Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak: Uważam, że na 99,9% tego nie zrobi, ale zaproponować jej to można.

 

Zaproponować nie zaszkodzi a takie zachowanie byłoby dobre dla wszystkich.

 

Marek zostałby przeproszony, kasa za książkę wpłynęłaby na konto forum, Fit Daria zachowałaby się honorowo.

 

I przede wszystkim byłby to moim zdaniem ważny gest w kierunku wszystkich autorów.

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że moje rozwiązanie byłoby dobre gdyby miała w sobie chociaż trochę dobrej woli.

 

Zostałaby na forum, dalej by sobie odwracała kota ogonem, nie zakładałaby tysięcy multikont bo miałaby jedno.

 

Tylko miałaby jasno wyznaczone granicę a jakby coś odjebała to przynajmniej hajs by został i przeprosiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinna otrzymać bana i szczerze mówiąc dziwię się, że dyskusja rozrosła się aż do 6 stron.

 

Niejeden chłopak dostał bana za znacznie mniejsze przewinienie i nawet pomimo wyrażania skruchy Marek nie zmienił decyzji. W niektórych sytuacjach aż przecierałem oczy ze zdumienia, ale nigdy nie wyraziałem dezaprobaty. Doskonale rozumiałem i wciąż rozumiem, że to Marek sworzył to miejsce, to jego dom, i ma prawo wyznaczać zasady, a potem wyciągać konsekwencje z zachowań użytkowników.

 

Zasady nie mogą być jednak elastyczne niczym guma, bo wtedy nikt nie będzie ich szanował. Musimy o tym pamiętać. 

 

Martwi mnie to, że ulegamy dokładnie takim samym presjom, jakie mozna spotkać w miejscu pracy, na uczelni, w sądzie itp.  Nagle zastanawiamy  się, czy wyciągnięcie konsekwencji z oczywistego przewinienia, wypełnionego po brzegi bezczelnością, nie spowoduje negatywnej reakcji społeczeństwa, które może nam przyznać łatkę mizoginów. Pewnie, że może tak się stać, ale co z tego?

 

Niestety, dokładnie przez taką postawę, w sferze publicznej rozrósł się feminizm. Mężczyźni u władzy nagle zaczęli się obawiać łatki mizogina, wroga kobiet itp. więc pozwalali na więcej i więcej.

 

Liczę, że Marek jednak zbanuje FitDarię, a jeśli nie, to cóż, również ma do tego prawo i musimy przyjąć każdą decyzję z pokorą.

 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

Edytowane przez KuruKuruKukurin
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotacje? Proszę was...dotacje wpłacają osoby, które są wdzięczne za to, że to forum istnieje, osoby, którym forum pomogło, bądź nadal pomaga, osoby, które chcą by forum się rozwijało, by zrzeszało więcej ludzi, by otwierało oczy tym, którzy nie widzą tego, co jest oczywiste. 

Natomiast @Fit Daria to osoba, która szydzi z wartości, które są na forum, ona nie loguje się tu po to, by czegoś się dowiedzieć o sobie, by poznać prawdę.

Przeprosiny, jak najbardziej Markowi się należą, ale szczere przeprosiny, a nie kolejna manipulacja. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SzatanKrieger napisał:

Fit Daria napisała do mnie wiadomość w której chciała tylko przekazać, że przeprosiła Marka za swoje zachowanie.

 

Pozdrawiam.

To niech teraz oddai hajs za książkę czy to w formie dotacji czy w jakikolwiek innej.

 

@Eleanor Ta darowizna ma mieć charakter naprawienia szkody a nie okazania wdzięczności.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

przeprosiła Marka za swoje zachowanie.

Super i co z tego? Nagle zmieni swoje podejście i zachowanie? Osobiście wątpię. Myślę także, że jej przeprosiny nie są nic warte i za jakiś czas wróci z tym samym. Służy to tylko jednorazowej możliwości dalszego udzielania się na portalu.

Zobacz co napisał @Enemy:

25 minut temu, Enemy napisał:

Wróciła na Samiecweb jako Kazikowa. :P

Naprawdę w to wierzysz? Jeśli tak, to gratuluję naiwności.

Mam do Ciebie prośbę: czy możesz przestać być jej posłańcem?

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria została wczoraj zbanowana, i to wcale nie za książkę, a rażące chamstwo i bezczelność. Nie ma już tu dla niej powrotu ani miejsca, chociaż wiem że nie przejmie się tym zakazem. Przeżyłem 11 lat jednego szaleńca, przetrwam i Darię z jej multikontami.

 

A jak założy dużo kont na samiecweb? Niech zakłada, czysty zysk dla nas :)

  • Like 13
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o rozpoznawanie multi-kont to nie ma z tym większego problemu. Ona ma tak charakterystyczny styl wypowiedzi, że jak tylko widzę jej post, wiem że to ona. Tak właśnie na stronie Swiadomość Związków czy się podpisze jako Laila czy fanka redpilka, czy Wiktoria normalnie na kilometr widać kto to jest. W dodatku jest nieostrożna, łatwo się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hippie napisał:

I tu nie chodzi o kupowanie bezkarności. Raczej pokazanie honoru i zadośćuczynienie.

Wiesz...

Jakoś tak mam na ten temat swoje zdanie.

