Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

My sobie tutaj dyskutujemy miedzy innymi o multikontach "naszej wspaniałej" Sary, a mam takie wrażenie, że w tej dyskusji też wdarło się nam pewne multikonto.

@zuckerfreirozumiem doskonale o czym piszesz, bez wskazywania bezpośrednio palcem;)

Mamy tu takiego co czyta forum już jakiś czas, klasyk.

Jestem z jednej strony mile zaskoczony, że Marek porusza tu na forum kwestię usunięcia definitywnie Sary z forum i portalu, nie dziwię się, natomiast w sytuacji analogicznej względem innych użytkowników coś takiego nie było poruszane i Moderatorzy reagowali bez żadnych ceregieli. Bardzo często na forum czy w audycjach poruszany jest temat patriarchatu w praktyce, Wiemy chyba doskonale wszyscy o co chodzi, Tu natomiast powstaje już 4 strona dyskusji czy usunąć pewną kobietę z naszej społeczności. W psychologii to się nazywa chyba dysonans poznawczy i chyba właśnie to mam.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, proszę was ehhh zrozumcie... nożem można kroić masło i ludzi oraz można również wziąć nóż i powycinać narośla na skórze lub pokroić masło i udusić kawałkiem kogoś.

 

Żyjemy w dualizmie, wszystko nim jest - również Fit Daria.

 

Proszę was jeszcze raz o nutkę zrozumienia dla moich poglądów, ponieważ już nie chcę się powtarzać i chcę zakończyć ten temat. 

Ja bronię aktywności na samiecweb, bo to Marka klucz oraz naszej skromnej społeczności do jakiegoś rozgłosu. Wy widzicie we większości "winna, nie winna" ja staram się patrzeć najobiektywniej jak się da, niczym sędzia.

Dlaczego?

A no dlatego, że należy spojrzeć realnie na zalety i wady z bezwzględną szczerością!

Gdyby @WaszaUlubionaFeministka chciała ukazać swój honor, mogłaby na przykład po przeczytaniu tych wypowiedzi wstrzymać się z atakowaniem nas artykułami i zapłacić za książkę. Wtedy byłaby to jakaś dobra wola z jej ręki i nie koniecznie chęć samo poprawy ale pokazanie, że nie jest taka zła jak ją malują.

Ja jej pisałem, że z tym uporem mogłaby osiągnąć gigantyczny sukces ale źle go inwestuje - w złym kierunku.

 

I powtarzam - wiem iż źle zrobiła ale kto z was nigdy nie ściągnął filmu z neta, utworu mp3, video, Windowsa czy kij tam czego? A no właśnie - ja wzywam do szczerości, szczególnie względem siebie.

Sam wam napisałem prawdę, że też byłem krok od tego aby ściągnąć coś na nielegalu Marka ale tego nie zrobiłem. Staram się pomagać Markowi, ponieważ wierzę iż to co robi jest dobre i słuszne w sprawie tłumaczenia ludziom zachowań kobiet, związków i pułapek. Prosi o Lajki to daję, daję suby, udzielam się itd, mam nadzieję iż robicie to samo.

A piszę to dlatego, że ja staję po stronie osoby pokrzywdzonej, nie jednokrotnie Marek był pokrzywdzony przez hejterów, życie i nie tylko lecz była również nią Fit Daria. Uważacie, że taka się urodziła? W sensie feministką, i osobą chcącą pogrążyć forum? We wielu aspektach my zawiniliśmy jako mężczyzni, jako ogól, dlatego takie jednostki jak ona powstają. 

Nasz admin, jest to człowiek jak ja natury filozoficznej, więc on wie iż Fit Daria jest skrzywdzonym człowiekiem, wiadomo iż jest na nią wkurzony ale wie, że jest to w gruncie rzeczy ofiara systemu w którym żyjemy i kłamstw nam serwowanych. Wierzę, że Marek dostanie te symboliczne 40 zł czy ile tam jest warta teraz kobietopedia od Fit Darii - jestem o tym przekonany, może nie od razu ale dostanie, pamiętamy iż to nadal jest człowiek czujący.

