Skocz do zawartości

Kobieta traci dziewictwo z obcokrajowcem


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów.

 

Otóż męczy mnie jedna sprawa, jestem ciekaw czy was też.

Odczuwam obrzydzenie do kobiet, które miały jakiegoś kolesia z Egiptu, Afryki czy innego kolorowego.

Czy wy również odczuwacie obrzydzenie do kobiety, które wcześniej przed wami zakosztowały pytonga księcia Arabskiego co to kozę sobie posuwał wcześniej albo Murzyna?

Zaznaczam nie jestem rasistą jednak odczuwam obrzydzenie do kobiet, które miały obcokrajowca w sobie. Czy nazywa się to jakoś fachowo?

Czy wy również odczuwacie obrzydzenie do kobiet co miały wcześniej partnera dajmy na to Araba?

Czy jest to związane z telegonią albo odczuwam po prostu obrzydzenie do kobiet, które zdradziły "obóz białych?"

 

Zaznaczam nie jestem rasistą, ciekaw jestem czy są to jakieś pierwotne mechanizmy, które we mnie funkcjonują dla dobra potomstwa.

Dodam tylko na koniec, że dziewica co to poszła w tango z Erasmusem obrzydza mnie do potęgi razy 6.

 

Pozdrawiam.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Klariett said:

Swojego czasu ja miałem wewnętrzny ból dupy o każdego faceta który "był" wcześniej w mojej teraźniejszej. Trzeba to przezwyciężyć bo coś takiego nie ma sensu, chodź jest to powszechne tak jak białorycerswo m.in.

 

Jest to tak powszechne i trudne do poukładania w głowie, że zacząłem się zastanawiać czy to nie siedzi w nas, facetach,  gdzieś w genach czy też naszym gadzim mózgu i zostało wyksztalcone ewolucyjnie. 

 

Widzę mocne powiązanie pomiędzy bialorycerstwem a zadroscia wsteczną.

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RealLife napisał:

Jest to tak powszechne i trudne do poukładania w głowie, że zacząłem się zastanawiać czy to nie siedzi w nas, facetach,  gdzieś w genach czy też naszym gadzim mózgu i zostało wyksztalcone ewolucyjnie. 

Ewolucja zakodowała w nas wiele dziwnych odczuć, chęć pozbycia się innego "alfy", niechęć do nieswojego potomstwa itp. Manifestuje się to jako zazdrość, złość, niepokój itp. Fakt że kobieta oddała się komuś innemu świadczy że ten ktoś może być potencjalnie lepszym dawcą nowych genów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Klariett napisał:

Swojego czasu ja miałem wewnętrzny ból dupy o każdego faceta który "był" wcześniej w mojej teraźniejszej. Trzeba to przezwyciężyć bo coś takiego nie ma sensu, chodź jest to powszechne tak jak białorycerswo m.in.

Ja odczuwam jakąś wewnętrzną presję/zazdrość z związku z tym, że dziewczyna poprzez dymańsko z takim egzotykiem może zacząć brzydzić się lub obnażać z wartości nas, polaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Uważam, że nieco niefortunnie postawiłeś pytanie i opisałeś co masz na myśli. Obcokrajowiec to dla Ciebie Arab czy Murzyn. Dla mnie osobiście to przedstawiciele zupełnie innych kręgów kulturowych, a obywatelstwo nie ma tu zbyt dużego znaczenia. Dla przykładu coraz więcej obywateli niemieckich wywodzi się z krajów Bliskiego Wschodu czy Afryki. Ja sam nie mam nic przeciwko temu, żeby dziewczyna przespała się np. z białym Niemcem czy Francuzem, a ja sam podobnie jak @Ważniak z miłą chęcią przespałbym się z Włoszką czy Hiszpanką, jako obcokrajowcami i przedstawicielkami tej samej kultury europejskiej.

Jeśli chodzi o kobiety, które spały z przedstawicielami innych kultur, to tak czuje, może nie obrzydzenie, ale pewien niesmak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz letniego wieczoru pojechałem z kumplem do knajpy na piwko. Dostrzegłam trzy piękne zdrowe panie w szpilkach sukieneczkach siedzacych z ciemnym gostkiem gadającym łamanym angielskim. Prawdopodobnie tunezyjczyk z erazmusa dziewczyny proste studentki z pobliskich wiosek.

