Skocz do zawartości

Kobieta traci dziewictwo z obcokrajowcem


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Doggie napisał:

Penis to penis, niezależnie od koloru skóry właściciela. Liczy się, to czy panna nie ma zapędów do kurewstwa. Mnie ciekawi jedno jakby Bracia, którzy czują obrzydzenie do takich kobiet, dowiedzieli się po kilku latach, że ich wspaniała Myszka miała epizod z czarnym. ;)

Dlatego w czasach mojej młodości brało się kobietę że swojego środowiska, o której prawie wszystko było wiadomo. Chodzenie z puszczalska laską to był obciach (o ile nie chodziło o jednorazowe zaliczenie).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

Chodzenie z puszczalska laską to był obciach (o ile nie chodziło o jednorazowe zaliczenie).

Wolę takie ściery (wiadomo czego się spodziewać), niż miłosne afery w sądzie.

A kiedy koledzy mówili, co Ty robisz ona jest puszczalska i robili podśmiechujki ja spełniałem swoje fantazje, ich w tym czasie przygniatał pantofel i sex raz na miesiąc. W okolicach ich wypłaty. Naprawdę? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Nie interesuje mnie to. Nie mam w zwyczaju wypytywać pań o przeszłość/przyszłość/teraźniejszość.

Analogicznie - nie udzielam precyzyjnych informacji n/t mojej przeszłości/przyszłości/teraźniejszości.

 

Polecam takie podejście.

Booo...

Skad wiesz, co 10 minut temu miała w ustach kobieta, którą całujesz na przywitanie?

Skąd wiesz, czy chlapiąc pani mintaja faktycznie to JEJ soki spływają Ci po brodzie?

I skąd wiesz, czy penis, który penetrował wcześniej jej usta, godzinę wcześniej nie penetrował oka saurona innej pani?

 

No właśnie...

 

Pochuj te rozkminki?

 

Jesteś ksenofobem ?
To prawie to samo.

Po co te rozkminki pytasz? Po to by gdy zaczniesz uprawiać z nią seks bez gumy czy jako dziewczyna czy jako narzeczona to żeby nie złapać od niej jakieś choroby wenerycznej którą mogła nabyć od jakiegoś afrykańskiego faceta z którym się grzmociła bez zabezpieczenia i u którego jest epidemia HIV/AIDS. Takiego myślenia nie mieli narzeczeni tych bab co oddały się bez gumy pewnemu afrykańskiemu "pisarzowi" i one później zatajając swoją zdradę pozarażały swoich mężczyzn skazując ich na śmierć z powodu chorób wywołanych wirusem HIV które mogły się później ujawnić. Inna sprawa że mogą zatajać swoją przeszłość w celu nieutracenia przyszłego bankomatu, podobnie choć w drugą stronę robią mężczyźni którzy też zatajają swoją przeszłość w celu uniknięcia kłopotów czy wyśmiania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie Bracia, jeszcze zapomniałem o latynoskach (bez murzyńskiej domieszki). Jestem na tak :D. Ale oczywiście jakbym wiedział, że kobieta z jakimś Meksykiem.... to nie ręczę :D... nie wiem jak Wy się zapatrujecie. Co prawda z Ameryki Płd. to tu tylko przyjeżdżają na jakieś Dni Młodzieży itd. zazwyczaj.

Edytowane przez Cagliostro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cagliostro napisał:

to tu tylko przyjeżdżają na jakieś Dni Młodzieży itd. zazwyczaj.

Ale wtedy święcisz pastorałkę i alleluja. Człowieku, co się działa jak do Polski przyjechały na Światowe dni. Takie katoliczki szanuje:)

Przed chwilą, potfor napisał:

Jak by mi to miało przeszkadzać po tylu wizytach u Pań kurtyzan to bym chyba w lustro nie mógł patrzeć. 

Aż tak spieprzyłeś sprawę?:D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest tutaj ładnie wyjaśnione. Obrzydzenie do ludzi o innym kolorze skóry,lub wywodzących sie z innej kultury w wieksozsci przypadków jest przynajmniej podbudowane biologicznie. Obrzydzenie do obcych wzięło sie z obawy przed zarazeniem się nieznanym patogenem. Wiele badań dowodzi ze ludzie ksenofobiczni ,albo konserwatywni maja niższy próg obrzydzenia, ich miejsce pracy i dom są bardziej uporządkowane i częściej się myją. Często jednak mają, bądź przez pewien czas mieli słabszy układ immunologiczny od bardziej liberalnych(nie lewackich) kolegów.

Edytowane przez Salius Ketman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Doggie napisał:

@Shambler Tylko znajdź kobietę, która się przyzna do swojego erotycznego życia i ilości partnerów seksualnych. Podobno jest jakaś w Himalajach, tak mi kolega powiedział. ;)

Ja prawie codziennie jeżdżę w autobusie z laską o której wiem z wiarygodnego źródła, że obrabiała grupowo 5-6 pał na raz :). Dziś jest żoną lokalnego polityka, mają dzieci... Być może gość o tym wie a może nie wie? Nie wnikam w to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilka numerków w gumie, czy FWB spoko. Na dłuższy związek nie wziąłbym pani po murzynie albo ciapatym, ani pani z dużym przebiegiem. 

Osobiście nie pogardziłbym ładną azjatką. Murzynek się brzydzę, no chyba że w miarę jasna, coś w stylu Nathalie Emmanuel.

 

257358f0ac7306c8d9f75b3ced85f719.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewictwo z murzynem odważnie.

W sumie co nie obchodzi kto ją przede mną pukał,ważne żeby zdrowa była czasy w których pierwszy sex oznaczał miłość już dawno się skończyły.

Sam bym puknął jakaś fajna azjatke lub murzynkę życie jest tylko jedno trzeba korzystać.

Edytowane przez Pieter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doggie ten typ to taki Marek? Chyba też znam typa. @Cagliostro jak pukniesz Meksykankę to kurwa medal z miejsca! Oni pilnują swoich kobiet, są bardzo dumni, murzyna udobruchasz, może nawet Włocha, ale kurwa nie Meksykanin, jak brat by Cię złapał....

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.