Skocz do zawartości

Gdzie szukać cichodajek?


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem hejtu na kolege. Zadał normalne pytanie a wy widzicie że ma problem więc lejecie beke.  

Jeśli o cichodajki za kase to na stronach z divami 95% ogłoszeń to oszustki a na garso bardzo mało nowych tematów - nawet z dużych miast. Im więcej ubogacających kulturowo przybyszów płci męskiej będzie przybywać tym więcej polek będzie miało wyjebane na polaków a w rezultacie ceny za usługi div będą rosnąć. 

Jeśli chodzi o cichodajki nieoficjalne za ,,darmo" (nic kuźwa nie jest za darmo) to na Tinderze łatwo znaleść laske na jedną noc. Jeśli należy się do 5% używających tindera/badoo/fotki/sympatii mężczyzn. Z nimi sypiają wszystkie dziewczyny które są tam po seks (bo ponad połowa jest tylko po to aby się dowartościować i nie chce nikogo przenieść do ,,reala"). A wbrew temu co część z was myśli i co Marek potwierdza w audycjach nie da się w jeden dzień zmienić się z bety w alfe więc to dla kolegi też nie będzie rozwiązanie.

Więc prosto z mostu - @qpa jeśli nie należysz do top samców alfa na portalach randkowych (a nie należysz bo wtedy nie zakładałbyś tego tematu) przez najbliższe pół roku tam masz małe lub żadne szanse na seks. Jeśli szukasz div - dzwoń i zawsze pytaj o wszystko co chcesz wiedzieć przez telefon (zwłaszcza co chcesz robić) i bądź gotowy wyjść jeśli się okaże że przyjmie Cię inna osoba niż na zdjęciu (a to się zdarzy) i unikaj telefonów pojawiających się kilka razy w różnych ogłoszeniach. Unikaj ogłaszamy24. 

Pozdrawiam

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, zuckerfrei said:

Proszę opisać oglaszamy24. 

Ogólnie - serwis z przeogromną ilością duplikowanych, nierzetelnych ogłoszeń które nie są przez administracje usuwane. Często w ogłoszeniach jest tylko email a po strackowaniu emaila okazuje się że pod nimi zarejestrowane są dziwne (sorry nie mogę podać więcej szczegółów) firmy. Zazwyczaj jedna ,,firma" ma pod sobą kilkaset ogłoszeń z czego każde jest duplikowane 30 - 50 razy. 

Odnośnie cichodajek głośniojęczek to wygląda to jakby ktoś przeklejał szablony. Z grupy np. 100 ogłoszeń w danym rejonie 50 ma ten sam opis i różne zdjęcia, ten sam numer i różny opis itd. Innymi słowy to jeden wielki scam którego twórcy nawet nie starają się żeby wyglądało na realne ogłoszenia dziewczyn do towarzystwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, realista napisał:

Jednak polecam wejść na badoo, tinder, sympatię albo jakiś czat regionalny. Tam chętnych bez płacenia nie brakuje. Uważaj tylko żeby to były kobiety 18+. 

Nie zgadzam się. Ktoś kto twierdzi, że tam jest łatwo i bez płacenia chyba nie wie co pisze.

Na takich portalach kobiet jest 20x mniej niż mężczyzn, więc na logikę jest 20x trudniej niż gdziekolwiek.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Nie zgadzam się. Ktoś kto twierdzi, że tam jest łatwo i bez płacenia chyba nie wie co pisze.

Na takich portalach kobiet jest 20x mniej niż mężczyzn, więc na logikę jest 20x trudniej niż gdziekolwiek.

Jedna na kilka - kilkanaście zagadanych kobiet zechce się spotkać po pisaniu. Oficjalnie szukają związku ale przecież żadna normalna nie napisze na takim portalu że chce seksu. Wszystko zależy od Twojej bajery, wyglądu, sposobu bycia, wieku jaki preferujesz. Nie wciskaj mi słów że to łatwe bo często nie jest, ale jest możliwe, bo sam też tak działałem. 

