki tego w stosunku do ojca. Jej matka powinna rozwieść z nim, ale na wsi 30 lat temu dla wielu było to nie pomyślenia, więc teściowa wolała tkwić w nieudanym związku byle by zachować pozory i nie mieć łatki rozwódki bo by ją palcami wytykali. Skrzywdziła więc w pewien sposób wszystkie swoje dzieci, bo musiały obserwować toksyczne relacje rodziców.

 

Wypisz wymaluj rodzinka ex. W tym momencie u nich w domu są 4 baby i 2 facetów. Jak myślicie trzęsą domem? Teściu spierdala na piwko do wiejskiego sklepu na pół dnia. Szwagier kiedyś mi powiedział pól żartem pół serio: Mi wystarczy skrzynka piwa do szczęścia w miesiącu. Ale czy to pół żartem pół serio? Sami sobie odpowiedzcie. Do tego dzieciak w drodze.... Dopiero jak się urodzi, będzie miał cyrk na kółkach :D 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RealLife napisał:

2 lata przed ślubem. 10 lat małżeństwa minął w tym roku

2 lata to za mało żeby się dobrze poznać i zauważyć wszystkie wady. Często trwa jeszcze haj hormonalny. Minimum to 4-5 lat moim zdaniem.

11 godzin temu, RealLife napisał:

Ona po prostu nie umie stworzyć ciepła domowego i takiej kobiecej opieki bo nie widziała u swojej matki tego w stosunku do ojca.

Przerabiałem taką samą. Uległa ale brak wzorca u swojej matki wsparcia dla ojca. Matka dodatkowo rozpieszczała ją jako jedynaczkę robiąc wszystko za nią. Nawet układała jej rzeczy w szafie co 2-3 dni bo księżniczka rozrzucała wszytko gdzie popadnie. 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.