Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

Dla porządku przypomnę tylko, że dysktujecie o dyskryminacji i uciemiężeniu kobiet z dziewuszką, która w życiu sama nic nie osiągnęła (i nie osiągnie - możecie robić screeny), te pierdoły może pisać tylko dlatego że pasożytuje na mężczyźnie oraz nie rozróżnia pojęć popytu i podaży, nie rozumiejąc ich. 

 

Także tego ?

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Fit Daria napisał:

@Florence Kwestia postrzegania. Ja uważam, że mężczyźni są biologicznie uprzywilejowani. I mówienie o prawie bagatelizując to, że przez brak macicy mają łatwiej w życiu jest słabe. Sprawiedliwość płciowa powinna brać pod uwagę wszystkie czynniki. Skoro oni mają biologicznie lepiej to kobiety powinny mieć przywileje prawne, by to wyrównać. To jest sprawiedliwość.

I nie wierzę w żadnego stwórcę jest jak jest i trzeba jedynie teraz próbować za pomocą techniki, nauki wyrównywać to. Moim marzeniem jest sztuczna macica na przykład ;) 

 

Jeśli uważasz że zwiększenie przywilejów dla kobiet jak tutaj piszesz to równouprawnienie to weź kobieto zgłoś się ale na leczenie nóg, bo na głowę już za późno chyba.

Najpierw piszesz o równouprawnieniu, a teraz sama mówisz że kobiety powinny mieć więcej przywilejów ze względu na płeć.

Czy ty czasem nie masz schizofrenii?

Jak ci tak źle w skórze kobiety to czemu się na faceta nie przerobisz?

W końcu już jest taka technika i nawet niektórzy faceci przechodzą operacje plastyczne plus terapie hormonalną celem zmiany płci.

Ręce opadają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Azizi napisał:

Dziwię się że jeszcze wchodzicie w dialog. Dziwię się.

Ta kobieta jest zaburzona i też mnie dziwią te dyskusje.
Ona pierd*li feminazistyczne kocopoły, a prywatnie masturbuje się na myśl o jednym samcu z forum(obiecałem, że nie powiem który;)
Sama też kiedyś przyznała, że jakby poznała mężczyznę och ach marzeń, to by ten cały feminizmi srinizm rzuciła w kąt i zajęła się ładnie wychowywaniem dzieci, których notabene tak bardzo pragnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777

 

Myślę, że nie ma sensu upubliczniać prywatnych rozmów bo to nie eleganckie. 

 

Feministki są pełne sprzeczności i nie zrozumienia, chcą dobrze ale Ci co chcą dobrze jakimś dziwnym trafem powodują ogromne cierpienia i efekt jest odwrotny.

 

@Fit Daria Pisałem Ci, tylko tutaj wiadro pomyj na siebie ściągasz. 

Przeczytaj jeszcze raz tamtą wiadomość jeśli Cię ominęło bo tylko sobie krzywdę robisz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Może Ty jej coś spróbuj przetłumaczyć, może kobieta kobietę zrozumie ?

 

A co do waszych legendarnych "40 lat i faceta mnie zostawia" chciałbym przypomnieć, że większość tak nie robi ale chciałbym również przypomnieć, że kobiety SAME WYBIERAJĄ swoim gadzim mózgiem takich co będą zdradzać, którzy mają nałogi itd itp....

 

Dlatego kobieto wybierz mądrze ?

 Sugeruję alfabetę :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Tak fantazjuje o samczym trójkąciku, a ja popatrzę ew zabawie ze Strapponem jeśli miałabym brać  :D Jako terapii wstrząsowej na mizoginie ;) 

A do do reszty każdy ma gorszy dzień i dobrze wiesz, że to było chwilowe. Wiem jacy są faceci to raz. A dwa nie pozwolę, by instynkty mną rządziły.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Jestem za wolnością wypowiedzi, jeśli FitDaria ma ochotę wyrzucać z siebie wątpliwości czy poczucie niesprawiedliwości, nie mam nic przeciwko temu.

Aczkolwiek apeluje o kulture i swobodę wypowiedzi. 

Bo mam wrażenie, że część użytkowników to wręcz się onanizuje na myśl, że mogą jej poubliżać i dowartościować się jej (rzekomą) głupotą.

