Skocz do zawartości

Rzecz o tych idealnych żonach z Ukrainy...


Rekomendowane odpowiedzi

@AR2DI2

Nie poznałem takich Ukraińców jak w opisie. Może to kwestia różnicy pokoleń. Znam ich jedynie ze środowiska akademickiego. Dlatego wypowiadam się, więc jedynie na temat tej grupy społecznej. Poza językiem i typem urody nie wyróżniają się jakoś szczególnie. No dobra, jeszcze można zauważyć, że trzymają się bardziej w kupie niż krajanie. Kilku z nich założyło start-upa i jest bardzo aktywnych biznesowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Ksanti said:

Może to kwestia różnicy pokoleń. Znam ich jedynie ze środowiska akademickiego.

To są chłopaki w wieku 22 -28 lat.

Nie sądzę, żeby środowisko akademickie rózniło się zbytnio od pozostałych. Może i nawet student na państwowej uczelni, na stypendium, jest biedniejszy od niestudenta, który pracuje? Oczywiście, są w Polsce już jakiś czas, pracują do tego, obserwują zachowania Polaków, naśladują, wydawać więc się może, że skoro ma fajne ciuchy, srajfona itd to jest z niebiednej rodziny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę z @Mapogo.

I tak trzeba zachować stałą czujność.

 

Co do Ukraińców w moim wieku, spotkałem kilku za granicą, z grubsza nie różnili się od nas. Sympatyczni i kulturalni.

 

Staram się nie kierować stereotypami, ale jakoś Bandera męczy z tyłu głowy.

 

Te dziewczyny są na prawde "tulaśne" i słodkie, ale mają też charakter.

 

Jak to Marek mówi, chemia kończy się po 3 latach, trzeba robić tak, żeby w 3 lata nie było ślubu :D

 

Jak się zdecyduję opiszę kilka innych doświadczeń :). Generalnie to jestem na TAK.

Edytowane przez Johny_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Ragnar1777 said:

Moim zdaniem im biedniejszy kraj tym bardziej sp*erdoleni ludzie, a już tym bardziej kobiety...

W 100% się zgadzam.

 

Rozwinę myśl dalej: im biedniejsza, głupsza i brzydsza kobieta, tym gorszym pomysłem jest się z nią zadawać i - paradoksalnie - często trudniej poderwać. Najlepszymi partnerkami są ładne laski z zainteresowaniami i osiągnięciami - bo one mają po prostu najmniej kompleksów, zawiści, frustracji życiowej. Są bardziej ogarnięte, nie są roszczeniowe itd. Pogląd, jakoby piękne i bogate kobiety miały nasrane w głowach i były księżniczkami, to kompletne nieporozumienie wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Ukraińcy mają przeważnie kwadratowe szczęki. Do tego groźny mongolski typ urody. Gdzieś czytałem, że Polki zaczęły się nimi interesować

To była pewnie GW, albo inne ściek z głównego kolektora, bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura, jak już to na odwrót, Ukrainki interesują się Polakami, bo to dla nich od zawsze synonim czegoś lepszego.

Znajoma Ukrainka mówiła że ich mężczyźni to łajdacy, pijacy, lenie i śmierdziuchy.

 

Zresztą, często ich widzę u siebie w mieście i nie widać u nich tych groźnych typów, raczej trzymające się zawsze w grupie tchórzliwe cipy, zresztą Wołyń pokazał że są twardzi do kobiet i dzieci, jak przyszło im walczyć z AK-owcami albo Armią Czerwoną to spierdalali jak tchórze.

 

1 godzinę temu, Mapogo napisał:

Z tych Waszych rozkmin wyłania mi się obraz głupiego, biednego, brzydkiego Polaka

Też to zauważyłem, wielu ma takie kompleksy aż oczy bolą, nic dziwnego że maja problemy z kobietami i zakładają ciągle nowe tematy, jak? co? i gdzie?

 

Reasumując, każda kobieta działa na takim samym programie, daje głowę że większa część chłopaków tutaj tak naprawdę boi się konkretnych lasek, dlatego szukają tam gdzie kultura zrobiła z kobiet ciche myszki, nawet nie wiecie jak możecie się zdziwić. poprzez swoją naiwność.