Jeżeli wydajecie takie osądy na nią a teraz również na mnie - to mam nadzieję, że przynajmniej możecie spać spokojnie z waszymi filmami z nielegalów bo przez to iż coś ściągnęliście ktoś ileś złotych nie zarobił.

"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem"

 

Marka należy wspierać bo jest symbolem - czasem dobry słowem, niekiedy lajkiem czy inną rzeczą i jeśli Fit Daria będzie robiła negatywy to pierwszy jej zwrócę na to uwagę, nie dlatego iż jej teraz bronię czy coś ale iż Marek będzie atakowany. 

 

Są bakterie, które niszczą i bakterie które pomagają. Jeżeli Marek uzna, że robi więcej szkód to ją wywali jeśli nie to nie.

Naszym zadaniem uważam, jest bycie obiektywnym a nie sędzią wyrażającym wyrok. I nie mowie tu tylko o Fit Darii ale życiu w realu. 

 

@Nefertiti

Nie wiem dlaczego to robisz ale odpisałem Ci tak jak uważam. 

"Poznać innych - to inteligencja." 

Zacytowałem to, ponieważ jest to prawdą. Jednak mnie interesuje wiedza, dzięki poznaniu niej, dowiedziałem się wielu rzeczy o niej samej oraz feminizmie i dopiero teraz widzę jak to ryje im duszę. 

W ogolę nie wiem dlaczego jakieś uszczypliwości mi robisz, gdzie jest powód?

 

53 minuty temu, Nefertiti napisał:

Cha..... Myślałam, że na więcej Cię stać.

Nie stać mnie na więcej bo mi to do niczego nie potrzebne.

 

1 godzinę temu, Nefertiti napisał:

Ciekawe.

Że masz czas

Bo gość już poszedł :) 

 

Wiem, że zachowała się okropnie ale są plusy ujemne i minusy dodanie ze "związkiem" Fit Darii ze samiecwebiem czy naszą społecznością.

Pragnąłem tylko to przekazać.

Jeśli nie udanie, to przepraszam nie mam talentu do pisania.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wprowadzić na forum opcję żeby admin i moderatorzy
mogli ustawić wyznaczonej osobie tryb konta na "konto widmo".
Polegałoby to na tym, że wytypowany troll pisałby sobie wiadomości, jak i zakładał tematy,
ale tylko on by widział opublikowane przez siebie rzeczy, gdyż reszta forumowiczów jego postów by nie widziała :)  
Sądzę że taka funkcjonalność mogłaby pomóc w walce przeciwko hejterom.

Edytowane przez Dragonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Było tu paru chłopaków, którzy pisali z sensem i wnieśli dużo na forum, niektórzy nawet dotacje dawali. Jednak podpadli właścicielowi pod różnymi względami, no krótko mówiąc zaczęli odwalać, robić bałagan na forum, obrażać innych itp. Zostali wywaleni z forum i bardzo dobrze. Nie było takich dyskusji jak ta tutaj, czy może jednak dać im szansę.

 

Pytanie do Ciebie @SzatanKrieger Czy stanąłbyś w obronie innego brata z forum w analogicznej sytuacji? Bo ty tu piszesz, że Daria jest młoda, pokrzywdzona, zagubiona itd. No aż się kur@a wzruszyłem. Nie wiem co wy tam sobie na pw piszecie, ale ładnie cie owinęła wokół palca. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mortyy napisał:

Pytanie do Ciebie @SzatanKrieger Czy stanąłbyś w obronie innego brata z forum w analogicznej sytuacji?

Nie tylko Ty mi zadałeś to pytanie w ostatnim czasie, zadała mi to też moja dobra znajoma :) 

Mówiła, że jestem biało rycerzem czy też, że się zachowuję jak jeden ale następnego dnia tak się złożyło, że została chamsko zaatakowana i nikt nie chciał jej pomóc i nikt nie zareagował ale ja tak i to samo bym zrobił gdyby zaatakowano mi kolegę. 