 

Dziewczę z zasad tego forum zrobiło sobie wycieraczkę. Wielokrotnie. Dlaczego? "Bo mam waginę, to mi wolno".

A teraz "daj donejta, powiedz >sorunia< i będzie orajt"...

 

No sory, ale gdybym ja, albo każdy inny z 5% tego co ona naodpierdalał, to bym na taczkach został powieziony w siną dal bez ŻADNEJ opcji powrotu.

 

Dlatego też ja patrzę na ten pomysł sceptycznie. Chociaż zdaję sobie sprawę, że nie jest to moja decyzja ?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Enemy napisał:

Tak właśnie na stronie Swiadomość Związków czy się podpisze jako Laila czy fanka redpilka

Aaaa tak, pamiętam że nawet w ramach swojej aberracyjnej megalomanii, wbiła sobie do łba, że autora strony doprowadziła prawie do załamania nerwowego i że ją błagał żeby przestała :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję:
WaszaUlubionaFeminiistka 2018-12-17 07:40:50
Jaki ban jak mogę pisać xD 
Zapomnij, satysfakcja z wkurwiania Mareczka jest zbyt duża xD Dziś pewnie będzie kminił jak to zrobić ?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2018 o 19:45, SzatanKrieger napisał:

Swoją drogą ciekawe jakby ona się czuła gdyby na jej portalu, wklejano "mizogenistytytytyczne treści o patriarchalnym i samczym" wydźwięku.  

Nie, bo garsoniera jest bardzo pożyteczna. 

Cieszę się i dziwię, że tak późno wywaliliśmy tego parcha z forum. Ona nigdy nie chciała nic zrozumieć, nie szuka pomocy, udaje zagubioną. Zero szacunku do użytkowników, pogarda, notoryczne łamanie regulaminu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Weź ją wywal i tyle. Jakie honorowe zachowanie z jej strony? Szkoda strzępić ryja na niereformowalne osoby, które nic nie wnoszą do tego miejsca.

 

EDIT: ok zobaczyłem, post że ma od wczoraj bana. Ale dlaczego była ostatnio zarejestrowana godzinę temu na forum?

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No po tylu miesiącach mogę się wreszcie do tego odnieść bez pośrednictwa @SzatanKrieger. No i w ogóle miło, że konto nie zostało zbanowane :D 

 

Tak jak napisałam Panu Administratorowi w wiadomości prywatnej, mogę go przeprosić jako człowieka, ale nie jako twórcy mizoginistycznych książek. Po prostu rozumiem, że jak ktoś nad czymś ( cokolwiek by to było) pracuje, a jest to w pewien sposób kradzione może czuć się w pewien sposób oszukany. 

Ale przypominam prawo o właśności intelektualnej, że ja niczego złego nie zrobiłam. A ścigać powinien ludzi, którzy tę książkę upublicznili. 

A to, że ja jestem biedną istotką to chyba oczywiste :D 

 

 

Ale przemyślałam inną sprawę. Po pierwsze poznałam tu kilka wartościowych osób. I one po części namawiały mnie wtedy, bym zrobiła coś czego zupełnie nie czuję, zrobiłam to częściowo tak, by nie czuć, że robię coś robić nie chcę. 

 

Po drugie. Nie mogę powiedzieć, że to forum nie ma żadnej wartości. Co prawda dokładnie odwrotne niż tu mowa. To o mężczyznach można się tu wiele dowiedzieć, do czego są zdolni, jacy naprawdę są. Jakie mają podejście do kobiet. Dzięki niemu dobre kilka kobiet, które znam i to czytały zostały feministkami. Więc w sumie good job.

 

I wreszcie po trzecie nawiązując do wypowiedzi @Rnext już na jedną mizoginistyczną stronę wpłaciłam. Nawet jej twórca pisał o tym, że jej fani powinni się wstydzić. 

Mowa oczywiście o świadomości związków. 

I nie było to żadna moja megalomania. Napisałam mu, że nie będę wspierać mizoginii, ale jak zrobi zrzutkę na swoją chorobę, na którą cierpi wtedy go wesprę w tym, bo jako do człowieka nic nie mam. Powiedział, że nie chce nic ode mnie tylko właśnie, żebym go nie niszczyła. Możesz się go zapytać o to, ciekawa jestem czy się tego wyprze :D 

Potem jak strona groziła wyrzuceniem z serwera stwierdziłam, że co mi szkodzi.

 

Także, stwierdziłam, że takie strony może z jednej strony są niebezpieczne zwłaszcza dla młodych mężczyzn, co dopiero szukają siebie i trafienie tu, kiedy jeszcze nie mają doświadczenie z kobietami jest bardzo szkodliwe. Z drugiej strony myśl, że ludzie z takimi poglądami chodzą po świecie i kobieta takiego spotyka nie wiedząc o istnieniu takiego typu to, aż dreszcze przechodzi. Dobrze móc czytać co siedzie w głowie takich facetów, jakie zachowania mogą świadczyć, że ma się do czynienia z " samcem". 

 

I głównie właśnie dlatego, za pokazywanie prawdy o mężczyznach mogę coś wpłacić na forum, ale jak się coś zgubi i ktoś to znajdzie nie można oskarżać go o kradzież, tylko szukać złodzieja. 

 

To tyle chciałam powiedzieć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.