Kobiety już takie są, jak widzą okazję to wciskają pod pantofel i gardzą takim facetem, czy to Polki, Ukrainki czy kobiety z plemienia Masajów.

 

To wojna, na której nie bierze się jeńców, natomiast wielu na tą wojnę idzie z drewnianym pistoletem...

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Motha napisał:

To była pewnie GW, albo inne ściek z głównego kolektora, bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura, jak już to na odwrót, Ukrainki interesują się Polakami, bo to dla nich od zawsze synonim czegoś lepszego.

Znajoma Ukrainka mówiła że ich mężczyźni to łajdacy, pijacy, lenie i śmierdziuchy.

Strzał w dziesiątkę.
Nie wiem gdzie Ksanti pobiera informację.

Ja nie widziałem aby Polki interesowały się Ukrolami.
Może dlatego, że oni są przeważnie baaardzo nisko w hierarchii?
Przeważnie budowlańcy, ale nie żadni fachowcy.
Studenci przeważnie trzymają się ze swoimi - Ukrainkami.

Polki to mają mokro na widok Juana Rodrigueza albo jakiegoś Claude de Tencin(Klaudie de Tąsę) z zachodu, a nie jakiegoś śmiesznego wypierdka z wypizdowa na wschodzie.
Owszem, jeśli taki studencik się wkręci w polskie towarzystwo, zacznie dobrze zarabiać, to będzie ciekawą opcją, ale mimo wszystko, za bycie Ukraińcem ma od polskich kobiet minusa.
Podobna rzecz może jest w Anglii z Polakami, jesteś atrakcyjny, gdy dorobisz się konkretnej pozycji zawodowej, ale z drugiej strony, kto by chciał się żenić z brzydkimi Angielkami?
Tam to najładniejsze są imigrantki z każdego zakątku świata ;) 
Poza tym działa tu też egzotyka - Hiszpanie mają powodzenie u Polek, a Polacy robią furorę u Hiszpanek ;) 
Mimo, że Polacy stoją niżej w hierarchii.
Ukraińcy niestety nie są egzotyczni, a raczej mają paskudne twarze, więc... :) 
 

 

14 minut temu, The Motha napisał:

Reasumując, każda kobieta działa na takim samym programie, daje głowę że większa część chłopaków tutaj tak naprawdę boi się konkretnych lasek, dlatego szukają tam gdzie kultura zrobiła z kobiet ciche myszki, nawet nie wiecie jak możecie się zdziwić. poprzez swoją naiwność.

Kobiety już takie są, jak widzą okazję to wciskają pod pantofel i gardzą takim facetem, czy to Polki, Ukrainki czy kobiety z plemienia Masajów.

 

Mimo wszystko.
Można mieć ułatwienia ze względu na pochodzenie, ale to jeszcze nic nie znaczy w relacjach z kobietami :) 
Kobiety wszędzie działają na tych samych mechanizmach.

 

 

15 minut temu, The Motha napisał:

To wojna, na której nie bierze się jeńców,

Ooo niedawno rzekłem te same słowa!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Hiszpanie mają powodzenie u Polek, a Polacy robią furorę u Hiszpanek

Zadbani Polacy mają cholerne powodzenie za granicą, czy to u Hiszpanek, Greczynek czy innych, może 20, 30 lat temu było tak że Polak był traktowany jak człowiek gorszego sortu, ten kto twierdzi inaczej, robi to albo z zazdrości, albo kompleksów, sytuacje się znacznie bardziej zmieniła, na korzyść Polaków działa też coś w rodzaju wewnętrznej, wręcz genetycznej odwagi i nieustraszenie, wypracowanego przez stulecia na bitwach i wojnach, czego Niemiec czy Włoch obecnie nie posiada...

 

Problemem Polaków są sami Polacy i ich zjebany system operacyjny, chłopak który potrafi wykorzystać swoje atuty i wywali śmieci z głowy rucha jak królik.

Mam znajomych Polaków na bramkach w UK, co weekend to nowa, egzotyczna i nie tylko dziewczyna, wiele razy mu mówiły  że Ty taki silny i fajny, bo nasi chłopacy to pizdowaci pantoflarze.

