Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No dziewczyny! Szykuj ta się na dzidzie :) 

Jeśli masz tak na imię, możesz zajść w ciążę jeszcze tym roku!

 
 

Tym razem nie chodzi jednak o układ gwiazd czy znak zodiaku. O tym, które kobiety do końca grudnia mogą zajść w ciążę mówi... statystyka. Na podstawie średniego wieku, kiedy kobiety zachodzą w ciążę oraz rankingów najpopularniejszych imion w tych latach można stwierdzić, że w okresie okołoświątecznym dojdzie do poczęć w niektórych domach. Poniżej przeczytacie, w których.

 

 

fot. Shutterstock

1. Agnieszka

To kandydatka numer jeden. Imię bardzo popularne w latach 80. i na początku lat 90. Jeśli jesteś Agnieszką, za dziewięć miesięcy możesz doczekać się upragnionego potomka!
 

 

2. Anna

Lata największej popularności tego imienia również przypadają na końcówkę lat 80. i lata 90. Anny też już wkrótce mogą zostać mamami.

3. Katarzyna

Większość Ann i Agnieszek miało co najmniej jedną koleżankę Kasię, bo to kolejne najpopularniejsze imię z tego okresu. Katarzyny również mogą już myśleć o tym, na jakie ściany pomalować pokój dziecięcy.

4. Magdalena

Nieco mniej popularne imię niż w przypadku poprzedniczek, ale zwykle w sali lekcyjnej w latach 90. na stanie była jakaś Magda. Teraz może doczekać się potomka!

5. Joanna

Listę zamyka Asia, kolejna koleżanka z ławki z końca lat 80. i początku lat 90. Joanna również ma teraz wymarzony czas na to, by zajść w ciążę.

 

Zródłó: http://magia.onet.pl/artykuly/wokol-magii,624/jesli-masz-tak-na-imie-mozesz-zajsc-w-ciaze-jeszcze-tym-roku,67629.html

 

 

Czyżby moja ex zajdzie w ciąże? :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyszedłem na ten parszywy świat idealnie 9 miesięcy po nocy sylwestrowej :D. Nie mam pojęcia, nigdy nie pytałem o to, czy tak było... Niemniej, równe 9 miesięcy :D. Także szampańskiego Sylwestra, ktoś nas kiedyś tu zastąpić przecież powinien na forum :D

Edytowane przez Cagliostro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SławomirP napisał:

Dzięki Ziom.

I tu Cię mam!

 

Dowody do sondu oraz testy do 6 Miechów. W końcu mi się ta wiedza forumowa przydała i wysłuchana każda audycja od lutego!!!

 

Dziękuję forumowicze, dziękuję Marku a Ty @Lalka wszystkie rzeczy za oknem znajdziesz! ? 

Mówiłaś przecież, że to tylko kolega, że razem gracie w bambingota wieczorami a ja głupi wierzyłem!

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

Nie no dupala chyba babie się nie będzie zatykać :D

Jak będzie miała zatwardzenie to wolę starodawne metody (lewatywę) niż przepychanie rur tymi dziwactwami.

Reka się zmęczy i po co to komu :D

Te przepychaczki to już najwyżej se zostaw, może się przydadzą do udrożnienia rur.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.