Skocz do zawartości

Podrywanie na Filipinach i w Wietnamie.


kiepura

Rekomendowane odpowiedzi

A znacie jakiś dobre miejscówki gdzie można połączyć zwiedzanie z zapoznawaniem miejscowych dziewczynami? Jestem od dwóch dni na DateinAsia i ilość wiadomości i like'ów od Pań rzeczywiście robi wrażenie. Widać, że jest duże zainteresowanie. Ale zdecydowana większość z nich pisze z dużych metropolii typu: Manila, Cebu, Quezon. Boję się, że wyjeżdżając do typowo turystycznej miejscowości stracę dużo czasu na poznanie potencjalnej dziewczyny, bo wybór dużo mniejszy.  

Edytowane przez tadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tadek

Z tego co wypisują chłopaki " W Azja po Zmroku" wyrywają głównie krypto prostytutki :) Ostatnio nawet pojawił się wątek, że zaczęły się cenić i wszystko drastycznie idzie w górę. Dlatego chyba nie warto kombinować jeśli szuka się samego seksu. Są bary, kluby i masaże gdzie wszystko na tacy. A ten Forsaken ma ponoć porządną stałą dziewczynę z uczelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2019 o 23:03, tadek napisał:

Przyznam szczerze, że mocno napaliłem się na wyjazd po przeczytaniu wybryków Michała z Azjipozmroku oraz założyciela tego wątku.

 

Z racji tego, że dysponuje ograniczoną ilością urlopu, w grę wchodzi maksymalnie dwutygodniowy wypad. I tutaj pytanie czy lepiej skupić się na Manili (duża ilość klubów i największe zagęszczenie dziewczyn), czy zapuścić się w bezpieczniejsze rejony? Za Manilą przemawia przede wszystkim logistyka - nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na dojazdy w odległe miejsca. Tylko to bezpieczeństwo - chodzić solo po mieście z jednym z najwyższych wskaźników przestępczości, to tak trochę średnio. Nie wiem też czy nie porywam się z motyką na księżyc - nigdy nie podrywałem dziewczyn w klubach, a na ostatniej randce byłem 4 lata temu. No ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije ?

 

Gdyby ktoś był chętny na dołączenie do wypadu to  proszę o kontakt (z terminem jestem elastyczny). Pluję sobie w brodę, że na luty kupiłem już bilety na Tajwan - po lekturze chętnie zamieniłbym go na Filipiny.

Witam,

 

Z Tajwanu masz tanie połączenia www.cebupacificair.com.

 

Wszystko zależy jakie masz priorytety.

Jeżeli przede wszystkim dziewczyny, to  Ja za drugim razem bym wybrał na bazę wypadową -  Angeles Pampanga.

Jest to miejscówka typowo imprezowa, niedaleko Manili.

Mam tą zaletę że wszędzie na tej wyspie jest blisko.

Dodatkowo masz dużo, atrakcji stricte turystycznych i jest podobno bezpiecznie.

 

Dodatkowych informacji możesz szukać :

 

https://www.facebook.com/groups/535521246616766/

 

https://www.facebook.com/groups/filipinypl/

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. A czy Angeles to nie jest miejscówka dla fanów płatnej miłości? Z tego co czytałem to raczej taka burdelowania, coś jak Pattaya w Tajlandii. Można się tam umówić z normalnymi dziewczynami?

Edytowane przez tadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.