Dlatego OWSZEM stanąłbym w obronie.

 

Pisałem kilka razy i to wyraźnie, ja jestem obiektywny do bólu bo tego wymaga ode mnie życie oraz to do czego dążę. Staram się być ponad te śmieszne wydawanie sądów i oczernianie.

Ja patrzę na chłodno i mnie nie interesuje, że to jest Fit Daria dla wielu z was może to być anonimowa psychiczna trollerka ja widzę w tych istotach "ludzi" a nie którzy czasem o tym zapominają, że nie robot siedzi tam z tyłu za kompem tylko człowiek, który czuje i przeżywa różne rzeczy i ma "swoje powody" dlaczego robi to co robi.

 

Powtarzam i tu już nie chodzi o sprawę fit darii, starajcie się dostrzec człowieka a nie nick czy jego maski, które tak wam chętnie pokazuje.

 

Powiem więcej.

 

Lecz nie chcę by to było odebrane jako chwalenie się czy robienie z siebie kogoś nie wiadomo kogo ale skoro zapytałeś to muszę troszkę opisać swoje kilka sytuacji, które przeżyłem we własnym doświadczeniu:

Tak, stawałem w jeszcze bardziej "analogicznych" sytuacjach w moim życiu po stronie gdzie czułem, że należy pomóc. Kilka razy się dostało i kilka razy się dało po ryju w obronie słabszych kolegów. Potem we mnie rzucano kamieniami a kilku miało przygotowane bejsboole, czy też byłem opluty przez jednego z "mych" oprawców, który się śmiał. No cóż jak ma się kolegów bandytów to można się śmiać :) 

Biłem się w obronie słabszych kolegów i zawsze byłem ultra wrażliwy na krzywdę innych obojętnie czy to kobieta czy mężczyzna, nie wiem dlaczego tak trudno jest to ludziom zrozumieć, że ja nie mam żadnego męskiego interesu, poczytajcie sobie kim jest "Zeta Male" tzw "Samiec zeta" to może wam nieco to rozjaśni sytuację (o ile was to interesuje, jako ciekawostkę dodam iż nie ma bardziej kogoś anty niż ja w stosunku do feministek) a to wiele by wytłumaczyło co po nie którym, dlaczego patrzę tak a nie inaczej.

I nie, że się chwale ale KUR@@ czasem trzeba pomagać nawet swoim kosztem, należy działać sercem i umysłem a nie najniższymi instynktami, wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni i na siebie wpływamy, jednak mało osób sobie to uświadamia.

Dla mnie braterstwo, honor czy dotrzymywanie obietnic jest bardzo ważną sprawą, dlatego ja tylko apeluję. Przedstawiam swój pogląd i tylko aż tyle, nie mam żadnych układów z Fit Darią i nie, nie owinęła mnie w okół palca, w ogóle ta idea jest niezwykłe zabawna.

 

Cały czas się staram przekazać, by bardziej patrzeć na nią jako na skrzywdzoną jednostkę ale która jest pożyteczna dla społeczności bo dzięki niej możemy wzrastać niż na osobę, która nic nie wnosi bo to jest manipulacją. Można jej nienawidzić ale udziału w życie forum czy wydatkowania swojej energii we forum i portal samiecweb nie można jej odebrać i pamiętajcie trening czyni mistrza, jak chcecie się uczyć jak was nikt nie podważa we waszych poglądach? 

 

Nie wiem jak mam się wyrazić jaśniej i szczerze mówiąc już nie chce bo jestem w zabawny sposób posądzany o "konszachty z diabłem"

Nabroiła i musi za to ponieść konsekwencje, póki nie wpłaci tych 40 zł niech nic nie dodaje na samiecweb i tyle (Niech to będzie opłata za tzw szerzenie feminizmu :D ) 

Póki co widzę, że pomimo ataków na mnie nikt nie podjął się rzucenia kamieniem a więc nie mamy świętych tutaj póki co :) 

 

 

I swoją drogą, jeśli jesteście tak za Markiem, to może by tak na samiecweb jeden komentarz dać i lajka?

