Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

@Fit Daria - Szantaż to nie jest dowód miłości. To jest pokazanie, że jest się egoistą i zamierza się wykorzystać drugiego człowieka poprzez jego strach.

 

A po co w ogóle porównywać bicie żony do niszczenia kogoś psychicznie? I jedno i drugie jest złe. Ty nie rozumiesz tego bo jesteś kobietą i nigdy Cię to nie spotkała żadna chujnia spowodowana tym jakie potrafią być kobiety. Generalnie widać, że mało jeszcze wiesz o życiu i jesteś naiwna. Nie chce mi się już pisać dalej bo wiem, że jesteś na etapie, że i tak chuja to da, pozdro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz młode kobiety są tak rozpuszczone i wiedzą że im więcej wolno i za fałszywe zeznania dostaną jakieś zawiasy lub małą karę finansową więc pozwalają sobie na więcej.

Z facetami bywa różnie i kombinatorów nie brakuje, ale ostatnio jest więcej kobiet które są zdemoralizowane niż mężczyzn, w dodatku prawo broni takich kobiet.

Dlatego najlepszy wybór to związek bez ślubu bo w razie czego jeśli zacznie kobieta odpierdalać to podziękujesz i się pożegnasz.

W razie czego nie wpadniesz w kłopoty jeśli trafisz na kombinatorkę i manipulatorkę.

Jeżdżę co roku po turnusach rehabilitacyjnych i co tam kobiety odwalają gdy jadą same to aż głowa boli.

Najwięcej po dupie dają te 30-40 które już maja męża i dzieci, facet pilnuje dzieciaka a ta się puszcza z kim popadnie, ale jak mis dzwoni to zawsze jest tekst typu "wiesz kochanie ja tu codziennie chodzę z koleżankami z kijkami i dlatego nie mam czasu rozmawiać wiec odbiera telefon raz na 2/3 dni i jeszcze mu kity wali".

Sam byłem kilka razy świadkiem takiej akcji i laska mi powiedziała że ona pojechała odpocząć od męża i dzieci i się zabawić bo w domu jej się nudzi. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pillsxp napisał:

Najwięcej po dupie dają te 30-40 które już maja męża i dzieci, facet pilnuje dzieciaka a ta się puszcza z kim popadnie, ale jak mis dzwoni to zawsze jest tekst typu "wiesz kochanie ja tu codziennie chodzę z koleżankami z kijkami i dlatego nie mam czasu rozmawiać wiec odbiera telefon raz na 2/3 dni i jeszcze mu kity wali".

Hahah nie to co faceci pukający mlodsze panny, które się zakochują i ranią dwie kobiety naraz. Tu dłużej w pracy, tu wyjazd służbowy. Zresztą był niedawno wątek o tym, że nawet będąc w udanym związku marzycie o ruchaniu innych. Czytałam niedawno porady dla panów jak zdradzać, by się żona nie skapnęła. Np kazać kochance używać takich samych perfum co żona i inne złote rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie sobie odpowiedziałaś dlaczego kobiety tak naciskają na ślub.

Jak już taka się ożeni to potem może robić co chce bo "hulaj dusza, piekła nie ma"

Jakbym wiedział że kobieta będzie w porządku i nie będzie odpierdalać to pewnie nic bym nie miał przeciw ślubowi.

Ale skoro już widziałem nie jedno w życiu i nic mnie już nie zaskoczy to na pewno nie wejdę w związek który miałby się skończyć ślubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pillsxp napisał:

le skoro już widziałem nie jedno w życiu i nic mnie już nie zaskoczy to na pewno nie wejdę w związek który miałby się skończyć ślubem.

I masz prawo. Byleś grał zawsze w otwarte karty.

Ja też wiele widziałam, wiem jacy są faceci, że jesteś fajna póki masz dobrą dupę i cycki, póki chce Cię rżnąć  - "dopiero jak mężczyzna sie zestarze i demon seksu go opuści dostrzega w kobiecie człowieka".

Potem jak nie zostawiają to zdradzają, często nie szanują, chcą dominować nad kobietą, ciągle im mało seksu, obowiązki domowe i przy dzieciach głównie na nią spadają. 

Jakbym jeszcze do tych wszystkich superlatywów miała dodać związek bez ślubu czyl, że na koniec w razie rozstanie zostanę z ręką w nocniku to ja dziękuję. 

Jedyny argument za małżeństwem i związkiem z facetem to jest to, że mogę mieć zabezpieczenie finansowe.

 

Mój dziadek, którego tak wszyscy tu kochają ciągle się pyta o to, nawet powiedział, że jak wyjde za mąż od razu dostanę spadek, co mnie niesamowicie zezłościło.

