Skocz do zawartości

Jak nie być przegrywem


Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem na facebooku takie oto wydarzenie. Jest w dużej mierze dla żartu, ale....jaki idzie przekaz do świadomości? 

Jesteś sam = jesteś przegrywem = jesteś kimś gorszym. 

 

Nie mogę przesłać linka, więc sami zobaczcie: Jak nie być przegrywem. 

 

Szczegółowe informacje

Przeprowadzamy szczegółowy kurs, jak przestać być przegrywem i znaleźć swoją drugą połówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt rozwiązaniem twojego problemu jest usunięcie konta na fejsie :)  

 

Nie używasz portali społecznościowych, nie tworzysz sobie sztucznych problemów i nie tracisz czasu.

 

Zajmujesz się tym co jest ważne w twoim życiu, dla ciebie, a nie tym co Karyny i Seby myślą że jest ważne.  

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt Jesli usunięcie konta na FB nie wchodzi w grę, proponuję calkowicie zmienić nastawienie. Ja nie dość, że nie mam konta na tym czymś, na dodatek jestem sam od lat i jest mi z tym dobrze. Ostatnio nawet zauważyłem, że nowo poznane osoby są już niejako ostrzegane, żeby nie poruszac tego tematu lub też nie wnikać, ponieważ mogą się ostro przejechać;)

Zderzenie logiki, zdrowego rozsądku oraz argumentacji z matrkisem bywa dość bolesne:D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam wyłączone powiadomienia. Tylko co z 3 profile które mnie interesują 

 Kiedyś nie miałem w ogóle to fb Mi wywala komunikat że muszę mieć włączone powiadomienia bo konto będzie zaokowane czy cos takiego 

.. nic nie robiłam konto dalej mam. . To i tak śmieć . Nie dawno twórcą fb udostępnił komuś dane wszystkich z fb więc inwigilacja ciąg dalszy .... Nie pokazuj że jesteś inny.. Bo jesteś sam .. to Tylko moje zdanie ... Jeśli rząd wprowadza jakoś ustawę którą z którą się nie zgadzam to stosuje się do Niej....  Ale i tak na koniec wychodzi że bawiłem się lukami prawnymi i mogą naskoczyc..   o takie mam podejście;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak znajdę dziewczynę to z automatu z przegrywu jestem wygrywem hah i fochy i wpędzanie w poczucie winy w zestawie. Mam fb i poza jebniętymi wydarzeniami ma też plusy bo można zobaczyć kto co lubi i udostępnia. No a jak laska albo co gorzej kolega udostępnia posty od oczami mężczyzny to wiadomo że się nie dogadamy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to. Ja też jestem trochę przegrywem, pogodziłem się z tym, na problemy z brakiem kobiet jakoś nie narzekam. Miej wyjebane a będzie Ci dane. Acha, jeszcze dodam że miej 185+cm i zarabiaj 10k+. Bo jak 165cm i 2k to będzie pod górkę.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bullitt napisał:

Jesteś sam = jesteś przegrywem = jesteś kimś gorszym. 

Zgodnie z tą definicją moim celem życiowym jest bycie przegrywem. Och jakbym chciał być przegrywem, już niedługo...

 

A potem słuchać chóry głosów tak słodkie dla mych uszu jak te cytowane przez Braci:

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

- pewnie gej. 

42 minuty temu, Baelish napisał:

Pewniegejem

I być najlepszym Pewniegejem, i pławić się w tym, i być z tego dumnym.

Może nawet założyć dla równowagi wydarzenie na FB: "Jak być Pewniegejem"

 

A tak poważnie to społeczny ostracyzm jest całkiem silny, dlatego proponuję taki dialog:

 

członek społeczeństwa: - pewnie gej,

ja: - a co? masz z tym jakiś problem? jesteś homofobem? O TY!.... RATUNKU, HOMOFOB/KA MNIE ATAKUJE, TO PRZEMOC PSYCHICZNA i seksualna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vand - Właśnie to samo słychać od Pań jak się dobrze przyciśnie. Przecież dycha to standardowa kwota aby utrzymać się na poziomie z dwójką dzieci. Przecież to coś normalnego.

BTW w mojej opinii jest to wierutną bzdurą i widzę że sam sobie kopiesz grób podpisując się pod tego typu stwierdzeniami ;)

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tyle-zarabia-sie-w-Polsce-Mediana-plac-ok-2500-zl-na-reke-7557767.html

Zobacz jak wygląda mediana płac w PL.

Te mityczne 10k czyli 2400 euro zarabia mój kolega pracownik fabryki w.........Niemczech w ..... najbogatszym regionie Niemiec (moim zdaniem Niemcy to top3 najbogatszych krajów świata nie uwzględniając dziwadeł typu Luksemburg Monako).

Plus mediana płac z GUS

https://pbs.twimg.com/media/DPTloI0X0AA8YI7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nawet z miliardera zrobi milionera. Poczytajcie książkę Hieny, Modliszki, Czarne Wdowy. Tam jest fajnie przedstawiony mechanizm, co się dzieje po spełnieniu ekhm wymagań kobiety. Tylko sznur zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.