Skocz do zawartości

Po czyjej stronie stanie ateista? Katolika czy muzułmanina?


brama85

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z innej beczki.

 

Kolega Hindus dziś mi opowiedział jak jest z rozwodami w Indiach. Jeśli wyznajesz Hindi, to tak jak u nas, sprawa rozwodowa itp. W tym lub zeszłym roku uchwalili ( a jakże, w Indiach też jest masowy napływ migrantów ) prawo dla muzułmanów. Poszperam lub poproszę go o oficjalne źródło i przedstawię później. W skrócie wygląda to tak: idziesz do sądu, stajesz, mówisz, rozwód rozwód rozwód... i po sprawie :) Według prawa nie jesteście parą, gdyż świadomie trzy razy powiedziałeś o chęci rozstania z małżonką.

 

Ja nie jestem ateistą, jestem Chrześcijaninem.

 

Z mojego punktu widzenia dziwne pytanie. To jest sprawa każdego z osobna. Można wierzyć w makaron... i mi nic do tego...póki, przez religię nikt nie będzie wpływał na mnie. Na moje osobiste życie, tradycje przyzwyczajenia i obyczaje.

W obecnych czasach niestety nalot muzułmanów robi właśnie to czego nie lubię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ateista, w miarę aktywny użytkownik tego forum oraz świadomy tego co się dzieje w tzw.cywilizacji człowieka białego, jeśli chodzi o kobiety oraz feministki i ogrom białych rycerzy, pomogłbym i jawnie stanął po stronie muzułmanina. Osobiście uważam, że normalność powinna wrócić i oni mogą ją jako tako przywrócić. Dość przywilejów dla kobiet kosztem nas mężczyzn. 

Oczywiście nigdy w życiu nie przyznam się takiemu, że jestem ateista, bo to oznacza mój koniec. Potem w ramach podziekowania za przywrócenie normalności w społeczeństwie przeszedłbym na islam.

Smutne, ale niestety żyjemy w ciekawych czasach.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krugerrand napisał:

Jako ateista, w miarę aktywny użytkownik tego forum oraz świadomy tego co się dzieje w tzw.cywilizacji człowieka białego, jeśli chodzi o kobiety oraz feministki i ogrom białych rycerzy, pomogłbym i jawnie stanął po stronie muzułmanina. Osobiście uważam, że normalność powinna wrócić i oni mogą ją jako tako przywrócić. Dość przywilejów dla kobiet kosztem nas mężczyzn. 

Oczywiście nigdy w życiu nie przyznam się takiemu, że jestem ateista, bo to oznacza mój koniec. Potem w ramach podziekowania za przywrócenie normalności w społeczeństwie przeszedłbym na islam.

Smutne, ale niestety żyjemy w ciekawych czasach.

Chcesz pozwolić , żeby jakiś tam arab Cię wyręczał i wprowadzał normalność. Gdzie jest twoja siła? W swoje ręce trzeba wziąć te sprawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand I dobrze.

Każdy ma prawo wyboru...tylko pamiętaj, ze w islamskim państwie takiego wyboru nie masz :)

 

Kiedy Indie rozdzieliły się z Pakistanem, w obu krajach zostali i Hindi i muzułmanie. W Indiach muzułmanie mają swoje prawa, równe prawom innych obywateli. W Pakistanie większość Hindi wycięto... ( dosłownie ścięto, zamordowano ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, brama85 napisał:

Chcesz pozwolić , żeby jakiś tam arab Cię wyręczał i wprowadzał normalność. Gdzie jest twoja siła? W swoje ręce trzeba wziąć te sprawy .

Własny rząd zdradza nasz naród, religia chrześcijańska sama agituje na rzecz pomocy islamskim nachodźcom, a za próbę walki z tym neomarksistowskim syfem karzą cię za rasizm czy tam mowę nienawiści. 

 

Powiedz to zdesperowanym angielskim ojcom, którym aparat socjalistycznej władzy odbiera dzieci za byle gówno. Islam jest dla nich jedynym ratunkiem, gdyż tamtejsze sądy religijne są skuteczniejsze. Pokłosie robienia świętych krów z muzułmanów. A kto będzie dyskutował z uprzywilejowanym? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religie, państwa, to tylko dwa kolejne powody, dla których niektórzy uważają, że warto umrzeć.

Na pewno nie stanąłbym po stronie katolików, po 1 dlatego, że nie po to wycofałem się z tej religii by jej bronić.

Po drugie zdaję sobie sprawę z tego, że tej religii bronić nie warto, bo ciężko by było ją po prostu wyplenić.

Z katolikami w takim przypadku byłoby jak z poganami po chrzcie Polski, gdzie niby wszyscy już modły do Jezusa wnoszą a jakaś ekipa chyłkiem, wieczorem do Światowida.

 

A co do muzułmanów, to w takiej sytuacji, pierwsze co to bym starał się nawiać z kraju a jeśli by się nie dało, to idę na islam.