Bo nie widzę siebie ani w tej roli, a już na pewno w roli matki, ale jak już mi odwali, to żebym była w razie czego zabezpieczona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria czy wiesz ile % oskarżeń o przemoc lub gwałt wniesionych przez kobiety  jest fałszywych? 

 

Jak nie wiesz to się dowiedz, jest to lwia część tego typu spraw, dla ułatwienia dodam, że w zależności od kraju tylko 2 - 10% tego typu oskarżeń jest prawdziwych. 

 

Parafrazując Panią Spurek "Kłamstwo i fałszywe oskarżenia ma płeć ..... " 

 

Jaki z tego morał, a taki że dawanie coraz większych przywilejów kobietom, tak Daria PRZYWILEJÓW, bo o równości wobec prawa nie ma mowy..... powoduje to masowe nadużywanie tych przywilejów przez kobiety. 

 

Gdybyśmy żyli w normalnym społeczeństwie, to te 90 - 98% kłamiących pań, kończyłoby w więzieniach, a w większości przypadków nie wyciąga się wobec nich konsekwencji. 

 

I największą krzywdę właśnie te kłamliwe kobiety wyrządzają innym kobietom, bo na jedną skrzywdzoną przypada dziewięć lub więcej, które skrzywdzone nie były, a kłamią dla korzyści, poklasku, chęci zemsty lub bo tak jest modne, a to później prawdziwe ofiary mają pod górkę. 

 

 

  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mosze Red napisał:

Jak nie wiesz to się dowiedz, jest to lwia część tego typu spraw, dla ułatwienia dodam, że w zależności od kraju tylko 2 - 10% tego typu oskarżeń jest prawdziwych.

Jakieś źródło tych niesamowitych danych? Bo statystyki, które ja znam mówią 1-2% fałszywych oskarżeń, co i tak na moje jest zawyżone, a jak są prawdziwe to szybko kłamstwo wychodzi. I szkoda, że nie są karane, bo jedyne z czym się z Tobą zgodzę to z tym, że to szkodzi prawdziwym ofiarom. 

 

7 minut temu, Mosze Red napisał:

Taki z tego morał, a taki że dawanie coraz większych przywilejów kobietom, tak Daria PRZYWILEJÓW, bo o równości wobec prawa nie ma mowy..... powoduje to masowe nadużywanie tych przywilejów przez kobiety. 

I dobrze, że są przywileje biorąc pod uwagę liczbę nierówności biologicznych i społecznych. Ale równych praw nadal nie ma. Wobec kobit łamane są w Polsce prawa człowieka.

Nadal dużo mniej zarabiamy, jesteśmy ofiarami przemocy - fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, seksualnej, ofiarami slutshamingu, molestowania, protekcjonalnego traktowania i wiele innych rzeczy, z którymi trzeba walczyć by osiągnąć sprawiedliwość płciową.

Równość to nie tylko prawo. Równość kiedy faceci nie zachodzą w ciążę i nie mają okresu nie jest sprawiedliwością. Podobnie jak to, że najwyższe zarobki wiążą się z posiadaniem męskich cech. I nie ma to nic wspólnego z inteligencją, ale z tym, że system jest robiony pod mężczyzn. 

 

13 minut temu, Mosze Red napisał:

Gdybyśmy żyli w normalnym społeczeństwie, to te 90 - 98% kłamiących pań, kończyłoby w więzieniach, a w większości przypadków nie wyciąga się wobec nich konsekwencji. 

I to jest złe akurat. Bo na tym cierpią prawdziwe ofiary i doszliśmy do tego, że ofiara jest obwiniana zamiast sprawcy, wiele kobiet w ogóle nie zgłasza ze strachu przed upokorzeniem, obwinianiem. Dziwnym trafem to dotyczy głównie przestępstw gdzie ofiarami są najczęściej kobiety. 

Chodzi o to, by nie zgłaszała. 

Jak kobieta zajdzie w ciążę słyszy, że za błędy trzeba płacić. A jak młody facet gwałci to słyszy współczucie i oburzenie, że nie można przez jeden błąd marnować mu życia i, że przed nim kariera. A jak jest synem kogoś ważnego to już na pewno ta smarkula kłamie albo prowokowała.

 

Prawo eksmisji podejrzanego o przemoc domową przez policję to świetny pomysł ochroni wiele ofiar.

Ale wszędzie tam gdzie chodzi o ochronę kobiet jest oburzenie, jak przy me too. To co jest marginesem traktowane jest jak rzadkość. Każda kłamie, a prawdziwe ofiary to się prawie nie zdarzają. To jest coś z czym należy walczyć, by była równość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wcześniej przechodzi na emeryturę?

Kobiety wcześniej przechodzą na emeryturę ze względu na płeć i to one maja najwięcej przywilejów.

Przy me too już wychodzą wałki że cześć afer związanych z molestowaniem to kłamstwa żeby kobiety miały jeszcze więcej przywilejów.

