Skocz do zawartości

Wegańska mama pije smoothie ze spermy aby mieć więcej energii


realista

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, realista napisał:

29 letnia mama dwójki dzieci łączy spermę z bananami, nasionami i mlekiem migdałowym, aby uzyskać zdrowy koktajl, który pije każdego ranka.

Pytanie 1. Jej dzieci też to piją? Toż to zdrowe.

 

Pytanie 2. Jak to WEGAŃSKA??? Przecież stosuje produkt pochodzenia zwierzęcego! Wydojony z biednego człowieka, który musiał się zmęczyć żeby to wyprodukować, utracił cenne witaminy. To jak dojenie biednej krowy!!! Jesli faktycznie ona sama określa się jako wegankę, to jest hipokrytką.

 

4 godziny temu, realista napisał:

także używa spermy jako część pielęgnacji urody, nakładając ją na twarz, aby utrzymać młodą skórę. Twierdzi że to poprawia jej cerę.

Caryca Katarzyna zdaje się też tak robiła, tylko nie wiem jak pozyskiwała specyfik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat cieszy się dużym zainteresowaniem. 

Poszperałem i znalazłem nowe info. Film jest ze spermą na jej kanale jest z 2016r.  Teraz pani ma już 31 lat i chłopaka, który wspiera ją min. w poprawianiu wyglądu waginy. 

http://www.tracykiss.com/spotlight/hb-health-vaginal-whitening-tightening/

x1.jpg?w=720

 

Spermowa dieta i treningi chyba jej służą, bo jak na 31 lat trzyma się dobrze.

Instagram:

https://www.instagram.com/tracykissdotcom/p/BrOFGdvAyR4/

Treningi:

h.jpg?w=525

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Imbryk napisał:

Ciekawe czy ten chłopak również płaci na dwójkę pociech.

Jak to mówią postępowe panie, "nie ważne kto zrobi, ważne kto wychowa". Taki sarkazm. ;)

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta... To, że ona ma zjebaną dynię, to mnie nie dziwi. Ale zastanawiam się jak zjebany musiał być koleś, który jej syropu dostarczał. Ja nie wiem o co kaman. Ja rozumiem fellatio z połykiem. Moja laska zawsze mi mówi, że to dla niej w nagrodę, ale też nie nazbyt często, żeby się nie przyzwyczaiła. Ale tu ku.wa taK? Tracę wiarę w facetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie miałem nigdy nic przeciw jak kobiety połykały moją spermę. Chyba żaden ze zgromadzonych szanownych Braci nie miał? ;)  Siłą rzeczy przechodziła ta sperma przez jamę ustną i gardło do "środka". Nie bulwersuję się tym, jednak uważam za upublicznianie takich praktyk (opisy, zdjęcia itd.) za żenadę do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.