Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

@Eleanorja z kolei miałem problem ze złapaniem o co jej w ogóle chodzi, zero ładu i składu w wypowiedzi, bo to że intercyza jest be to wiadomo;)

 

40 minut temu, Quo Vadis? napisał:

jeszcze żeby wszyscy odprowadzali podatek "Daria +"

Wtedy osiągniemy poziom Wenezueli szybciej niż sama Wenezuela;)

Alternatywnie można Darię wysłać na Saharę, po jakimś czasie zabraknie tam piasku:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand najzabawniejsze jest to, że dla niej samodzielna kobieta to taka, która nie robi kariery, rodzi dziecko i żyje całe życie na koszt męża, później się rozwodzi i dalej żyje na jego koszt.

 

Czyli wyzwolenie i feminizm polega w jej wydaniu na życiu na cudzy koszt ?  

 

Na dodatek kompletnie nie wie o czym mówi, mówi że pieniądze męża powinny być pieniędzmi wspólnymi, co świadczy o elementarnej nieznajomości prawa kodeksowego, praktyki prawnej oraz realnej sytuacji w Polsce. 

 

Przecież w małżeństwie zarobki małżonków wchodzą w skład majątku wspólnego z niewielkimi wyjątkami jak np. nagrody sportowe (nie pensje sportowców tylko nagrody), nagrody za osiągnięcia zawodowe/ naukowe, prawa autorskie (nie przychód z praw autorskich w trakcie trwania małżeństwa, bo ten wchodzi do majątku wspólnego) itp. W sumie te wyjątki dotyczą bardzo niewielkiej grupy osób, wyjątkowo uzdolnionych w jakiejś dziedzinie, więc dla ogółu społeczeństwa mają znaczenie praktycznie żadne, bo jak Pan Stefan dostanie 10k nagrody jubileuszowej za 20 lat pracy, a co miesiąc przez te dwadzieścia lat przynosi do domu 5k to i tak z nagrody jubileuszowej będą grosze. 

 

Jeśli jeden z małżonków marnotrawi majątek/ zaniedbuje potrzeby rodziny można skierować sprawę do sądu, żeby pieniądze z zarobków owego marnotrawcy były wypłacane do ręki/ na konto strony niemarnotrawiącej (ogarniętej). 

 

Czyli żeby żona dobrała się do pensji męża, mąż musi mieć jakieś patologiczne skłonności i zaniedbywać rodzinę lub odwrotnie mąż do pensji żony. 

 

Czyli ona domaga się czegoś co jest zapisane w polskim prawie od roku 1964 i jest egzekwowane w ramach powszechnej praktyki prawnej ? 

 

Walczy o coś co istniej od ponad pół wieku, ale jakiś spierdoks od gender studies pocisnął jej kit, że tego nie ma i o to trzeba walczyć ?  

 

Chodzi i bezrozumnie powtarza jakieś wymyślone farmazony.

 

Czemu pogrubiłem jedno zdanie, bo myślę że tu piecze dupa, one chcą zarządzać majątkiem w sposób dowolny z samej definicji, z racji tego że zostają żoną, a nie tylko wtedy gdy są w tym lepsze od męża. Bo marnotrawienie majątku to nie tylko wydawanie na nałogi jak alko, hazard, narkotyki, rozdawnictwo czy inne patologie (co jest niewielkim zjawiskiem w skali całej populacji), ale przede wszystkim złe zarządzanie nim.

 

Przykładowo wydawanie na rzeczy zbędne, dokonywanie impulsywnych zakupów, inwestowanie bez pojęcia o inwestowaniu pod wpływem emocji za czym idą straty, w takim marnotrawieniu środków przodują kobiety i praktycznie 90% z nich na sali sądowej da się to udowodnić bez większych trudności i tu jest ten ból dupki, bo zarządzanie majątkiem męża w praktyce da się tylko przejąć gdy jest on jakimś nałogowcem czy inną patologią, a nie z samej definicji typu "jestem kobietą, mi się należy". 

 

Mam waginę, ja powinnam zarządzać pieniędzmi w rodzinie ? , a nie dla tego, że mam ku temu kwalifikacje. 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmik @Mosze Red. Kuuuurła, dużo coś tych moszów się porobiło, mosze green, mosze yellow, mosze gey nowet. :D

Zawsze chciałem zobaczyć kim jest ta nasza mityczna gwiazda fitnessu.

 

Powiem Wam Bracia i Siostry szczerze, że już za samo te spojrzenie mega dziwne i te rozbiegane oczka autentycznie bałbym się stać obok niej nawet w kolejce. Jest w jej zachowaniu coś przerażającego. To, co mówi mi organizm patrząc i słuchając jej to: 'uciekaj'.

Edytowane przez Feniks8x
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria to kobieta z misją, sądzę, że jako zatwardziali feminiści z forum bracia samcy powinniśmy pomóc jej w realizacji marzeń i zrobić zbiórkę na bilet lotniczy w jedną stronę  do Zjednoczonych Emiratów Arabskich gdzie będzie mogła walczyć do woli o prawa kobiet, w miejscu, które potrzebuje takich aktywistek jak ona :)  

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kobieta z kompleksami, której nie wychodzi w związkach i z taką filozofią jej nie wyjdzie. To przykre, że mogąc mieć normalne relacje, być kobieca i realizować siebie jako matka i żona, co było przez wieki motorem wzrostu naszej cywilizacji. Po prostu baba, bez bolca dostaje pierdolca i Daria jest tego przykładem, a jeszcze się jej będzie obostrzać, bo bez potomstwa kobieta też dostaje pierdolca. Życzę jej, by się ogarnęła. Jeśli nie, to można ją potraktować jak jakieś zwierze w ZOO, popatrzeć, politować się nad jej losem i pójść dalej w swoich sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.