Przykład z policji gdzie na siłę przyjmują policjantki nawet te które się do tego nie nadają bo głupie feministki wymusiły równouprawnienie.

Policjant z rodziny też to potwierdził że odkąd na siłę przyjęli kobiety to same problemy z nimi bo mało która nadaje się do akcji, ale szefostwo wysyła ją na akcje z facetem i potem mężczyzna musi myśleć i działać za 2 osoby.

Dlaczego nie ma równouprawnień przy segregacji śmieci albo pracy przy wywożeniu gnojówki czy pracy przy ściekach.

Do brudnej roboty to żadnej chętnej kobiety nie ma, ale jak już nie trzeba pracować to tabun feministek leci żeby dostać pieniądze.

Edytowane przez pillsxp
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria

 

Wiesz, tak sobie myślę o Tobie i największy szok uważam, że przeżyjesz kiedy się dowiesz jak zostałaś zmanipulowana i jak to o co walczysz jak ci się wydaje, było zmarnowanym czasem. Nie stajesz się młodsza, tylko z każdą sekundą jesteś bliżej końca (śmierci) a Ty walczysz o uciemiężone kobiety w Polsce, które nigdy nie miały lepiej w tym kraju - szczególnie, że jest to spowodowane kosztem mężczyzn.

Wiesz, najlepsze jest to, że takie agentki jak Ty ZUPEŁNIE ignorują to co się dzieje w krajach Islamu chociażby, abstrahując ...

Masz w swoich przemyśleniach prawdy ale zostało to zmiksowane z czymś co Ci zainstalowano. Otrząśnij się dziewczyno bo żadna feministka Ci nie pomoże w opłaceniu rachunków, masz tylko swoich najbliższych a jeśli ich nie masz, to masz TYLKO SIEBIE. Nie mnie, nie Marka, nie inną kumpelę feministkę tylko SIEBIE. Ludzie innym ludziom pociskają kity i wierz mi gdy to mówię bo wiesz, że ja Cię nie kłamię bo nawet gdybym chciał to nie mogę. 

 

 

Zadbaj o siebie tak jak dbasz o "PRAWA KOBIET

 

Powtarzam, żadna kumpela ideoloszka Ci nie pomoże w Twojej biedzie, weź zamknij te tuby propagandowe lewicowe, wyjdź na prostą i dopiero wtedy baw się w naprawienie świata.

Tracisz najlepsze lata na słuchanie jaka to nie jesteś gówniana i beznadziejna tutaj, przestań żyć programami autodestrukcyjnymi bo tak długo nie pociągniesz. 

Zostaw te forum, zostaw tą walkę bo ona i tak będzie się toczyć bez Ciebie, daj se w ryj strzała bo to wszystko co robisz służy interesom pewnych ludzi a nie przeciętnej Polskiej kobiecie. Ta cała szpurek czy jak jej tam jest z czarnogłowych albo jest maskotką - twarzą danej ideologii. Wszyscy, którzy są promowani mocno są z rodzin czarnogłowych i chciałbym zauważyć, że są to w szczególności działacze lewicy.

 

Opamiętaj się i mówię Ci to jako kolega/przyjaciel/brat forumowy bo to co robisz to jest autodestrukcja w czystej postaci połączone z masochizmem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria, Tobie czasem sufit na łeb się nie spadł?  

To jest tak żenujące,  Twoja postawa i argumentacja jest tak absurdalna,  że zaczynam o podejrzewać że jesteś albo jakimś niedopracowanym botem, albo nieśmiesznym i słabo opłacanym trollem na usługach tego łaka Awięc. 

 

Nawet nie wiem jak to komentować juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence Kwestia postrzegania. Ja uważam, że mężczyźni są biologicznie uprzywilejowani. I mówienie o prawie bagatelizując to, że przez brak macicy mają łatwiej w życiu jest słabe. Sprawiedliwość płciowa powinna brać pod uwagę wszystkie czynniki. Skoro oni mają biologicznie lepiej to kobiety powinny mieć przywileje prawne, by to wyrównać. To jest sprawiedliwość.

I nie wierzę w żadnego stwórcę jest jak jest i trzeba jedynie teraz próbować za pomocą techniki, nauki wyrównywać to. Moim marzeniem jest sztuczna macica na przykład ;) 

 

@Falka Elen Dodaje Cię do ignorowanych, więc się nie kłopocz z kolejnymi niemerytorycznymi inwektywami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Saro, wielu lewicowych tzw. naprawiaczy świata próbowało już "wyrównywać". Z reguły kończy się to terrorem, masowym mordem i obozami koncentracyjnymi, niestety. Tak to jest, gdy kolejny opętaniec próbuje zbudować Raj na ziemi.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.