Skocz do zawartości

Zabójczyni dziecka wychodzi na wolność.


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo, kolejny przypadek, kiedy to kobieta z premedytacją napierdala 1,5 miesięcznego syna o podłogę w wyniku czego, maluch umiera w szpitalu!

I co jest najlepsze? Wychodzi na wolność. A dakczego? Bo dziewczyna przeżyła załamanie nerwowe?! 

Gdyby to tak facet zrobił, to chory psychicznie. Szybki proces i odizolowanie od społeczeństwa na min. 15 lat! 

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/olsztyn-sad-umorzyl-sprawe-renaty-g-oskarzonej-o-zabojstwo-15-miesiecznego-syna/612zgpm

 

 

  • Like 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się po x lat starają o dziecko, wypierdalają majątek na in vitro, składają się do kupy po kolejnych poronieniach, a takie pomyłki ewolucji nigdy, kurwa jej mać, nie mają problemów z rozmnożeniem. Przepraszam za dosadny ton, ale szlag mnie trafia, jak takie rzeczy czytam.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Gdyby to tak facet zrobił, to chory psychicznie. Szybki proces i odizolowanie od społeczeństwa na min. 15 lat! 

I jego śmierć społeczna, wykluczenie, najgorsze obelgi i życzenia najgorszego.

 

"A pani? Miała słaby moment. Coś w niej  pękło. Fakt źle zrobiła ale jest skrzywdzona, zmęczona, to nie jej wina. Gdzie był ojciec dziecka ja się pytam? Czemu nie odciążył jej aby mogla odpocząć. Czemu nie przyniósł jej kwiatów? To jego wina, skoro tak się nad nimi znęcał."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morderstwo wykonane przez kobiety po prostu w krajach feministycznych jest legalne. Musi tylko jako formalność powiedzieć parę słów takich samych jak jej poprzedniczki. Poczytajcie o kobietach które mordują mężów w Stanach kiedy są nadzy, sami pod prysznicem a potem mówią że to była obrona konieczna (pomimo że był sam w pomieszczeniu jak wskazują dowody, do momentu aż ona nie weszła już z narzędziem zbrodni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

Bracie, nie znasz faktów do końca. Ja jej znam z pierwszej ręki. Jego znam od wielu lat. 

@Still tu pojechałem oczywistą ironią, argumentami obrońców uciśnionych.

 

Współczuję temu chłopu strasznie - kimkolwiek jest, bardzo żal mi biednego maluszka, który zginął i tej niezrównoważonej baby trochę też.

Chłopiec umarł, bolało go, był wystraszony, płakał, umarł... On oboje stracili dziecko, nie mam pojęcia co mogą czuć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Imbryk napisał:

@Still tu pojechałem oczywistą ironią, argumentami obrońców uciśnionych.

 

Współczuję temu chłopu strasznie - kimkolwiek jest, bardzo żal mi biednego maluszka, który zginął i tej niezrównoważonej baby trochę też.

Chłopiec umarł, bolało go, był wystraszony, płakał, umarł... On oboje stracili dziecko, nie mam pojęcia co mogą czuć :(

Nie zbadane są wyroki naszych sądów i nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbrykpokazać Ci postępowanie kobiet?

Zmarł mi syn. Czekałem na niego parę lat. Marzyłem o nim jak cholera. Po śmierci, załamałem się na na krótko, ale podniosłem się. 

Wiesz co mi ex na sam koniec małżeństwa powiedzia? Pizda z Ciebie  nie facet! W obliczu śmierci dziecka nie potrafiłem wyjść na wyżyny swojej psychiki i być twardym hujem, który nie ma uczuc! 

Tfuuu Sucz jedna! 

 

 

Edytowane przez Still
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still to jest tak cholernie trudne. Nie dość że tracisz dziecko, to jeszcze jesteś bombardowany nienawiścią "bo taka ich natura". I masz sobie poradzić boś w końcu silny facet, a jak nie, to łatka pizdy.

 

PS. Słysząc Twoją historię współczuję Ci jak się da, choć  jak mówiłem: nie wyobrażam sobie co przeżyłeś.

 

Przewalone :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanie taki sam wyrok jak żona Fritza, czy mama Madzi. Czyli - chwilową sławę w internecie, może trochę kasy od sponsorów.

Zastanawia mnie nagłaśnianie takich przypadków, i ton jaki wobec niej stosują mendia głównego ścieku informacyjnego - usprawiedliwiający. Czyżby sonda, jak zareagujemy na nowoczesną ideę "aborcji poporodowej"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.