Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, pillsxp napisał:

Na takiego nieroba że ona musi zapierdalać na półtora etatu bo jej misio nie chce/nie może pracować.

Ponieważ Fit Daria leczy nerwy ja Ci odpowiem za nią, używając jej argumentu stosowanego gdy piszemy o kobietach - nierobach*

 

Ustawił się dobrze, wie że ona zarobi to po co on się ma męczyć? Niegłupi gość. 

 

*Ponieważ śmiem twierdzić że intelektualny poziom forum spada podkreślę na wszelki wypadek, że to nie jest mój prawdziwy pogląd, a jedynie ukazanie debilizmu fit Darii ;)

 

@Rnextszkoda trochę, liczyłem że dowiem się jak dążąca do harmonii, równości i partnerstwa Fit Daria zamierza walczyć z kobiecą hipergamią - bo przecież co do zasady kobiety wcale nie chcą partnera na równym poziomie, tylko takiego lepiej sytuowanego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy dalej się dajecie prowokować, dalej drążycie temat. Ręce opadają.

Przecież ani nie zmienicie jej światopoglądu bo widać że są klepki na oczach, ani czas który poświęcacie na merytoryczne odpowiedzi nie jest czasem dobrze spożytkowanym.

 

Zapowiada się słoneczna niedziela, szkoda marnować czasu, tak jak ktoś wspomniał, na beton.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fit Daria napisał:

Jak przestaniecie myśleć kutasem i będzie wybierać mądrze, patrzeć na to co w kobiecie wartościowe to wtedy może uznam, że jesteście zdolni do miłości. Póki co to dla mnie jakaś farsa. Jak komuś pasuje być kochaną za dupę proszę bardzo.

Dlaczego uważasz, że jesteś wartościowa z punktu widzenia relacji damsko - meskich? Wartość ma tu coś, co jest ważne dla drugiej strony i to w niej dostrzega. Wartością może tu też być jakaś rzadka cechą itp. Zarówno mężczyźni jak i kobiety patrzą na relacje z perspektywy instynktów ewolucyjnych. Potwierdzają to badania naukowe np. Davida Bussa. Co ty masz takiego, że uważasz, że należy ci się coś więcej tzn. co masz takiego, by mężczyzna nie patrzył na ciebie jedynie z punktu widzenia instynktu? Bo jak narazie twoja postawa jest niesamowicie odpychająca z punktu widzenia tego co mężczyzna normalnie chciałby mieć (kobiecość, delikatność, troskliwość, uległość, stwarzanie dobrych warunków w domowym ognisku itp.). Ponawiam pytanie:

Co ty masz takiego, że uważasz, że należy ci się coś więcej? 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feministyczna "równość" w Hiszpanii wygląda tak, że 90% oskarżeń o przemoc domową przeciwko mężczyznom jest fałszywych. 70% samobójstw mężczyzn jest spowodowanych fałszywymi oskarżeniami. Artykuły na ten temat:

https://www.kukuruyo.com/2016/02/17/spain-gender-laws-a-country-against-men/

https://www.avoiceformen.com/feminism/government-tyranny/spanish-feminist-establishment-is-shaking/

 

I film dokumentalny:

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 1.06.2019 o 22:57, Fit Daria napisał:

Więc good bye, bo coś takiego mam w 4 literach :) Jak przestaniecie myśleć kutasem i będzie wybierać mądrze, patrzeć na to co w kobiecie wartościowe to wtedy może uznam, że jesteście zdolni do miłości. Póki co to dla mnie jakaś farsa. Jak komuś pasuje być kochaną za dupę proszę bardzo.

Ojej... Kolejna, która sączy jad na facetów bo jeden ją kopnął w duszala. Nic nie poradzimy... A to ten cały żal ubrany w białe rękawiczki, ta chęć zemsty, takie dojrzałe. No kobieta oczytana i wyzwolona XXI wieku.

Do wiadomości twej, około 75% związków kończą kobiety. Kobiety równie często zdradzają. Więc skończyłaś waść, ale wstydu nie oszczędziłaś. Sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie i Panie @Fit Daria znów odleciała, musicie to zobaczyć, musicie tego wysłuchać ?

 

Dzielne, samodzielne i postępowe, a co najważniejsze niezależne kobiety, są niezależne dzięki waszej kasie ?  

 

Prawda objawiona ? 

 

 

 

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red

be7.jpg

 

Dotarło do niej, że dziadek wiecznie żył nie będzie. Weźcie się kobiety do roboty a nie szukajcie nie wiadomo czego. Nie wiem czy ona jest tak tępa czy trolluje. Takie coś by sprawiło, że mężczyźni nie będą się żenić po prostu.

Zresztą myślę, że jej takie problemy nie będą dotyczyć. Nawet jak się trafi jakiś fetyszysta który lubi grubaski, nie będzie na tyle głupi żeby się z nią żenić.

Edytowane przez m4t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie że ta Gloria, która trollowała krytykując intercyzę i testy DNA, i implikowała nam że mamy nie sprawdzać czy dziecko jest naszym dzieckiem, tylko zamykać gęby i płacić/wychowywać nawet jak bobas jest efektem skoku w bok małżonki, to może być ta FitDaria? O istnieniu FitDarii dowiaduje się teraz, ale to co mówicie o niej dziwnie zbiega się z bełkotem i kalumniami, które zafundowała pani Gloria.

 

@Mosze Red @Marek Kotoński Co Wy na to by sprawdzić prewencyjnie IP obu kont? 

Edytowane przez tomekbat
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, szamanka napisał:

A ja zaczęłam się gibać, jak ona i z obawy, że za chwilę zacznę próbować mówić w ten sposób - wyłączyłam obraz i dźwięk! :D Brrrrrrr ommmm! Szok ;)

Ty uważaj na to na czym się "gibasz". ? 

26 minut temu, MalVina napisał:

Ona uważa, że 2 tys to pryszcz na dupie, gdy wiele osób za takie pieniądze utrzymuje cała rodzinę. I to ona się uważa za ogarniętą i samodzielną?  Kobieta ma dostawać "wynagrodzenie" za wychowywanie dziecka i siedzenie w domu? ????

Jak się nie przepracowało nawet jednego dnia, tylko żyję się za hajs dziadka (o kurwa to też obleśny samiec) to można takie kocopoły pierdolić...

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.