Skocz do zawartości

Idą święta.Hej kolęda.


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

 

  Święta już za pasem. Wystąpił wysyp kolęd w tv ,radiu i internecie. Znalazłem "kolędę" dla ludzi o mocnych nerwach i przytłumionym słuchu.

W załączeniu link .

 

                                          https://youtu.be/lRElMprYZdA      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już musicie kolędować, to dla detoxu wolę to (zresztą to obowiązujący u nas repertuar wigilijny :))

Trochę prowokacyjny względem siostry B. bo ona w jakichś chórach katedralnych śpiewa :D 

Ale chrześniaczki uwielbiają.

 

 

 

Obstawiam że moi sąsiedzi dostają zwarcia, bo się nie szczypię z decybelami a szorują do kościoła co niedziela prawie na kolanach ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie oglądam telewizji od kilku lat, radio też ostatnio wyłączyłem chociaż sporadycznie jeszcze mi się zdarza słuchać. 

 

Nie słyszę tego i jakoś lepiej się czuję.

 

Ogólnie nie lubię świąt i całej tej pogoni, tak naprawdę nie wiadomo za czym, wydaje się, że przeciętny zjadacz chleba nawet nie wie co świętuje. Wymiar duchowy w tym żaden, tylko nachlać się i nażreć.

 

Stoję obok tego i się przyglądam i to co widzę optymizmem nie napawa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Doggie napisał:

Może mnie wyśmiejecie, ale ja tam bym siostrzyczki z chęcią zaliczył tylko by przy tym nic nie śpiewały. ;)

Brachu, trwoga. Głowa w wodę z lodem! A te dolary, które lecą od 0:55 też nie są przypadkowe, w końcu za usługi trzeba płacić.

 

Najgorsze, że skoro leci w multipleksie, to różne młode chłopaki takie coś oglądają i kodują sobie te popierdolone wzorce - skoro laski w biustonoszach to mikołaj musi być z pieniędzmi. Na jakieś hard p0rn doggy style bym się nie obraził w telewizji śniadaniowej, ale ten teledysk mnie autentycznie obrzydza.

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Nie słyszę tego i jakoś lepiej się czuję.

@Jorgen Svensson

Ja to mam ten luksus że mieszkam blisko Czech i mogę słuchać stacji cas rock, a tam nie ma kolęd, no ale w sumie u nich jest z tym o wiele lepiej niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patton napisał:

a tam nie ma kolęd, no ale w sumie u nich jest z tym o wiele lepiej niż u nas.

Zależy jakie kolędy. 

 

Od 2015 bardzo cenie sobie interpretacje świątecznych piosenek kolęd od pewnego znanego, lubianego oraz cenionego erudytę będącego uwazny obserwatorem sceny politycznej.

 

 

 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.