 

Szatan prooszę Cię:P Tobie się wydaje że występuje taki typ meżczyzny który nigdy pod żadnym pozorem nie zdradzi? I oczywiście kobieta ma takiego rozpoznać i wyprzedzić jego poczynania 30 lat do przodu?

Nie wiesz tego i NIGDY nie przewidzisz....gwarantuje Ci, że sam siebie nie możesz być pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Może kiedyś zrozumiesz, że nic mną nie manipuluje. Nie jestem podatna na ideologie, z wieloma rzeczami się nie zgaszam z feminizmem. Wiem czego chce, czego nie akceptuję, z czym się nie pogodzę, co chcę zmienić.

 

Ty tego nie zrozumiesz, bo dla Ciebie nierówności są dobre. 

 

Do pracy niedługo pójdę jak załatwię zaliczenia. Ale to niczego nie zmienia. Moje poczucie szczęścia jest silnie od tego uzależnione. Bo nie jest kobietą, która go zazna rodząc dzieci i być kurą domową. Nie panuje jeszcze nad tym na tyle, by bardziej się przeprogramować. Więc chce się realizować w inny sposób. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

YBIERAJĄ swoim gadzim mózgiem takich co będą zdradzać, którzy mają nałogi itd itp....

Tak, tak zawsze wina kobiety, męskie zdrady też.

 

To facet wybiera gadzim mózgiem takie co fałszywie oskarżają. Mężczyzno wybierz mądrze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tytuschrypus napisał:

Dla porządku przypomnę tylko, że dysktujecie o dyskryminacji i uciemiężeniu kobiet z dziewuszką, która w życiu sama nic nie osiągnęła (i nie osiągnie - możecie robić screeny), te pierdoły może pisać tylko dlatego że pasożytuje na mężczyźnie oraz nie rozróżnia pojęć popytu i podaży, nie rozumiejąc ich. 

Ależ osiągnie. Doprowadzi nas do szewskiej pasji. Tyle dobrego że nie pisze bloga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że kobieta wybiera tzw "gadzim mózgiem" i zamiast wybierać ułożonego faceta to wybiera podświadomie drania, bydlaka i degenerata.

Potem zdziwienie że "dlaczego on taki jest, przecież go zmienię z czasem i ułożę" i tym podobne teksty.

Też kiedyś słyszałem od kobiety która cierpiała z powodu wybrania sobie drania żeby go zostawiła to odpowiedziała że " ona go kocha i nie może od niego odejść".

Weź tu zrozum kobietę, nie mówię że wszystkie takie są, ale niestety przeważająca większość.

Niektóre kobiety myślą i pracują nad sobą i nad swoim "gadzim mózgiem" aby potem nie wpakować się w gówno.

Mówiłem też że znam feministkę która chyba gorzej nie mogła trafić na faceta i czytając Fit Daria niestety czuje że dziewczyna jak się nie weźmie za siebie to skończy tak tamta feministka.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, deomi napisał:

Nie wiesz tego i NIGDY nie przewidzisz....gwarantuje Ci, że sam siebie nie możesz być pewien.

Masz rację ale nie bierzesz pod lupę jednostki, które siebie poznały.

Przecież to tylko ciągnoty fizyczne więc ja jestem siebie pewien co nie znaczy, że nie byłoby pokusy i je już przerobiłem. Naprawdę kiedyś za granicą się do mnie przyklejała świetna sympatyczna Rumunka a mam słabość do uśmiechniętych sympatycznych kobiet i w dodatku miłych :D Mimo, że byłem singlem a ona mężatką to nie skorzystałem, czasem przechodzi przez myśl, że czemu nie bo widziałem ją jak trzymała za rękę innego pracowika jakiś miesiąc później ale cóż. Jak pisałem była pokusa ale NIE to NIE.

Zresztą stawianie włożenia wacka w kobietę po to by zdradzić siebie jest wyjątkowo słabe, nie które kobiety przecieniają wartość swojej waginy nad faktyczną wartość swojego wnętrza/bytu/istoty/ indywidualnej psyche - zwał jak zwał.

 

12 minut temu, deomi napisał:

Bo mam wrażenie, że część użytkowników to wręcz się onanizuje na myśl, że mogą jej poubliżać i dowartościować się jej (rzekomą) głupotą.

