Skocz do zawartości

Jak nie być przegrywem


Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem na facebooku takie oto wydarzenie. Jest w dużej mierze dla żartu, ale....jaki idzie przekaz do świadomości? 

Jesteś sam = jesteś przegrywem = jesteś kimś gorszym. 

 

Nie mogę przesłać linka, więc sami zobaczcie: Jak nie być przegrywem. 

 

Szczegółowe informacje

Przeprowadzamy szczegółowy kurs, jak przestać być przegrywem i znaleźć swoją drugą połówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt rozwiązaniem twojego problemu jest usunięcie konta na fejsie :)  

 

Nie używasz portali społecznościowych, nie tworzysz sobie sztucznych problemów i nie tracisz czasu.

 

Zajmujesz się tym co jest ważne w twoim życiu, dla ciebie, a nie tym co Karyny i Seby myślą że jest ważne.  

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt Jesli usunięcie konta na FB nie wchodzi w grę, proponuję calkowicie zmienić nastawienie. Ja nie dość, że nie mam konta na tym czymś, na dodatek jestem sam od lat i jest mi z tym dobrze. Ostatnio nawet zauważyłem, że nowo poznane osoby są już niejako ostrzegane, żeby nie poruszac tego tematu lub też nie wnikać, ponieważ mogą się ostro przejechać;)

Zderzenie logiki, zdrowego rozsądku oraz argumentacji z matrkisem bywa dość bolesne:D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam wyłączone powiadomienia. Tylko co z 3 profile które mnie interesują 

 Kiedyś nie miałem w ogóle to fb Mi wywala komunikat że muszę mieć włączone powiadomienia bo konto będzie zaokowane czy cos takiego 

.. nic nie robiłam konto dalej mam. . To i tak śmieć . Nie dawno twórcą fb udostępnił komuś dane wszystkich z fb więc inwigilacja ciąg dalszy .... Nie pokazuj że jesteś inny.. Bo jesteś sam .. to Tylko moje zdanie ... Jeśli rząd wprowadza jakoś ustawę którą z którą się nie zgadzam to stosuje się do Niej....  Ale i tak na koniec wychodzi że bawiłem się lukami prawnymi i mogą naskoczyc..   o takie mam podejście;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak znajdę dziewczynę to z automatu z przegrywu jestem wygrywem hah i fochy i wpędzanie w poczucie winy w zestawie. Mam fb i poza jebniętymi wydarzeniami ma też plusy bo można zobaczyć kto co lubi i udostępnia. No a jak laska albo co gorzej kolega udostępnia posty od oczami mężczyzny to wiadomo że się nie dogadamy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to. Ja też jestem trochę przegrywem, pogodziłem się z tym, na problemy z brakiem kobiet jakoś nie narzekam. Miej wyjebane a będzie Ci dane. Acha, jeszcze dodam że miej 185+cm i zarabiaj 10k+. Bo jak 165cm i 2k to będzie pod górkę.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bullitt napisał:

Jesteś sam = jesteś przegrywem = jesteś kimś gorszym. 

Zgodnie z tą definicją moim celem życiowym jest bycie przegrywem. Och jakbym chciał być przegrywem, już niedługo...

 

A potem słuchać chóry głosów tak słodkie dla mych uszu jak te cytowane przez Braci:

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

- pewnie gej. 

42 minuty temu, Baelish napisał:

Pewniegejem

I być najlepszym Pewniegejem, i pławić się w tym, i być z tego dumnym.

Może nawet założyć dla równowagi wydarzenie na FB: "Jak być Pewniegejem"

 

A tak poważnie to społeczny ostracyzm jest całkiem silny, dlatego proponuję taki dialog:

 

członek społeczeństwa: - pewnie gej,

ja: - a co? masz z tym jakiś problem? jesteś homofobem? O TY!.... RATUNKU, HOMOFOB/KA MNIE ATAKUJE, TO PRZEMOC PSYCHICZNA i seksualna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vand - Właśnie to samo słychać od Pań jak się dobrze przyciśnie. Przecież dycha to standardowa kwota aby utrzymać się na poziomie z dwójką dzieci. Przecież to coś normalnego.

BTW w mojej opinii jest to wierutną bzdurą i widzę że sam sobie kopiesz grób podpisując się pod tego typu stwierdzeniami ;)

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tyle-zarabia-sie-w-Polsce-Mediana-plac-ok-2500-zl-na-reke-7557767.html

Zobacz jak wygląda mediana płac w PL.

Te mityczne 10k czyli 2400 euro zarabia mój kolega pracownik fabryki w.........Niemczech w ..... najbogatszym regionie Niemiec (moim zdaniem Niemcy to top3 najbogatszych krajów świata nie uwzględniając dziwadeł typu Luksemburg Monako).

Plus mediana płac z GUS

https://pbs.twimg.com/media/DPTloI0X0AA8YI7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.