Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Niepowtarzalny

Właśnie odkryłem patent na słodycze!

Recommended Posts

Witajcie Bracia :D 

Byłem niedawno w Biedronce i kupiłem w paczkach po 300g mrożone maliny i jagody.

Nigdy nie jadłem mrożonych owoców i tu był mój błąd!

Po powrocie do domu wyjąłem sobie po 100g do miseczki.

Jadłem to jakieś 10 minut, było tak słodkie, zimne i sycące, że apetyt na słodycze kompletnie mi minął.

Dodam, że w całej miseczce było tylko 92 kalorie :D a czułem się lepiej najedzony niż po 2-3 batonikach proteinowych.

Polecam wszystkim, wyjdzie na zdrowie i sylwetka będzie bardziej fit. Pozdrawiam :) 

6FUv9aK.jpg

Edited by Niepowtarzalny
Kalorie nie kalorii. :D
  • Like 5
  • Thanks 1

Dobry patent. Zaciekawiło mnie to i wygooglowałem z ciekawości ile kosztują te owoce w biedronce. I moim oczom ukazała się taka oto informacja:

https://fakty.interia.pl/polska/news-biedronka-wycofuje-mrozone-owoce,nId,2733000

"Główny Inspektor Sanitarny informuje, że w mrożonych jagodach marki Mroźna Kraina, które można kupić w Biedronce, wykryto bakterie Salmonella."

Informacja z wczoraj

• Haha 2

Nie dziwie się, a zdziwiłbym się gdyby było inaczej.

Rok temu zbierałem w Anglii truskawki tunelowe i warunki sanitarne wołały o pomstę do instytucji państwowych. Na tej zasranej farmie zapomniałem jak wygląda bieżąca woda. Kawałek od tuneli stały kible, a obok kibla czasem, ale to kurwa czasem kran z bieżącą wodą. Normą była sytuacja kiedy wychodzisz z toi toia i jedynie możesz wetrzeć mydło z dozownika, ale już niczym nie spłuczesz.

Ci którzy jedli truskawki zbierane przeze mnie, to mieli nawet spoko. Bo do kibla wchodziłem bez używania rąk, a jak się dało, to zawsze myłem, ale szkoda gadać jak ktoś jadł truskawki po tych rumunach, bułgarach itp.

Myślicie, że były myte? 

My zbieraliśmy już do pojemników, potem szły do kontroli czy nie są zgniłe, na paletę i do sklepu.

Nigdy nie kupujcie owoców w plastikowych pojemnikach. Macie gwarantowane tak na 80%, że wkładał je rumun, który chwile wcześniej podcierał dupe i nie umył rąk.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 5

49 minut temu, SławomirP napisał:

Nigdy nie kupujcie owoców w plastikowych pojemnikach. Macie gwarantowane tak na 80%, że wkładał je rumun, który chwile wcześniej podcierał dupe i nie umył rąk.

Kształcący szczerze komentarz. Te wszystkie pyszne borówki i malinki z biedry i lidla, które kupowałem dzieciom nabrały zupełnie nowego smaku 😷

Edited by Exar

52 minuty temu, SławomirP napisał:

Dobry tip, czym poczęstować niechcianego gościa albo ex 😆

• Haha 2