Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Pań i Panów. Otóż na naszym portalu samiecweb, FitDaria a tam "WaszaUlubionaFeministka" przyznała się do kradzieży mojej książki. 

 

Biorąc pod uwagę że jest to moja ciężka praca, oraz fakt że przyznanie się do tego publicznie wymaga - moim zdaniem - niesłychanej bezczelności, jestem za zbanowaniem jej na forum i na samiecweb.

 

Co wy na to?

 

Przyznanie się do winy w komciach do tego newsa - http://www.samiecweb.pl/post/4388/najdrozsza-ksiazka-marka-kotonskiego-bedzie-drozsza-niz-ksiazka-sprzedana-na-francuskiej-aukcji-za-1-52-mln-euro#comments

  • Like 16
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moja "sympatia" do niej jest chyba od początku oczywista. Nic więcej nie napiszę na ten temat, bo jest klimat jaki jest. Krzwo pierdniesz i zima. W innych czasach i warunkach honorowe byłoby rzucenie się przez nią ze skały do morza. Ale wiecie..  honor... Kompletnie obcy paradygmat czasem. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę feministyczna krucjata naszej ignorantki przeniosła się tam. Teraz rozumiem skąd ten urlop od forum. Zwyczajnie nie dałaby rady grać na dwa fronty. Przecież ona ma studia, pracę podjęła, za pieniądze dziadka miała rozkręcać ideologiczny biznes, a i nie zapominajmy o jej zapowiedziach odchudzania się. 

Może nie tyle ban, ale jakieś kroki prawne? Kradzież to w końcu kradzież.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na tym forum jest tylko jedna moja ulubiona osoba i jest nią pewien Pan i wątpię, że ktoś to przebije.

 

Kradzież jest kradzieżą. ( Są wyjątki - gdzie widać, słychać i czuć, że ktoś ma skruchę i można przebaczyć, ale już nie da się zaufać.) 

Oczernianie i pomówienia - powinniśmy walczyć i nie dać się  - najgorsze dno.

Rak, który sam nawet nie wie, że się zje.

Ja tego nie pojmuję i bardzo mi przykro.

 

PS.

Naprawdę chyba żyję w jakiej fantazji albo już (Prawie odcięłam się od ludzi), że nie wierzę, że takie rzeczy (bądź staram się je nie dopuszczać) i jak to w ogóle nazwać, coś takiego itd. nawet nie wiem jak to opisać by przekazać. :( 

 

A i nie bardzo rozumiem @SzatanKrieger, dlaczego cokolwiek coś od kogokolwiek przekazujesz? 

Dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Proszę - sam sobie odpowiedz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Pytanie do Pań i Panów. Otóż na naszym portalu samiecweb, FitDaria a tam "WaszaUlubionaFeministka" przyznała się do kradzieży mojej książki. 

 

Biorąc pod uwagę że jest to moja ciężka praca, oraz fakt że przyznanie się do tego publicznie wymaga - moim zdaniem - niesłychanej bezczelności, jestem za zbanowaniem jej na forum i na samiecweb.

 

Co wy na to?

 

Przyznanie się do winy w komciach do tego newsa - http://www.samiecweb.pl/post/4388/najdrozsza-ksiazka-marka-kotonskiego-bedzie-drozsza-niz-ksiazka-sprzedana-na-francuskiej-aukcji-za-1-52-mln-euro#comments

Marek, przecież ta złodziejka i była prostytutka zrobiła nic innego jak ostrego shit testa. To po prostu agresywny shit test chodzącej toksyny jaką jest ta użytkowniczka. Tutaj się nie rozmawia - wywieś temat po prawej stronie żeby każdy widział, że mamy do czynienia ze złodziejką i byłą prostytutką a następnie dożywotni ban, bez dyskusji.

Temat niech wisi tak jak wiszą tematy tych sławkopodobnych - zamknięty, bez możliwości komentowania, ale z głośnym szyldem o forumowej złodziejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Marek Kotoński napisał:

FitDaria a tam "WaszaUlubionaFeministka" przyznała się do kradzieży mojej książki.

Usunięcie usunięciem  - swoją drogą.

Wazniejsza sprawa to odpowiedź na pytanie kto i gdzie powiesił wersję elektroniczną tej książki w necie.

 

Z utworami chronionymi prawem autorskim problem jest taki - że "ścignięcie" tego kto ściąga nie załatwia problemu.

Natomiast tego kto wiesza - już prędzej.

Bo chętnych ściągnąć utwór będzie zawsze całe mnóstwo i ukaranie jednego czy nawet pięciu - sprawy nie rozwiąże.

Za to nieobecność wersji elektronicznej utworu w miejscu możliwym do ściągnięcia - już tak.

 

To prawie analogia do odpowiedzialności za zdradę w małzeństwie. Nie ten winien kto rucha mężatkę (korzysta z udostępnionego zasobu). Winna mężatka że dupkę udostępnia.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym ją tutaj zostawił z aktywnym urlopem, na który wysłał ją Red. I tak nie może w tej chwili pisać, a jak wróci to będzie miała szansę pochwalić się swoim -40kg, co wysoce prawdopodobne, nigdy nie nastąpi. Będzie wtedy wstyd i ...nasza wina, bo nie wspieraliśmy koleżanki. ;)
Co do książki, zainteresowałbym się kto ją udostępnił i podjął odpowiednie kroki prawne. A panna niech pochodzi sobie po komendach na przesłuchania w sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za odpowiedzi. 

 

3 minuty temu, Bonzo napisał:

Usunięcie usunięciem  - swoją drogą.

Wazniejsza sprawa to odpowiedź na pytanie kto i gdzie powiesił wersję elektroniczną tej książki w necie.

 

Pan Adrian na swoim filmie (tym gdzie miał mi zgwałcić brutalnie mamę itd.) zapowiedział że to się stanie, ale spokojnie - mamy wyliczenia ile z Panem Rotholtzem straciliśmy przez udostępnienie książek w sieci, sprawa karna w toku, za wszystko plus procenty zapłaci.

 

Co do tych którzy ściągają za free, to ścigać ich nie będę. To kwestia osobistego zrozumienia, że zysk z książek to nie tylko zapłata za moją pracę, ale i utrzymanie forum dla tych biedniejszych, których nie stać na książki i pomoc drogich coachów. Na dłuższą metę taka nieprawość szczęścia nikomu nie da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już niech Marek sam zdecyduje, ja osobiście okazałbym miłosierdzie:

a) po uiszczeniu zapłaty za książkę + 25 pln na cele forum

b) po zakupie tego antyku: https://allegro.pl/listing?string=homonto&order=m&bmatch=baseline-n-col-1-5-1212 i przeorania solidnego kawałku pola na Podkarpaciu. Jak FIT to FIT.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.