 

 

 

Uwierzcie w siebie chłopaki! 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Johny_B napisał:

Jak to Marek mówi, chemia kończy się po 3 latach, trzeba robić tak, żeby w 3 lata nie było ślubu :D

Czasami już po 2 latach, więc krótki związek ok. Małżeństwo nie. 

39 minut temu, leto napisał:

Najlepszymi partnerkami są ładne laski z zainteresowaniami i osiągnięciami - bo one mają po prostu najmniej kompleksów, zawiści, frustracji życiowej. Są bardziej ogarnięte, nie są roszczeniowe itd. Pogląd, jakoby piękne i bogate kobiety miały nasrane w głowach i były księżniczkami, to kompletne nieporozumienie wg mnie.

Zwykle sr*ją wyżej niż tyłek mają. Nie gotują, nie sprzątają, a od prac fizycznych są według nich mężczyźni. To najgorszy sort tzw. miejskich księżniczek.

 

Co do Ukrainek to fakt mają charakterki i wolał bym od takiej Filipinkę. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, realista napisał:

Co do Ukrainek to fakt mają charakterki i wolał bym od takiej Filipinkę. 

Jak się ma pantoflarza za faceta, to każda ma charakterki. 

Zresztą Ukraińcom nie poświęcajmy dłużej niż kichnięcie, nie zasługują na to.

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, realista napisał:

to najgorszy sort tzw. miejskich księżniczek.

100% racji, - nie lubie nudnych filmów Woodiego Alena, banketów i wielkomiejskich gierek.

 

Proste dziewczyny są proste, że tak się brzydko wyraże w obsłudze.

 

Ale każdy ma swoje upodobania. Jeden woli inteligente rozmowy, drugi przejażdzkę kombajnem. Mój pech że nie pasuje do obu tych światów :)

 

20 minut temu, realista napisał:

wolał bym od takiej Filipinkę. 

też się zgadzam, chociaż jeszcze wczoraj pewna Filipinka mnie pytała ile mam oszczędności, i tak się złożyło że połowa strzelonej kwoty wystarczy, żeby pojechać w jej rodzinne strony - yhumm na rok by starczyło :D

 

Jak dobrze być już w kraju, Filipiny niestety daleko, a Ukraina blisko.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zrobiłem eksperyment. Przejrzałem weekendowe zdjęcia z kilku topowych klubów w Warszawie i Lublinie. Wybrałem najlepsze niewiasty i co się okazało? O ile Lublin nie dziwi, to w W-wie też połowa albo więcej to były Ukrainki. Często podpisane albo łatwo w inny sposób dojść do tego jak się nazywa dana osoba. One wręcz przejęły te modne kluby. Albo jest ich tak dużo, albo tyle pięknych, albo...mają jeszcze większe parcie na ekran niż polskie dziewczyny. 

 

Zwróćcie na to uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, The Motha napisał:

Zadbani Polacy mają cholerne powodzenie za granicą, czy to u Hiszpanek, Greczynek czy innych, może 20, 30 lat temu było tak że Polak był traktowany jak człowiek gorszego sortu, ten kto twierdzi inaczej, robi to albo z zazdrości, albo kompleksów, sytuacje się znacznie bardziej zmieniła, na korzyść Polaków działa też coś w rodzaju wewnętrznej, wręcz genetycznej odwagi i nieustraszenie, wypracowanego przez stulecia na bitwach i wojnach, czego Niemiec czy Włoch obecnie nie posiada...

 

Problemem Polaków są sami Polacy i ich zjebany system operacyjny, chłopak który potrafi wykorzystać swoje atuty i wywali śmieci z głowy rucha jak królik.

Mam znajomych Polaków na bramkach w UK, co weekend to nowa, egzotyczna i nie tylko dziewczyna, wiele razy mu mówiły  że Ty taki silny i fajny, bo nasi chłopacy to pizdowaci pantoflarze.

 

 

 

Uwierzcie w siebie chłopaki! 

 

 

O to nie wiedziałem
Jeszcze nie wyjechałem za granicę :)
Hehe, ale wiele razy było mówione na forum przez starszych braci, że Anglicy zgubili jaja i pańcie robią z nimi co chcą hah.
Cóż, wspaniała wiadomość, że naszych rodaków traktuje się z szacunkiem :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ksanti napisał:

Co do Hiva to głównie domena narkomanów i patologii społecznej, ewentualnie ludzi schorowanych.

