Skocz do zawartości

Książki Marka Kotońskiego na świecie


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie (troszkę kierowany pychą i chęcią pochwalenia się), założyć wątek gdzie wkleję ciekawe zdjęcia, które wysłali mi czytelnicy podróżujący po świecie z moimi książkami. Jest ich oczywiście niewiele, ponieważ raz że książek "w papierze" jest zawsze mało, a dwa że są drogie - zawsze powtarzam że taniej można kupić w ebooku, a jak ktoś nie ma pieniędzy, każde potrzebne info dostanie na moich stronach, w audycjach czy też na forum zawsze ktoś pomoże i da dobrą radę.

 

Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe zdjęcie z moją książką, sprawi mi przyjemność ujrzenie takiego zdjątka w tym dziale.

 

VBvOrmz.jpg

 

Piękna moja czytelniczka, niestety musiałem zamazać jej buzię z wiadomych względów - hejterzy by jej nie dali żyć.

 

 

jFSPIEE.jpg

 

Czyżby to ta szatańska hameryka?

 

 

OMNMYN3.jpg

 

Arizona? Kiedyś piłem takie winko z ziomalami na ławce pod blokiem :)

 

l6w2nha.jpg

 

Ojej, bo spadnie!

 

W0jlowN.jpg

 

 

la0BXya.jpg

 

Podobno rekiny i wieloryby wypływały na plażę, bo też chciały poczytać. Poważnie!

 

ijzxLp9.jpg

 

To się nazywa altruizm - niech murzyni na dole też poczytają dobrą książkę!

 

HhASvcv.jpg

 

Falliczny ołtarz? :)

 

mbinoPE.jpg

 

3 x moc :)

 

 

  • Like 15
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojkr napisał:

w Częstochowie właśnie wyjechała karetka na sygnałach z szpitala

Raczej do szpitala. W blokowisku mieszkał pan, po marketingu, zobaczył fotki i nagły atak serca nastąpił. Jest lepszy ode mnie. Wściekłość przeplatana z niemocą zawsze powoduje gigantyczny wyrzut kortyzolu. Migotanie przedsionków, pikawa nie wytrzymuje. Książki Kotońskiego są na każdym kontynencie. A książek pana marketingowca nikt nie czyta. Ból. Jego.

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
W dniu 15.12.2018 o 17:28, Marek Kotoński napisał(a):

Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe zdjęcie z moją książką, sprawi mi przyjemność ujrzenie takiego zdjątka w tym dziale.

chciałbym kiedyś kupić twoją książkę  w wersji papierowej, ciężko dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Książki Marka Kotońskiego na świecie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.