Kto mnie skontroluje czy będę tego przestrzegał? Nikt, a za wiarę umierać nie będę.

W tym kraju a zresztą i na świecie wystarczająco dużo osób umarło za wierzenia, które co jakiś czas się zmieniają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Krugerrand napisał:

jeśli chodzi o kobiety oraz feministki i ogrom białych rycerzy, pomogłbym i jawnie stanął po stronie muzułmanina. Osobiście uważam, że normalność powinna wrócić i oni mogą ją jako tako przywrócić.

Naprawdę chcesz zwalczać feministki wołając Islam na pomoc? Czy wiesz, czym jest Islam?

Konrad Mazowiecki dawno temu bardzo źle wybrał sojusznika. Kompletnie nie zdawał sobie sprawy, że politycznie i organizacyjnie Krzyżacy byli ze sto lat do przodu w stosunku do Prusów i że będą z tego mega problemy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach. Szanując swoje życie w najlepszym razie dożyjecie sobie do dziewięćdziesięciu lat srając i szczając pod siebie, przykuci do łóżek aby kolega Alzheimer nie wyciągał was na spacer z którego nie będziecie potrafili wrócić. Świetlana przyszłość.

 

Niestety, ale lewactwo tak zatomizowało społeczeństwo, że postawy typu "zrobię co dla mnie wygodne" dominują w społeczeństwie a to jest pierwszy i konieczny warunek, aby nas zamienić w całkowitych niewolników. I tak, jeśli w chwili próby nie staniecie do walki, to w najlepszym razie staniecie się ludźmi trzeciej kategorii w społeczeństwie, które jest uciskane cuchnącą stopa muslima, odzianą w sandał. Dla pokonanych nie będzie litości. Tako rzekł Roman Unger von Sternberg, baron.

 

 

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, Bronisław said:

 

Co do pytania @brama85 

1 hour ago, m4t said:

pomógł bym temu komu bardziej by mi się opłacało moim zdaniem pomoc.

 

I w sumie ja też się pod tym podpisuje.


Możecie sie podpisywać nawet nogami jak umiecie, co nie zmienia postaci rzeczy, że ateista ( nadmieniam, że ja nei jestem wierzący w sensie "wyznawca wiary" jakiejkolwiek) jest dla muslimów mniej warty od splunięcia. Bo o ile jeszcze muslim liczy się z kimś kto wierzy w innego niż on proroka, i/czy Boga, to ateista jest dla niego nikim. 

 

 

42 minutes ago, koksownik said:

Nie bój żaby. Wiesz ilu muzułmanów chleje w nocy, tłumacząc się, że Allah w nocy nie widzi? 

 

Pojedź sobie do Azerbejdżanu i zobacz ilu ludzi tak naprawdę przywiązuje się do religii. Wiem, to szyici. No to inny przykład - Bośnia albo Albania - europejskie kraje ale muzułmańskie. Nie słyszałem, żeby ktoś z tych rejonów obcinał łby niewiernym. 

Byłem na wojnie w Jugosławii. Wiesz ile było przed wojną przypadków, że muzułmanie tam obcieli głowę komukolwiek? O. A wiesz ile w czasie wojny zrobili to tysięcy razy?

To, że teraz siedzą cicho, o niczym nie świadczy. Dostali rozkaz w imię Allaha i zaczeli obcinać. I to samo zrobią znowu w Europie, jesli dostaną rozkaz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

Możecie sie podpisywać nawet nogami jak umiecie, co nie zmienia postaci rzeczy, że ateista ( nadmieniam, że ja nei jestem wierzący w sensie "wyznawca wiary" jakiejkolwiek) jest dla muslimów mniej warty od splunięcia. Bo o ile jeszcze muslim liczy się z kimś kto wierzy w innego niż on proroka, i/czy Boga, to ateista jest dla niego nikim. 

A co Ci się nie podoba w tym co napisałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Nie, nei podoba, a raczej śmieszy, to że sądzicie, że będziecie mieli wybór.

To niesamowite, że niektórzy nie dostrzegają tego, że zmiana wiodącego paradygmatu może znieść istnienie "wolnego wyboru" i zasady wynikające z istnienia "demokratycznego państwa prawa".

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, baron Ungern von Sternberg napisał:

 

Niestety, ale lewactwo tak zatomizowało społeczeństwo, że postawy typu "zrobię co dla mnie wygodne" dominują w społeczeństwie a to jest pierwszy i konieczny warunek, aby nas zamienić w całkowitych niewolników. I tak, jeśli w chwili próby nie staniecie do walki, to w najlepszym razie staniecie się ludźmi trzeciej kategorii w społeczeństwie, które jest uciskane cuchnącą stopa muslima, odzianą w sandał. Dla pokonanych nie będzie litości.

Well said!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, brama85 napisał:

Gdzie jest twoja siła?

Moja siła jest tu gdzie jest mój własny interes i pragmatyzm.