 

Obserwując ich dłużczy czas byly w gościa mega zapatrzone nie odgrywają  wzroku uśmiechnął neciły czasem bąkneły

'jeees jeees of kors'

 

Wokół nas tez siedziały różne pary ale panie juz nie tak zapatrzone w swoich chłopaczynów bardziej sfochane  obrażone i rozczeniowe.  Wyglad ich tez mial wiele do życzenia... 

Włosy związane na odwal sie na nogach japonki a na dupie rozwleczone spodenki.

 

Patrząc tak na to wszystko wydusiłem do kumpla patrz Adaś co tu sie odpierdala.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, SzatanKrieger said:

Czy wy również odczuwacie obrzydzenie do kobiety, które wcześniej przed wami zakosztowały pytonga księcia Arabskiego co to kozę sobie posuwał wcześniej albo Murzyna?

Niewątpliwie gdybym spotkał takową samicę byłbym też tym faktem zniesmaczony i pewnie dał sobie spokój bo by to mnie dręczyło. Co innego x partnerów seksualnych a co innego jacyś egzotyczni. Myślę, że to pozostałość gadziego mózgu. 

 

59 minutes ago, SzatanKrieger said:

obóz białych

dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Czy wy również odczuwacie obrzydzenie do kobiety, które wcześniej przed wami zakosztowały pytonga księcia Arabskiego co to kozę sobie posuwał wcześniej albo Murzyna? 

Nie interesuje mnie to. Nie mam w zwyczaju wypytywać pań o przeszłość/przyszłość/teraźniejszość.

Analogicznie - nie udzielam precyzyjnych informacji n/t mojej przeszłości/przyszłości/teraźniejszości.

 

Polecam takie podejście.

Booo...

Skad wiesz, co 10 minut temu miała w ustach kobieta, którą całujesz na przywitanie?

Skąd wiesz, czy chlapiąc pani mintaja faktycznie to JEJ soki spływają Ci po brodzie?

I skąd wiesz, czy penis, który penetrował wcześniej jej usta, godzinę wcześniej nie penetrował oka saurona innej pani?

 

No właśnie...

 

Pochuj te rozkminki?

 

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Zaznaczam nie jestem rasistą

Jesteś ksenofobem ?
To prawie to samo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Czy wy również odczuwacie obrzydzenie do kobiet co miały wcześniej partnera dajmy na to Araba?

Tak. Jak się chwilę zastanowić, tego typu "fobie" nie są wynikiem ciemnoty, tylko mają logiczne uzasadnienie. Inna rasa to statystycznie inne środowisko naturalne, inne choroby itp. Do tego dochodzi różnica genów, wg mnie na niekorzyść rasy białej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analogicznie niektórzy tutaj na forum się wypowiadali, że jak się szuka dziewicy to ma się problem z samooceną i białorycerstwem a tu ładnie wychodzi hipokryzja, że czarna pała jednak coś zmienia i w tym jednym przypadku nagle teoria o gadzim mózgu staje się obiektywnie prawdziwa...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penis to penis, niezależnie od koloru skóry właściciela. Liczy się, to czy panna nie ma zapędów do kurewstwa. Mnie ciekawi jedno jakby Bracia, którzy czują obrzydzenie do takich kobiet, dowiedzieli się po kilku latach, że ich wspaniała Myszka miała epizod z czarnym. ;)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym problemu, trzeba do tego dojrzeć, sam święty nie jestem/byłem. Problem to może tylko:

czy ona jest zdrowa, (chora może też być po naszym rodaku;). 

 

 

Ps. Od jutra będę święty, ale dopiero od jutra. I jest to moja modlitwa co dzień. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ona swoje serduszko zachowała tylko dla ciebie i zamknęła w pudełeczku. 

 

A tylko ty zdobędziesz kluczyk do tego pudełeczka, jak kupisz dom na kredyt i przysięgniesz przed BOGIEM miłość do grobowej deski. 

 

To nic, że dziewictwo stracone z murzynami, ale ona w pudełeczko swoje prawdziwe serduszko schowała i da tylko ukochanemu. Bo tylko serduszko się liczy, miłość, a nie rozdarta na wszystkie strony świata psiocha :D 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.