Trzymaj się dalej takich przekonań i dostaniesz coś kiedyś w prezencie od jakiejś damy, która nie jest narkomanką ani patologią, tylko zwykłą (niezwykłą :P ) studentką ;)

 

Swoją drogą gdzieś Ty takich Ukraińców wytrzasnął, w moich stronach byle byś tylko miał obywatelstwo i zarabiał 1200zł to się od Ciebie Ukrainki nie odklejają^_^ (if u know what imI mean).

 

Kolega nawet jedną na chleb wyrwał (serio), ale podejrzewam, że to był unikalny egzemplarz :P

 

 

Poza tym większość Ukraińców uczy się polskiego dopiero tutaj, wcześniej znają tylko nieliczni. Co do tego, że przyjeżdżają tu Ci z zamożniejszych domów to się zgodzę :P

 

 

Edytowane przez Mosze Black
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko rozchodzi się o to, z jakiego domu pochodzi Pani i jak została wychowana. Jeżeli w domu bieda, a ona piękność to wiadomo, że ciągnie do bogactwa i taka księżniczka będzie słabym materiałem na dłuższy związek. Wiązanie się z jakąkolwiek dziewczyną, która nic od siebie nie daje poza dupą, to duże ryzyko. Ja bym odpuścił.

 

Ukrainki na pewno są bardziej kontaktowe i uśmiechnięte niż Polki. Wiem to z doświadczeń. Tym dziewczynom jeszcze zależy, bo mogą dużo zyskać wiążąc się z Polakiem. Taka relacja otwiera wiele drzwi. Co ona może ugrać z gościem ze swojego kraju, w którym wojna i coraz większa bieda ? 

 

Wszystko to gra interesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mosze Black napisał:

Swoją drogą gdzieś Ty takich Ukraińców wytrzasnął, w moich stronach byle byś tylko miał obywatelstwo i zarabiał 1200zł to się od Ciebie Ukrainki nie odklejają^_^ (if u know what imI mean).

U mnie na uczelni. Jest sporo nieatrakcyjnych Ukrainek. Jednak są też takie "światowe", pseudo miss. Modnie ubrane i zadbane co, trochę wali aż po oczach. (Niektóre już zajęte, w związku z Ukraińcem).

 

Z jedną jakiś czas temu chciałem podłapać lepszy kontakt ale nie pozwoliła, więc dałem sobie spokój. Nie będę za nią latał i się prosił do tego robił kwas w środowisku. Dyskretnie mnie olała i uświadomiła, że gra nie warta świeczki. Zrobiłem w internecie mały research na jej temat. W realu drobna, wręcz trochę anorektyczna ale 7/10 i z pozoru spokojna. Za to na instagramie kreuje się na modelkę i podróżniczkę. Jak się pozna lepiej to czuć lekką ekstrawersję i łaknienie atencji. Tam tysiące followersów i setki lajków. Chyba całą Europę zwiedziła w ciągu 3 lat. Dzięki VK dowiedziałem się, że ma ładniejszą starszą siostrę. Ta to już w ogóle, seksbomba, sukces, bogactwo, mapa świata z dziesiątkami zaznaczonych miejsc i chwali się w miarę dobrze wyglądającym mężem (Ukraińcem). Chuj tam ich wie jak im się rzeczywiście powodzi. Jednak nie łatwo się domyślić, że jakie instagramowe życie prowadzi samica takie ma wymagania...

Reszta tak nie szaleje bo mają już chłopaków. No i żadna nie jest z Polakiem. Ci ambitni Ukraińcy też mają jakieś ukraińskie dziewczyny. Aaa no i instagramy koleżanek tych Ukrainek też dosyć są bogate... w różne eventy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2018 o 17:15, leto napisał:

 Pogląd, jakoby piękne i bogate kobiety miały nasrane w głowach i były księżniczkami, to kompletne nieporozumienie wg mnie.

Miałem okazję codziennie doświadczac trzech kobiet ostatnio na wspólnym wyjeździe, a więc nieomal 24/7

Ładna, znośna i brzydka.

Zgadnijcie, która zryta (Instagram, ciuchy, nos zadarty), która w porządku, a która nawet fajna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.