Zbiornik i detazone też możesz rozważyć. Jednak to jak wspomniał @Cagliostro jeszcze niższy sort kobiet i uważał bym na roznoszone przez nie syfy. 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, realista said:

Jedna na kilka - kilkanaście zagadanych kobiet zechce się spotkać po pisaniu. Oficjalnie szukają związku ale przecież żadna normalna nie napisze na takim portalu że chce seksu. Wszystko zależy od Twojej bajery, wyglądu, sposobu bycia, wieku jaki preferujesz. Nie wciskaj mi słów że to łatwe bo często nie jest, ale jest możliwe, bo sam też tak działałem. 

Zbiornik i detazone też możesz rozważyć. Jednak to jak wspomniał @Cagliostro jeszcze niższy sort kobiet i uważał bym na roznoszone przez nie syfy. 

 

Pozwól że przytoczę tu fakty pochodzące z moich doświadczeń". W sensie eksperymentu który przeprowadziłem korzystając ze swojego profilu (nie, to że mój profil nie jest atrakcyjny nie jest argumentem bo gdyby kolega zakładający temat miał atrakcyjny profil nie zakładałby tego tematu). Bardzo duże polskie miasto, ja 26 lat.


Tinder

5 dni - przedział dziewczyn 18 - 21 lat

Na każde moje 100 like-ów dziennie ŻADNA nie polajkowała mojego profilu. Więc nie mogłem do żadnej napisać. 

Następne 5 dni - przedział dziewczyn 21 - 29 lat

Jeden lajk dziennie. Czyli napisałem do 5 dziewczyn. 11 zajmie przy dobrych wiatrach nie całe 2 tygodnie. Znalezienie takiej która będzie chciała się spotkać a po spotkaniach dojdzie do seksu to może być kwestia miesięcy. 

Badoo

Na 600 polubień codziennie w ciągu 2 tygodni tylko 2 dziewczyny z mojej miejscowości dały like. Jedna nie odpisuje, a druga chce żeby napisać dla niej pracę/przygotować ją do egzaminu ze statystyki. Jej pierwsza wiadomość to nie było cześć tylko literalnie ,,czy znasz dobrze statystykę". Tak próbowałem zakręcić aby sprawdzić czy może to test i nie - ona na serio chciała darmowej pomocy białorycerza w pracy z matematyki. Czyli do seksu ma już kogoś. 

I teraz nie mówię że się nie da. Spałem/spotykałem z 3 laskami poznanymi na Tinderze i jedną poznaną na badoo. Spotykałem się z kiludziesięcioma które po lekkim dotknięciu za rękę powiedziały ,,bez dotykania, nie radkujemy" (nie zmyśliłem - tak było) albo umówiły się i nie przyszły. Ale to było w przeciągu ponad roku. Kosztowało wiele godzin frustracji, bezsensownych spotkań, gadania o pierdołach, odrzuceń a często jak wspomniałem czekania na nią kiedy po pół godziny od czasu kiedy ustaliliśmy że się spotykamy ona napisała że odwołuje, ale tak udało się - dobrałem się do kilku przeciętnych tyłków. I uwierz na Tinder też są dziewczyny które sypiają z kim popadnie w tym z narkomanami. To nie jest wcale ,,lepszy sort kobiet".

Tyle że kolega który otworzył temat raczej nie tego szuka. Tylko łatwego niezobowiązującego, regularnego seksu dla mężczyzny białego o przeciętnej urodzie i średnich do średnio-wysokich zarobków. A takie coś nie istnieje. Pozdrawiam.

Edytowane przez Panther
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zuckerfrei napisał:

@qpa zdefiniuj pojęcie cichodajki, w różnych częściach Polski różnie do tego się podchodzi... nazewnictwo też może być różne...

 

@realLife w Pana wieku, takie głupoty w głowie... ?

@Byłybiałyrycerz jakie doświadczenia z erodate? Opisz krótko. Nie rozpisuj się jak @Ksanti...