 

Mnie też to tu spotyka, tylko wiadomo z jakich powodów, a @Fit Daria bo wali feminizmami czego tutejsi użytkownicy raczej nie cierpią. Każde odchylenie od normy jest piętnowane WSZĘDZIE. Ty też jesteś po za normą i też Ci pociskają, taki nasz żywot.

 

12 minut temu, deomi napisał:

Tobie się wydaje że występuje taki typ meżczyzny który nigdy pod żadnym pozorem nie zdradzi?

No, ja nim jestem a po co miałbym zdradzać?

Trafiłaś w Himalaistę :P 

 

10 minut temu, Fit Daria napisał:

Więc chce się realizować w inny sposób. 

Dasz sobie radę ;) 

9 minut temu, Fit Daria napisał:

To facet wybiera gadzim mózgiem takie co fałszywie oskarżają. Mężczyzno wybierz mądrze ;) 

To prawda nie licz, że facet wybierze mądrze bo my głównie patrzymy na wygląd, natomiast kobieta jest mądrzejsza i patrzy szerzej, więc koniec końców to kobieta wybiera, facet tylko próbuje siebie przeforsować, no chyba iż wygląda jak Don Flamingo to wtedy inna sprawa. 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

To prawda nie licz, że facet wybierze mądrze bo my głównie patrzymy na wygląd

Więc good bye, bo coś takiego mam w 4 literach :) Jak przestaniecie myśleć kutasem i będzie wybierać mądrze, patrzeć na to co w kobiecie wartościowe to wtedy może uznam, że jesteście zdolni do miłości. Póki co to dla mnie jakaś farsa. Jak komuś pasuje być kochaną za dupę proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Libertyn napisał:

Tyle dobrego że nie pisze bloga.

Nie martw się strona na fejsie już powstała. Blog też powstanie :)

19 minut temu, pillsxp napisał:

Mówiłem też że znam feministkę która chyba gorzej nie mogła trafić na faceta

Na kogóż takiego trafiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fit Daria napisał:

Na kogóż takiego trafiła?

Na takiego nieroba że ona musi zapierdalać na półtora etatu bo jej misio nie chce/nie może pracować.

Ciągle chodzi po lekarzach jaki to on chory i wogóle, a ostatnio jak mieli razem jechać na 2 dni na biwak to nagle on ciężko chory i nogi go bolą.

Jak żoneczka była gorliwa feministka co na każdej manifestacji bywała pojechała z dziećmi to nagle on doznał cudownego ozdrowienia i już był poza domem.

Oczywiście przed jej przyjazdem już zdążył wrócić i udawać jaki to on ciężko chory i jak go nogi bolą.

 

Edytowane przez pillsxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Jak pisałem była pokusa ale NIE to NIE.

Tylko, że za 5 - 10- 20  lat będziesz w zupełnie innym momencie życia, z zupełnie innymi doświadczeniami, wiedzą i stanem psychofizycznym. I na zupełnie innym poziomie relacji w związku.

Podejrzewasz że wszyscy czterdziesto - pięciesieciolatkowie zdradzający swoje żony, brali z nią ślub jako dwudziestokilkulatkowie z założeniem że bedą ja zdradzać? No raczej nie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zasady to żadna nie wiadomo jak piękna kobieta nie przekona do tego żeby iść z nią do łózka.

No chyba ze mnie tak upije że film mi się urwie i nic nie będę pamiętał, ale to już wtedy chyba gwałt a nie zdrada.

Zawsze kierowałem się zasadami i nigdy nie szedłem z żonatą kobieta do łóżka choćby nie wiadomo jak ładna była, a raz mnie jedna korciła, ale zapanowałem nad popędem i odpuściłem.

Edytowane przez pillsxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pillsxp Raczej mi to nie grozi. Zakładając, że kiedykolwiek będą zainteresowana mężczyznami. To akurat taki typ jest dla mnie jednym z najgorszym. Nie rozumiem partnerek tych Ferdków Kiepskich.

 

Seksuolog mnie ostrzegał przed innym typem mężczyzny, do którego może mnie ciągnąć, a co na pewno dla mnie dobre nie będzie z czym się zgadzam, ale raczej nie ma obaw, bo czuję zbyt potężny wkurw na tę rasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.