Skocz do zawartości

Odmowa seksu - czy to manipulacja?


Rekomendowane odpowiedzi

@Prezes

Nie było, w ciągu dnia się nie widzieliśmy, bo w pracy. Sama się odezwała, czy będę wieczorem. Przyjechałem, wspólna kolacyjka, winko, dobra atmosfera, inicjowała kontakt, przytulała się, połacunki. Poprzednie spotkania podobnie, tyle że każde z dobrym, długim seksem.

A nawet jeśli coś sobie ubzdurała, to karanie brakiem seksu i podawanie jako powodu innego czynnika jest czystą manipulacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze1795 innych możliwych powodów - okres (jeśli nie lubi seksu w tym czasie), infekcja intymna, ból po wcześniejszej penetracji (nie koniecznie przez Ciebie xd) itd itp

Ale wykręcanie się zmęczeniem nie jest takie zbyt poważne. Czy ona ma 16 lat? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wszystkich odpowiedzi, ale chciałbym wytknąć jeden podstawowy błąd:

 

W takiej sytuacji trzeba było od razu wstać, zapalić światło, posadzić myszkę do pozycji bardziej pionowej i wprost zapytać, o co chodzi, bo widzisz, że coś się zmieniło i CHCESZ WIEDZIEĆ TU I TERAZ. Nie ma spania, dopóki nie wyjaśni.

Na chuj zostawiać sytuację rozgrzebaną i potem przylatywać z tym na forum? Czy tu pisuje jakiś wróżbita, który każdej anonimowej pannie w kraju odczyta myśli z poprzedniego wieczora?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej przekonuję się, że stanowczość i bezwzględność musi być. Miałem już tą wiedzę gdy wchodziłem w aktualny zwiazek, ale jak to bywa, teoria a praktyka potrzebują mostu, mostem tym jest doświadczenie i obserwacja. Sądziłem, że twardo trzymam ramę, a nawet nie wiedziałem kiedy, a stałem się wyprowadzanym z równowagi samcem, na którego działa Pańcia. Sądziłem (głupio), że mówiąc jej logiczne fakty to zrozumie. PRzepraszała, niby rozumie i co? Nie wystarczy godzina i wiadomo :) Tak więc żadnej rozmowy, zlewać, opierdalać ale jak to możliwe to spokojnie. Kiedy jesteś agresywny to oskarży Cię o to że sie obi i biedna myszka, a jak spokojny, to i tak cie bedzie prowokowac :) Trzeba wypracować jakiś środek, myśle że najlepiej działa mroźny spokój. Żadnych rozmów, ja już się poddałem i będę sie pilnował :D

 

To ad vocem dyskusji o tym czy zjechać do pionu czy rozmawiać i tam wyznaczać granice 

Edytowane przez Arcadio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, realista napisał:

To pozostają Filipinki, Tajki, Indonezyjki. ;) Jak twierdzą mieszkający tam Polacy dopóki jesteś w ich kraju i trzymasz ramę w związku nigdy nie boli ich głowa. 

Twoja kobieta może być zmęczona inaczej...

czesc-kochanie-wlasnie-jestem-w_2016-12-

Ee tam zwykle pierdolenie. Robisz tam tylko za bankomat. Ewentualnie mogą czuć się gorsze od Ciebie bo jesteś biały, a babska wiadomo ciągnie do wyższego miejsca w hierarchii. Są ładne tam kobiety, ale raczej skośnookie to nie mój typ. 

 

Ja bym gustował w Latynoskach np. Hiszpankach bądź jeszcze lepiej w Brazylijkach! 

 

Brat @Tomkokiedyś opowiadał jak one potrafią opuścić dumę i garde, by utrzymać przy sobie faceta. Księżniczka Polka już dawno sfochowana poszłaby się nadziewać na nowego fiuta :) Brazylijka zrobiła takiego loda, że oczy z orbit wyleciały :)

Edytowane przez Ragnar1777
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Robisz tam tylko za bankomat.

W Polsce mężczyźni są bankomatami w 99% związków a w zamian są to oni są d*mani (kredyt, mieszkanie, wydzielanie seksu, brak szacunku, rozwód, podział majątku, alimenty, nastawianie dzieci przeciw Tobie). Tam nie ma socialu od państwa i alimentów więc partnerka się stara aby nie zostać na lodzie. Jeżeli nie kupisz na nią nieruchomości i nie dasz władzy nad kasą to będzie się starać nadal, nawet gdy pierwsze zauroczenie minie. Takie mają wgrane oprogramowanie (oczywiście nie dziwki i barówki). 

 

Latynoski to nie mój typ, za duże tyłki, nadwaga i dużo kobiet z dziwnymi, końskimi twarzami. Charakterki takie że siadły by mi nerwy. 

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, realista napisał:

W Polsce mężczyźni są bankomatami w 99% związków a w zamian są to oni są d*mani (kredyt, mieszkanie, brak seksu, rozwód, podział majątku, alimenty, nastawianie dzieci przeciw Tobie). Tam nie ma socialu od państwa i alimentów więc partnerka się stara aby nie zostać na lodzie. Jeżeli nie kupisz na nią nieruchomości i nie dasz władzy nad kasą to będzie się starać nadal, nawet gdy pierwsze zauroczenie minie. Taką mają wgrane oprogramowanie (oczywiście nie dziwki i barówki). 

Latynoski to nie mój typ, za duże tyłki, nadwaga i dużo kobiet z dziwnymi, końskimi twarzami. 

Coś w tym jest, jeśli chodzi o prawo.

 

Latynoski są uznawane za jedne z najpiękniejszych kobiet na Ziemi. 

Mowa tu przede wszystkim o Brazylijkach czy Kolumbijkach. 