Bo póki co wielu z was Fit Daria wyprzedza na przedbiegach :) 

Gadać każdy umie ale robić nie ma komu.

Bo póki co nie widać u was medaliku koło nicku ale Fit Daria bardzo możliwe, że już by się na jakiś załapała :) 

 

@Nefertiti

Mogłabyś napisać jeszcze raz, bo totalnie nie zrozumiałem co miałaś na myśli, wybacz proszę.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : Ogólnie jestem mega tolerancyjnym i wyrozumiałym człowiekiem(ale bez głupiego i ślepego lewactwa) i mówię to bez szydery.

 

Nie robię problemów gdzie ich nie ma i jestem zwolennikiem pluralizmu światopoglądowego na forum.

 

Tylko jednak czyn, którego dopuściła się Fit Daria jest akurat poważny. 

 

Zostawiłbym ją na forum pod warunkiem wpłaty czterokrotności ceny książki i pod warunkiem publicznych przeprosin.

 

Bo poglądy poglądami, zaburzenia zaburzeniami ja wszystko rozumiem, ale elementarny szacunek do cudzej pracy musi być.

 

Nie wyobrażam sobie, że ktoś kradnie książkę, publicznie się tym chwali i dalej korzysta forum. 

 

To byłoby olbrzymie poniżenie dla Marka.

 

Fit Daria jeśli to czytasz i wylecisz z forum to odejdź honorowo i przynajmniej zrób co piszę. Przeproś i wpłać dotację.

 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostry i Bracia, dziękuję za wasz głos w dyskusji, pragnę się też wytłumaczyć.

 

Dlaczego robię publiczną debatę na temat usunięcia Darii? Z dwóch powodów:

 

1. Jej usunięcie spowoduje kilka, kilkanaście multikont dziennie i wpłynie na wszystkich na forum. To stworzy wiele bałaganu, stresów, nerwów, a także przysporzy mi i moderatorom masę roboty. Jest to czas stracony, a wręcz ukradziony uczciwym, dobrym ludziom z czystej złości. To wpłynie na złą atmosferę na forum. Zamiast poprawiać błędy, coś doradzić, wskazać, będzie trzeba walić wprost warny, ponieważ nie będzie czasu na zabawę - czas zabierze Daria, szczęśliwa że pochłonęła w całości naszą uwagę.

 

2. Usunięcie kobiety budzi podejrzenia o nienawiść do kobiet, mizoginię itd. więc chciałem przerzucić tę odpowiedzialność na was i nasze kochane Panie ?

----------------

 

To że Daria ma książkę/książki za darmo, to jedna sprawa. Przymknąłbym oko. Ale śmianie się z tego publicznie, jest po prostu napluciem mi w twarz. Rzadko spotyka się takie chamstwo i bezczelność - Daria korzysta z naszych portali, które są utrzymywane głównie ze sprzedaży książek, za które powinna zapłacić.

 

I to nie o książkę chodzi, tylko właśnie o tę nieskrępowaną niczym bezczelność, pewność że nikt jej nic nie zrobi, bo będzie miesiącami nas zamęczać. Wolę zamknąć te forum, niż ona miałaby tu "legalnie" pisać. Znałem wiele cierpiących kobiet z problemami, ale takiej złości, buty, przekonania że jest pępkiem świata nie widziałem. Nie mam pojęcia czy to nienawiść, choroba psychiczna czy trollowanie, ale efekt jest taki sam, nie może być tolerancji dla takich zachowań za żadną cenę.

 

Poza tym nie jest do końca jasne, czy Daria to Daria, czy może ktoś inny kto ukradł tej dziewczynie tożsamość. To już się przecież zdarzało na forum, gdy Casanova z Zambrowa tak prawie wykończył Anię. Ale to się wszystko sprawdzi, wszystko z czasem się wyjaśni.

 

A tu macie reakcję Darii na nasz wątek i groźby powrotu na forum - http://www.samiecweb.pl/post/4422 jak widać bardzo się tym ta nasza biedna, skrzywdzona istotka przejęła :)

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.