 

44 minuty temu, Ziareiro napisał:

Każdy ma prawo wyboru...tylko pamiętaj, ze w islamskim państwie takiego wyboru nie masz :)

Zawsze jest wybór. W Twojej sprawie też masz wybór, kwestia tylko podjęcia decyzji i stawienia czoła następstwom tejże decyzji.

 

20 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Czy wiesz, czym jest Islam?

Tak wiem i napisałem to świadomie. To zdaje się nasi męscy przodkowie wyznania katolickiego dali kobietom tyle praw i przywilejów, że w głowie im się od tego poprzewracało i mamy to co mamy. Nie sądzę, żeby męscy następcy tychże białych rycerzy, co to chcieli zaimponować kobietom dając im prawa wyborcze i nie tylko, byli dziś w stanie odwrócić te trendy.

Czy pamięta ktoś taką świeżą sprawę dwóch prawników ze Szczecina i ich blog? Oni wzięli sprawę w swoje ręce i jak skończyli? Mówienie dziś o tych jak jest i nazywanie rzeczy po imieniu stoi w sprzeczności z ideologią poprawności politycznej. Zresztą jeśli nie muzułmanie to prędzej czy później ten potworek zje własny ogon.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, baron Ungern von Sternberg said:

To niesamowite, że niektórzy nie dostrzegają tego, że zmiana wiodącego paradygmatu może znieść istnienie "wolnego wyboru" i zasady wynikające z istnienia "demokratycznego państwa prawa".


To jest takie myślenie bez użycia wyobraźni. To podobnie z tymi którzy piszą że się przygotowują na złe czasy, i zbierają żywność w komórce. Myślą, że wojna ich nie zauważy, a oni będą zza szybki, podjadając zapasy przyglądac się jak tam za oknem się biją.

 

 

2 minutes ago, Ziareiro said:
  14 minutes ago, baron Ungern von Sternberg said:

 

Niestety, ale lewactwo tak zatomizowało społeczeństwo, że postawy typu "zrobię co dla mnie wygodne" dominują w społeczeństwie a to jest pierwszy i konieczny warunek, aby nas zamienić w całkowitych niewolników. I tak, jeśli w chwili próby nie staniecie do walki, to w najlepszym razie staniecie się ludźmi trzeciej kategorii w społeczeństwie, które jest uciskane cuchnącą stopa muslima, odzianą w sandał. Dla pokonanych nie będzie litości.


Niestety, oni nie kumają, że wtedy nie bedzie możliwe zrobienie co dla nich wygodne. W Jugosławii też co niektórzy myśleli, że jak zostaną złapani, poddadzą się i powiedzą 3 razy "Allah jest moim bogiem a Mahomet to jego prorok" to zostana przywitani jak bracia. Otóż było tak, że wygłaszali regułkę, i dostawali kulę w łeb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Twoja opinia wg mnie wynika z kompletnej nieznajomości podstaw i różnic.

Złoto :D Lepiej poszerz swoje horyzonty kapitanie. Ja od ponad 10 lat czytam książki o historii chrześcijaństwa, religii itp. Mam ich pewnie w domu więcej niż Ty ogółem :) 
Jednakże dawno przeszło mi uświadamianie ludzi przez internet. Jeżeli zabieramy się już od dupy strony za temat to polecam: 

6df4d5345879dd0768e4066e99b7e5fa.jpg

Dla zainteresowanych :) Nie jeden papież został zajeżdżony przez babę na śmierć. 
Poczytacie o kulcie dziewicy. Albo wesołe historie jak w najświętszej stolicy piotrowej powstawały stosy trupów noworodków, bo najwyżsi ojcowie kościoła chcieli zakisić ogóra zakonniczkom oddanym bogu. 
To tylko wstęp do smaczków tej korporacji. 

Podstawowe różnice? Znam :) Jedni gwałcą dzieci w zakrystii, inni obcinają im napletki i odsysają, a jeszcze inni wycinają wargi sromowe małym dzieciom i zszywają nićmi. Różnice iście pustynne :) 

 

Kurła! Kiedyś to było! MGTOW istniał już w starożytności! 

 

"Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie."

św. Augustyn 354-430

"Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych" 

św. Tomasz z Akwinu"

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand prawa wyborcze płci "pięknej" dali socjaliści, antyteza katolicyzmu. Niestety, ale Wielka Wojna (I światowa) i rewolucja bolszewicka (upadek caratu) wykrwawiły pierwiastek męski.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand Kaczyński jest "pragmatykiem" który robi to co robi  ponieważ większość Polaków jest "katolikami" pamiętającymi "cud gospodarczy PRL" (rozdawnictwo), ze zniszczonym etosem pracy (co jest obecnie podsycane przez elity zachodnie). Sam widzisz do czego doprowadza "pragmatyczne" podejście jednostki, która robi to, co "jest dla niej wygodne i korzystne".

 

Albo jesteś z żelaza, albo z gliny.

 

AMEN.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.