Skocz do zawartości

Kobiety - zainteresowania


Rekomendowane odpowiedzi

Kminię sobie taki temat od paru dni w głowie. Szukam i szukam we wspomnieniach na temat tego, jakie kobiety mają zainteresowania, hobby. Przykłady, które mi przychodzą na myśl, to:

- moja ex, R - w rozmowie jednoznacznie przyznała mi, że jedyną rzeczą, która ją interesuje i kręci, jest seks. No była trochę nimfomanką, było fajnie.

- moja ex, M - zasadniczo praca 9-17 plus wieczorami w domu, z tego co zauważyłem, głównie interesowało ją niekończące się gadanie o dupie maryni na komunikatorze i seks.

- moja stbx, K - zainteresowania to fejsbuń, seriale dla retardów w TV wieczorami, gazety dla pań domu.

To tak z ostatnich 3 lat. Sięgając dalej pamięcią też nie przypominam sobie, żeby jakieś laski, które bliżej znałem, miały jakieś konkretne, namacalne zainteresowania.

 

Macie, Bracia, na ten temat jakieś przemyślenia?

 

[jestem tu nowy, jeśli wrzuciłem post w złym dziale to proszę o przeniesienie]

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze unikałem prostych kretynek. Tzn na raz to tak, ale do związku w życiu.

Byłe, które wspominam najlepiej.

- biegaczka półmaratonów, nurkowanie, windsurfing, podróże po świecie. Potrafiła poleciec sama do Brazylii czy Meksyku pobyć tam, żeby zobaczyć jak sie żyje. Zawodowo specjalistka od zabezpieczeń systemowych w międzynarodowej znanej formie. 

- historia, medycyna sądowa, ksiązki, zbieranie grzybów, wyprawy do swojej leśniczówki żeby kopać na działce, palić w piecu i jeść zrobione przez siebie przetwory. Zawodowo sędzia. 

- ezoteryczka posiadająca własny portal. Tarot, karty Lenormand, horoskopy itd. Aktywista antymuzułmańska. Zawodowo księgowa.

- lingwistka po fonologii angielskiej na Essex. Podróże, geografia i sex. Zawodowo lektorka angielskiego. 

- muzyczka. Ogromna wyobrażnia, i spory talent. Pisała teksty dla znanych wokalistek polskich. Wokalistka w swojej grupie. Zawodowo reklama i marketing. 

Kilka by jeszcze było, ale wredne suki więc ich nie wymieniam ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Staś napisał:

Ale wiem że są koledzy co mają wiecej szczęścia niż Ja.

Prawda jest taka, że kobieta świadczy o mężczyźnie. Jeśli ktoś stwierdza, że wszystkie jego kobiety interesowały się wyłącznie srajfonem, serialami i podróżami (ze srajfonami), to może trzeba zmienić algorytm poszukiwań lun jego parametry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Staś napisał:

Kobiety i zainteresowania ?

Praca. By się lenić ile wlezie ale tak niby pracować by szef nie wypierdolił.

 

Inne. Szarlotka z cynamonem, eklerka, makowiec, sernik. Moda. Sklepy z ubraniami. Sklepy z butami. Sklepy ze staniczkami i gaciami. Sklepy z torebkami. Interesuję się też żywo influencerkami modowymi i tipsowymi. Lubię także blogi o włosach i doczepach. Lubię też wydymać usteczka robiąc selfiaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.