Hiszpanki rzeczywiście mogą mieć krzywe końskie mordy, ale u nas w Polsce też takich gwiazd nie brakuje. 

A co do dużych tyłków(?to już kwestia indywidualna. 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Brak słów, Panna faktycznie nie miała może ochoty bo ją ząb bolał a tu poematy na 3 strony, ile Wy macie lat by tak rozkminiać 20?, jeśli przez tydzień by odmawiała ok można coś działać, ale to pierwszy raz ... litości.

Też bym nie robił takich dram. 

Skoro jeszcze zrobiła mu rano śniadanie, to nie ma na niego wyjebki. 

Mogła być zwyczajnie zmęczona.

 

PS. Ja mam 20 lat, świeżo upieczone ;)

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, brama85 napisał:

Twoja kobieta to nie japońska sexy doll żeby zawsze była chętna. Kobiety maja prawo być zmęczone tak samo jak my.

Oczywiście, że tak. Tylko jak już wspomniałem wcześniej, kobieta powinna to jasno i jednoznacznie zakomunikować jeszcze zanim facet się rozpali do czerwoności. A nie czekać i burczeć coś pod nosem, a ty samcu masz wszystko zrozumieć i akceptować no bo ona to nie japońska sexy doll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, brama85 napisał:

Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Twoja kobieta to nie japońska sexy doll żeby zawsze była chętna. Kobiety maja prawo być zmęczone tak samo jak my. Ja też potrafię odmówić, gdy jestem na rezerwie.

Uwaga bardzo słuszna, ale jest różnica między "jestem zmęczony/zmęczona i od razu uderzam w kimę, mówiąc to wcześniej wprost" a "nie jestem zmęczony/zmęczona, podkręcam atmosferę i nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki obracam się dupą do tyłu i tyle zabawy". Ale swoją drogą, założenia swoje, a życie swoje. Ja kiedyś zasnąłem w początkowym etapie zabawy, myślałem że dam radę, nie dałem : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gr4nt napisał:

Oczywiście, że tak. Tylko jak już wspomniałem wcześniej, kobieta powinna to jasno i jednoznacznie zakomunikować jeszcze zanim facet się rozpali do czerwoności.

Dobrze powiedziane. Kiedy była mnie rozpalala i w jednym momencie kończyła zabawy i kładla się na brzuchu. Siadalem na niej wiedząc że już jest mokra wsadzalem się bez pytania. W jednej pozycji do końca trzymając ją za głowę żeby nie miała możliwości ruchu. Skończyłem to szedłem pod prysznic i wychodziłem z domu. Nie było tematu do rozmów potem. I jej pisanie SMS czy dzwonienia co robię czy wpadnę do niej. Kilka razy zdarzyło mi się samemu kończyć jak jej sie odechciało ale nerwy mi puściły  wolalem być brutalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Uwaga bardzo słuszna, ale jest różnica między "jestem zmęczony/zmęczona i od razu uderzam w kimę, mówiąc to wcześniej wprost" a "nie jestem zmęczony/zmęczona, podkręcam atmosferę i nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki obracam się dupą do tyłu i tyle zabawy". Ale swoją drogą, założenia swoje, a życie swoje. Ja kiedyś zasnąłem w początkowym etapie zabawy, myślałem że dam radę, nie dałem : )

Kobiety tak mają i już, lubią nas nakręcać a potem kick off, Nawet, moja żona potrafi tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Gr4nt said:

kobieta powinna to jasno i jednoznacznie zakomunikować jeszcze zanim facet się rozpali do czerwoności

Jeśli jej wcześniej nie zakomunikowałeś jasno że oczekujesz daleko posuniętej dostępności/uległości to czemu niby miałaby mieć taki obowiązek? Zbierasz to, co siejesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmowa seksu to nie jest agresja, jakkolwiek byłoby to przykre (bo bywa, wiem wiem) to niestety jest to problem tylko i wyłącznie tego, komu odmówiono - jest to problem z niezaspokojeniem oczekiwań, których nie wyraził.

Urządzanie z tego powodu awantur, "opierdalanie" jest dalszym pogrążaniem się w problemie i okazywaniem słabości - że panna ma w takim stopniu pod kontrolą nasze emocje.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, leto napisał:

Jeśli jej wcześniej nie zakomunikowałeś jasno że oczekujesz daleko posuniętej dostępności/uległości to czemu niby miałaby mieć taki obowiązek? Zbierasz to, co siejesz. 

Czyli jeżeli całujemy się, pieścimy to powinienem jeszcze dostarczyć podanie o udostępnienie cipki w celu odbycia stosunku?

Cytat

Odmowa seksu to nie jest agresja,

Coś mocno po kobiecemu piszesz.

Ale jest robieniem w bambuko, gdy jest to stała partnerka, a interakcja nabiera temperatury. Gdy są pocałunki, macanki i wie, że penis gotowy.

 

Awanturować się nie powinno, ale dobrze jest zwrócić uwagę stałej partnerce, aby uprzedzała, że chce się jedynie pomiziać.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierasz to co siejesz. Chcesz mieć uległą sukę na skinienie palca, to musisz nad tym popracować. Jak tego nie ogarniesz na początku to cóż... będą gierki seksem i inne foszki. 

8 minutes ago, Brat Jan said:

Ale jest robieniem w bambuko, gdy jest to stała partnerka

Nie jest, dopóki tego jej nie zakomunikowałeś że tak ma być między wami.

9 minutes ago, Brat Jan said:

powinienem jeszcze dostarczyć podanie o udostępnienie cipki w celu odbycia stosunku?

Wystarczy jasno zakomunikować, na jak najwcześniejszym etapie, że takie zachowania nie będą tolerowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.