Skocz do zawartości

Problem z odtwarzającymi się okienkami youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wygląda tak - otwieram chrome z rana, a mam kilka teledysków zawsze wieczorem otwartych, więc przy następnym uruchomieniu się odtwarzają. Muszę stać i klikać żeby je zastopować. Czy da się to ustawić tak, bym włączając rano przeglądarkę, nie musiał ich wyłączać, stopować czy pauzować? Niech nie grają. Patrzyłem w  ustawieniach i niby jest opcja autoodtwarzanie, wyłączam ją i nadal się odtwarza. Co by tu zadziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podał thepass.

A ja od siebie dodam, że zamiast zamykać komputer opcją 'zamknij' zacznij używać opcji 'uśpij'. Z rana poruszaj tylko myszą a komp zastartuje błyskawicznie ze wszystkimi programami jakie miałeś otwarte przy usypianiu. Czyli wystarczy wieczorem nie zamykać Chrome'a tylko po prostu uśpić kompa ze wszystkim co aktualnie używasz.
Ja tak robię od kilku lat i nawet nie pytaj ile czasu zaoszczędziłem zamiast bezmyślnie czekać aż Win7 załaduje wszystkie biblioteki dll, programy i resztę badziewia. Pstryk i jest.
Kompa wyłączam raz na dwa-trzy tygodnie jak przyjdzie jakaś aktualka od Micro$oftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.