Skocz do zawartości

Z bliskiego wschodu do Polski.


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo nasze kobiety będą krzyczeć: tak się bawi, tak się, bawi - POL SKA!

A, że nie z Polakami... no dla arabskiego księcia to, nie dla szaraka!

PS: trudno nie być przystojniejszym od nich, a mimo to niejeden Polak ma pod górkę w starciu z egzotyką i... prawdziwym patriarchatem 1f642.png:)

Nie żebym był rasistą. To tylko kwestia poważnych problemów związanych z nadwyżką mężczyzn i przejmowanie się losem Polaków.

Zdjęcie z warszawskiego klubu.

Obraz może zawieraÄ: 6 osób, uÅmiechniÄci ludzie, ludzie stojÄ i w budynku

 

Takie panyyyy, że od razu widać, że nie miał bym u pani względów! Szejkowie kuwa mać :blink:

 

 

Źródło:  https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow/photos/a.624838477882198/732713280428050/?type=3&theater

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Czy ona jest w ciąży?

Jeszcze nie :P 

Ale jak będzie szukać taty to będzie się zgłaszać, bo książę wyjedzie do Niemiec podpisać papiery od zasiłku :) 

 

Swoją drogą Karyne ze zdjęcia kijem bym nie tknął, ale jak widać ma zwolenników :) cóż nowego, jak byśmy zaakceptowali teraz transze 300-400 000 uchodźców, to po 15 latach mieli byśmy tak zróżnicowane społeczeństwo, żeby nam gen pierdolnął, znając otwartość naszych Pań do zmian :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio próbowali mi sprzedać komplet noży pod stacją benzynową, z uśmiechem na ustach mówię że mam w aucie taaaaką długą maczetę, co można nią ładnie łeb rozwalić, już nie chciał mi nic sprzedawać i oddalili się odemnie :) 

Edytowane przez The Motha
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, loh-pan napisał:

Wychodzi na to, że te wszystkie porady Marka to o kant tyłka pobić. Zainwestować w jakąś Tunezję, złapać kolor i luzik. Gorzej mają blondyni... 

Wyrosłem z robienia z siebie debila, aby podkładać się kobietom i zaruchać :) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie wojny kobietom zadającym się z Niemcami golono głowy... :). Nie żebym coś sugerował... Polka, która daje się obmacywać a w konsekwencji może kopulować z przedstawicielem (przedstawicielami) rasy, która może być realnym zagrożeniem dla Polski i dla Europy... no to nie jest fajne :) ... Aż się boję napisać wprost co myślę, bo wiadomo mógłby być pozew a ja byłbym  ścigany ;) .

Edytowane przez Cagliostro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.