Jak  by to powiedzieć, nachodzi mnie ochota żeby mi ktoś ojebał kolbe. Na rokse nie chce dzwonić, z paniami typu  baddo, tinder to chyba tak szybko nie pójdzie nawet najlepszym coś trzeba poświrowąc, a ja nie mam na to ochoty, więc szukam jakieś szarej myszki która pracuje sobie  gdzieś tam, a lubi czasem dorobić, czyli to tak dla mnie forma pośrednia, czyli trochę typowa transkcja zapłata-usługa jak na roksie a zminimalizowana  cała ta szopka przed zaruchaniem. Może źle zadałem pytanie, powinniem spytać nie gdzie, tylko jak sobie taką znależc o jakieś rady zapytac jesli ktoś z takiego schematu korzysta, jak taką pania wychaczyć, o jakieś cechy charakterystyczne zapytać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panther nie ma dwóch identycznych ludzi o takiej samej bajerze, wyglądzie, innych cechach. 

Więc moje doświadczenia z badoo. Miałem tam konto kilka razy. Ostatnio w ciągu 2 mies. (miasto średniej wielości PL) zagadane do kilkudziesięciu kobiet 20-28 lat (ja 30+). Kilkanaście konwersacji. Po odsianiu samotnych matek i księżniczek 4 spotkania i wybór jednej z 3 zainteresowanych na dłuższą relację seksualną. 

8 minut temu, qpa napisał:

@qpa zdefiniuj pojęcie cichodajki, w różnych częściach Polski różnie do tego się podchodzi... nazewnictwo też może być różne...

Dokładnie, bo jeżeli typowo transakcja bez bajery to w 90% przypadków to zakamuflowana prostytutka dorabiająca sobie w ten sposób na frajerach, którzy często chcą zapłacić więcej za tzw. "cichą". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panther Na pocieszenie dodam, że sam Pan Marek po powrocie do Warszawy miał problemy na badoo z poznawaniem kobiet na seks, pomimo że wcześniej odnosił sukcesy.

Mało kto się przyzna do tego, ale łatwo nie jest , szczególnie w tych czasach. Ale znam dobry związek z tindera, więc teoretycznie się da wszystko...

 

Także nie ma co się przejmować. Badoo, tinder to słabe miejsca, ale jeżeli chodzi o cichodajki, to niektóre się godzą na płatny seks ALE jeżeli im odpowiadasz z wyglądu i jest to długie (czasowo).

Ogólnie dlaczego nie korzystasz z diw i skąd ten brzydki nick @qpa ?

Wiesz że cichodajki mają mniejszą wiedzę seksualną i przez co mogą być większą bombą biologiczną od diw?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znam jednego moda na garso to kiedyś sprzedał mi myśl, że nie podaje namiarów na cichodajki, znajdź własne!

 

I teraz: wszystkie patenty tu podane są dobre + @qpa musisz „wyprodukować” swoje własne, wydaje mi się, że szukasz szybkiego skrótu. Nie ma 100% patentu na ruchanie, nawet góra kasy...

 

Tak nie ma, sorry taki mamy klimat, sorry masz takie, a nie inne SVM. 

 

Czyli, najszybciej pozostaje Roksa, lecz piszesz o jakiś szopkach, czyli co masz na myśli? Lub pasztet zajęczy, mi nie stanie....

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie jest problemem smv tylko czas skrócenia do zaruchania z kilku dni do  powiedzmy  kilku godzin z taką cichodajką niż z badoodajką zgadzam sie że lepsze smv jeszcze bardziej skróci ten czas a więc tak szukamy ruchamy i next rozumiecie mnie? Tak jak piszesz nie chodzi mi o namiary tylko porady jak je znaleść, jak nie spłoszyć ofiary pytaniem o płatny seks :) 

edit ja nie mówie że nie korzystam tak samo że nie swiruje pawiana z badoodajkami ale jak to mówią żeby życie miało smaczek....:)

 @PewnySiebie

Edytowane przez qpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, qpa said:

Tu nie jest problemem smv tylko czas skrócenia do zaruchania z kilku dni do  powiedzmy  kilku godzin z taką cichodajką niż z badoodajką zgadzam sie że lepsze smv jeszcze bardziej skróci ten czas a więc tak szukamy ruchamy i next rozumiecie mnie? Tak jak piszesz nie chodzi mi o namiary tylko porady jak je znaleść, jak nie spłoszyć ofiary pytaniem o płatny seks :)

edit @PewnySiebie

Jestem za - proszę doświadczeni koledzy dajcie znak jak zagadujecie o płatny seks? Tylko proszę bez wyśmiewania - na serio chcemy wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.