Skocz do zawartości

Jak reagować na tekst typu: "Co z Ciebie za facet"?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do doświadczonych braci.

Ostatnio panna z którą kręciłem (już nie kręcę bo okazałem się "kolegą" a za stary jestem na takie pierdololo) rzuciła do mnie tekstem "Co z Ciebie za facet?".  :blink:

Kontekst mało istotny, to pytanie totalnie nie na miejscu było w owej sytuacji. Ale wiemy, że tego typu szit-test może padać w najróżniejszych sytuacjach...

Jak reagować odpowiednio na takie zaczepki? Na pewno stanowczo, ale JAK???

Proszę o sugestie! 

 

Nie słyszałem, żeby moja mama kiedykolwiek rzuciła takie hasło do ojca, chociaż różnie po nim jeździ i jeździła. Fakt, czasem słusznie. ;)  No ale pokolenie moich rodziców to inni ludzie niz dzisiejsze 20paro latki.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to prosta/prostacka/prymitywna/"niegodna ciebie, kochanie" manipulacja. I żeby lepiej powiedziała konkretnie co chce ode mnie uzyskać. W związku jeszcze nigdy takiego tekstu nie usłyszałem, w wielu innych miejscach owszem, więc reaguję: "a konkretnie czego pan/pani oczekuje?"

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się nie podoba? (jak powie że nie,to mówisz, że jak się nie podoba to wyp*)

Aufwidersehen i tyle :) 

Albo ty to zrobisz pierwszy,albo samica zrobi to dużo boleśniej.

 

"Co z Ciebie za facet" to okropne bluźnierstwo czyt. jesteś ciamajdą,nie ma kasy,nudzisz mnie,nie spełniasz moich zachcianek.

Jak bym coś takiego usłyszał to od razu wiem że to jest temat do zamknięcia,bo zostałem właśnie oficjalnie wyeliminowany z gry.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maninblack napisał:

Jak bym coś takiego usłyszał to od razu wiem że to jest temat do zamknięcia,bo zostałem właśnie oficjalnie wyeliminowany z gry.

 

Otóż to. I sprawa z pańcią zamknięta, zresztą i tak zbyt rozrywkowa jak dla mnie. Nie bede sie z dużym dzieckiem użerał. ;)

 

Ogólnie dzięki za dobre pomysły, zapisze sobie chyba na kartce :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę tak jak z określeniem "prawdziwy facet". Mam penisa i wszelakie męskie cechy płciowe, więc jestem M Ę Ż C Z Y Z N Ą. Dla niektórych określenie facet może być obraźliwe. Nawiasem pisząc... jedyną reakcją według mnie adekwatną jest soczysty ignor i pójście w swoją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Garrett napisał:

"Co z Ciebie za facet?". 

"Jaki pomidor? O co Ci chodzi kobieto?"

5 minut temu, mac napisał:

Ostatni kochanek chaosu :D 

 

Albo coś totalnie absurdalnego. 

Popieram!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krugerrand napisał:

Dokładnie taki jaka z Ciebie kobieta.

 

9 minut temu, Bullitt napisał:

Taki na jakiego zasługujesz. 

 

Takim tekstem to raczej stawiasz sie na równi z nią zamiast pokazać, że jest się lepszym. 
Ja bym odbił: Taki co wie czego chce i spędza czas z tym co go sznuje i którego towarzystwo sprawia przyjemność (i odszedł).

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co z ciebie za facet?" to nie jest pytanie, tylko próba wymuszenia konkretnych działań lub zachowań z twojej strony, które "ksiemżniczka" sobie ubzdurała.

 

Podważa męskość, żebyś zrobił to czego chce i udowodnił, że jednak męski jesteś.

 

Podstawowa reakcja to:

 

a) nie rób tego, do czego próbuje cię skłonić.

 

b) zależnie od sytuacji i tego czego "ksiemżniczka" się domagała opierdol/ wyśmiej/ zignoruj. 

 

Są od tej zasady wyjątki, a w sumie jeden wyjątek, jest to kontekst seksualny, jako element gry erotycznej np.

 

Pani szepcze ci do uszka w intymnej sytuacji, "co z ciebie za mężczyzna, nie możesz mnie mocniej zerżnąć?", to wtedy jak najbardziej powinieneś Panią mocniej zerżnąć, jeśli jest ładna oczywiście, albo uciekać jeśli jest brzydka ? 

  • Like 12
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

stawiasz sie na równi z nią zamiast pokazać, że jest się lepszym. 

Nie muszę wcale pokazywać, że jestem od niej lepszy, natomiast postawienie się conajmniej na równi z istotą o ego z innej galaktyki, jakimi przecież są panie, powoduje, że to one zaczynają mieć problem:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.