Skocz do zawartości

Wegańska mama pije smoothie ze spermy aby mieć więcej energii


realista

Rekomendowane odpowiedzi

Tracy to trener personalny i doradca żywieniowy. Będąc singlem, musiała poprosić o wsparcie swojego najlepszego przyjaciela, który dostarcza jej spermę trzy razy w tygodniu. 29 letnia mama dwójki dzieci łączy spermę z bananami, nasionami i mlekiem migdałowym, aby uzyskać zdrowy koktajl, który pije każdego ranka.

"Czułam się wyczerpana i nie miałem energii, ale teraz jestem pełna sił i mój nastrój się poprawił" - wyjaśnia Tracy, mieszkająca w Buckinghamshire w Anglii. "Każda partia smakuje inaczej, w zależności od tego, co jadł" - zdradza. "Jeśli pił alkohol lub zjadł coś szczególnie ostrego jak nie chcę tego pić". "Rzeczy takie, jak ananas i mięta pieprzowa sprawiają, że smakuje lepiej, z radością biorę to od razu z łyżki" - dodaje.

Tracy nie tylko ją pije, ale także używa spermy jako część pielęgnacji urody, nakładając ją na twarz, aby utrzymać młodą skórę. Twierdzi że to poprawia jej cerę.

7c906a22-befunky-collage.jpg

Początkowo męski przyjaciel Tracy był niechętny do świadczenia swoich usług. Ale udało jej się go przekonać. "Ale kiedy przekonałam go, że to dla mojego reżimu piękności, zgodził się - w końcu mam regularne zapasy na wyciągnięcie ręki!". "Wiem, że jest zdrowy, nie pali, nie pije i nie zażywa narkotyków, a ja kazałem mu się zbadać", wyjaśnia.

Podczas gdy ona jest obecnie szczęśliwa wykorzystując swojego najlepszego przyjaciela do dostarczania jej nasienia, w przyszłości ma nadzieję na partnera, który będzie starał się spełnić jej żądania: "Chcę związek, w którym mój partner pyta, czy chcę jeden strzał lub dwa strzały ze spermą w moim smoothie każdego ranka! "

85815a26-02.jpg

* Skrócony i przetłumaczony teks:

https://foodenvy.tv/vegan-mom-drinks-a-sperm-smoothie-every-day-to-give-her-more-energy/

Film w którym o tym opowiada:

 

 

------------------------------------------------------------

Współczuję jej przyjacielowi orbiterowi. Jeżeli dobrze zrozumiałem oddaje jej najcenniejsze składniki odżywcze ze swojego organizmu bez seksu. Żeby zaspokoić jej niedobory odżywcze w diecie wegańskiej a ona nadal szuka bolca. Jeżeli coś jej strzeli do głowy może być wrobiony w dzieciaka. 

PS Przyjaciel raczej by się nie obraził gdyby "piła z gwinta". ;)

 

 

 

 

Edytowane przez realista
  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Haha 12
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@realista

Dzięki za linka, made my day :)

Chyba muszę podrzucić linka pewnej miłej Pani, jako ostateczny dowód na błędne obiekcje w przyjmowaniu cudownego lekarstwa na twarz. To nie p0rno ani patologia, tylko czyste żywe zdrowie.

 

Oby jakiś portal ogólnopolski zrobił z tego artykuł dla trendy kobiet w sekcji kosmetologia ?


EDIT:
A co do beta dawcy to stawiam, że jest ciepły.

 

Edytowane przez Exar
ad beta
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 @Patton @mac Samą ideę rozumiem, bo sperma zdrowego mężczyzny jest bardzo zdrowa dla kobiety. Ale poświęcania własnego zdrowia dla koleżanki, prawdopodobnie bez seksu nie pojmuję. 

Na filmie mówi "Nie biorę udziału w ekstrakcji". 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Motha napisał:

Ciekawe kogo są te dzieci? 

Nie wiem. Może jej byłego. 

1 godzinę temu, FranciscoFranco napisał:

Mnie bardziej zastanawia, jak trafił na trop tego.?

Ktoś wrzucił na grupę Azja po zmroku na Fb, gdzie zaglądam czasami z fake konta. 

5 minut temu, manygguh napisał:

Ciekawe czemu gość nie zgadza się na doustne podanie.

Podejrzewam że jest beta orbiterem tej pani i to dla niego jedyna szansa na interakcję z nią. 

5 minut temu, manygguh napisał:

Spuszczając się traci ważne składniki i nic nie ma w zamian.

To mnie najmocniej dziwi. Ona ma zestaw składników odżywczych a on tylko świadomość że jej pomaga sam tracąc zdrowie? Chyba że to jego fetysz. 

2 godziny temu, Pieter napisał:

Nie lepiej dojelitowo?

Mówi że dostaje tylko 3 razy w tygodniu i porcjuje do lodówki na 7 dni. 

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić taki fit bar, gdzie przyjdą Panie. Ale zamiast dozownika napoju będzie wystawał fiut, a pod nim kubek. Każda sobie weźmie, ile będzie chciała. 

 

Normalnie złoty interes. Hajs od kobiet za super napoje i hajs od kolesi, że mogą stanąć zamiast dozownika :D 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zuckerfrei napisał:

Troszę takie tłumaczenie się. ;)

Hahaha możliwe, ale szczere. Mała zamknięta grupa, którą lubię za brak poprawności politycznej i ciekawe newsy z Azji. 

4 minuty temu, Beckenbauer napisał:

Ja bym jej dawał prosto ze źródła, bezpośrednio do ust, bo przecież z czasem traci na właściwościach. 

Podejrzewam że jest beta orbiterem tej pani i to dla niego jedyna szansa na interakcję z nią albo jak wspomniał @Exar gej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.